Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    134
beşiği dün gece online dan aldık zam gelmeye başlamıştı sadece e bebekte eski fiyattı kaçırmayalım dedim ahşap anne yanı sallanır model aldık canım🌸
Ya bende ilk başta ahşap istiyordum herkes park oesik daha iyi diyor ilerde bundan sarkıyor başını gözünü çarpıyor diyorlar

Arkadaşlar cuma günü ayrıntılı ultrasona giricem. Çok heyecanlıyım. Sizin ne kadar sürmüştü? Normal ultrasonla baktıkları gibi mi bakılıyor? Merak ettiklerimi sormak ve biraz heyecanımı yatıştırmak istedim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. 🙏🏻💖

Kızlar selamlar🌸 Ben normalde 5 Şubat doğum bekliyorum ve o yüzden şubat annelerindeydim ama maalesef servikal serklaj yapılacak yarın. O nedenle ocakta doğum olması ihtimali yükseldi. Bundan sonra buralarda da varım.
Var mı benzer süreç geçiren ve son ayları istirahatle geçirecek olan?
Zor olacak belki biraz ama ben çok umutluyum sonu güzel olacak inşallah süt kokulu bebelerimize hepimiz saglikla kavuşalım🌸🤍🙏🏻

Kızlar selamlar🌸 Ben normalde 5 Şubat doğum bekliyorum ve o yüzden şubat annelerindeydim ama maalesef servikal serklaj yapılacak yarın. O nedenle ocakta doğum olması ihtimali yükseldi. Bundan sonra buralarda da varım.
Var mı benzer süreç geçiren ve son ayları istirahatle geçirecek olan?
Zor olacak belki biraz ama ben çok umutluyum sonu güzel olacak inşallah süt kokulu bebelerimize hepimiz saglikla kavuşalım🌸🤍🙏🏻

cinnabon cinnabon selamlar sevgili admin🌸. bilgilerim:
Sat: 01.05
Kese kalp atışı : 6+1
Erkek 🐣
Tahmini doğum: 05.02 ama Ocak kaç olur kismet :)

Arkadaşlar cuma günü ayrıntılı ultrasona giricem. Çok heyecanlıyım. Sizin ne kadar sürmüştü? Normal ultrasonla baktıkları gibi mi bakılıyor? Merak ettiklerimi sormak ve biraz heyecanımı yatıştırmak istedim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. 🙏🏻💖
Ayy benimde cuma günü 15:30 da randevum var bende çok heyecanlıyım, normal usg gibi bakıyor ama daha detaylı ve uzun oluyor şöyle söyliyim saçından tırnağına kadar her şeyine tüm organlarına bakıyor 🥰

Ayy benimde cuma günü 15:30 da randevum var bende çok heyecanlıyım, normal usg gibi bakıyor ama daha detaylı ve uzun oluyor şöyle söyliyim saçından tırnağına kadar her şeyine tüm organlarına bakıyor 🥰
Ayyy gerçekten çok heyecanlı, inşallah sağlıkla büyüsünler bebişlerimiz🤭 acaba yüz hatlarını falan görebilir miyiz bu ayrıntılı ultrasonda? 🤭💖

Gece boyu aralıksız uyuduğum yetmedi gündüz de 3 4 saat uyudum kafamı yastığa koysam da koymasam da uyuyorum. Kullandığım bir ilaç vs de yok. Hala daha uykum var.

Eklentiler

• IMG_9256.jpeg
    IMG_9256.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 61
X