Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    134
Kızlar aranızda bebek odası hazırlayan var mı ? Duvara sticker yapmayı planlıyorum bir kaç tane beğendim ama hala bakınıyorum. Sizlerin beğendi , kullandığınız bir şeyler var mı ?

Bizim odamızda bir tane ikea hemnes divan var onun olduğu duvara uzun olan stickerı düşündüm bir de boş kalan bir kısım var oraya da boy ölçer olanı düşündüm. Duvarı da düz olarak resimdeki gri veya krem rengine boyamayı düşündük. Sizce hangisi güzel olur , odanın resmini de ekliyorum duvar kağıdını sökeceğiz ve beşiklerden birisi gidecek.
IMG_2367.jpeg
IMG_2363.jpeg

IMG_9102.png
IMG_9101.png

IMG_9150.png
IMG_9104.png

Kızlar aranızda bebek odası hazırlayan var mı ? Duvara sticker yapmayı planlıyorum bir kaç tane beğendim ama hala bakınıyorum. Sizlerin beğendi , kullandığınız bir şeyler var mı ?

Bizim odamızda bir tane ikea hemnes divan var onun olduğu duvara uzun olan stickerı düşündüm bir de boş kalan bir kısım var oraya da boy ölçer olanı düşündüm. Duvarı da düz olarak resimdeki gri veya krem rengine boyamayı düşündük. Sizce hangisi güzel olur , odanın resmini de ekliyorum duvar kağıdını sökeceğiz ve beşiklerden birisi gidecek.
Eki Görüntüle 3476569 Eki Görüntüle 3476570
Eki Görüntüle 3476564 Eki Görüntüle 3476565
Eki Görüntüle 3476562 Eki Görüntüle 3476563
Boy ölçerli stickerı çok beğendim. Bebeğin odası da eşyaları da çok güzel. Güle güle sağlıkla kullansın. Ben olsam krem rengi yaptırırdım. Ben bebek eşyalarında odasında vs gri ve koyu renkler sevmiyorum belki ondandır.

17 bin liraya yaptılar iç derinliğide hazır dolaplara göre fazla 60 cm
Gule güle kullan canım bence çok fiyatında uygun sanki hazır olsa 40.50 falan galiba böyle oda mobilyası hoc bakmadim ben oda yapmicsm şuan sanırım tayinci olduğumuz için ama bellidir olmsz

Boy ölçerli stickerı çok beğendim. Bebeğin odası da eşyaları da çok güzel. Güle güle sağlıkla kullansın. Ben olsam krem rengi yaptırırdım. Ben bebek eşyalarında odasında vs gri ve koyu renkler sevmiyorum belki ondandır.
Teşekkür ederim canım. Bizde genel olarak krem yapıp bazı detayları gri yapalım diye düşündük şimdi. Yani şu işaretlediğim yeri bir de çizimde görülen kitaplığın arkasındaki kısmı gri yapalım dedik. Nasıl olur sence ? Ha bir de tinygirl ahşap bi isimlik yapmıştı onun aynısından yaptırıp yatağının üst kısmına takalım ve onuda aynı griye boyayalım dedik.
IMG_9156.png

IMG_9154.jpeg

cfbddfcc-4996-4647-be82-2a082c87e57a.jpeg

Teşekkür ederim canım. Bizde genel olarak krem yapıp bazı detayları gri yapalım diye düşündük şimdi. Yani şu işaretlediğim yeri bir de çizimde görülen kitaplığın arkasındaki kısmı gri yapalım dedik. Nasıl olur sence ? Ha bir de tinygirl ahşap bi isimlik yapmıştı onun aynısından yaptırıp yatağının üst kısmına takalım ve onuda aynı griye boyayalım dedik.
Eki Görüntüle 3476586
Eki Görüntüle 3476583
Eki Görüntüle 3476585
Kitaplığın arkasını gri yaptırmak güzel olabilir kitaplık da muhtemelen ahşap olacak gri öne çıkarır gibi. Zaten öyle rahatsız edecek koyu bir gri değil. İsaretledigin yer gri olsa da olur olmasa da olur gibi bence. Ama sen öyle istedi isen olur da yani, ekstra bir farklılık gibi durmayabilir. Ahşap isimliği griye boyamak iyi fikir bence. Odanın içinde farklı durur, fark edilir. Bir de gümüş parlak plexi gibi detayları sevmem ama seçilir duruyor ya, bence gri daha soft ve hoş durur aynı zamanda da benzer etki yaratır.

Maşallah bez değiştirince yadırgamamış ben stok yapmaya bile korkuyorum beğenmez aldığım bezi diye.
Bende stok yapmadım ozamanlar.ama hep saydığım bezler iyi olan bez markaları. çoğunluk Molfix baby turco kullandık.sleepy i son son bozdular.sevemedik taşma oluyordu.primada da ebat büyüdükçe fiyatta baya arttı.
Ben de o korkudan stok yapmacağım, elimde patlamasını istemiyorum bezlerin 😁
Zaten stok yapma cnm..bebek doğunca indirimde olanlardan al.baktin pişik olmuyor o bezi sevdi indirim olunca alırsın.ama biz en son baby turco da karar kılmıştık .genelde Molfix ve baby turco da uygun oluyordu.sleep yi son son bozdular taşma oluyordu.

17 bin liraya yaptılar iç derinliğide hazır dolaplara göre fazla 60 cm
İç derinliğin fazla olması çok iyi olmuş, ben oğluma şifonyer almıştım trendyoldam resmen al kadardı içi bi daha da görmeden mobilya alışverisi yapmam

Dün baby showerım vardı kızlar yurtdısından ailemiz ve arkadaşlarımız Bu tarih geldiği için biraz erken yaptım ben ama iyi ki erken yapmışım ilerki aylarda zor olurdu heralde
Şimdi bile çok yoruldum ama çook eğlenceli geçti 🦋🌸

Eklentiler

• a27dcc5b-fb7e-40e8-8e98-eb8f7fa9f914.jpeg
    a27dcc5b-fb7e-40e8-8e98-eb8f7fa9f914.jpeg
    208,2 KB · Görüntüleme: 130
  • IMG_0232.jpeg
    IMG_0232.jpeg
    234,5 KB · Görüntüleme: 146
Dün baby showerım vardı kızlar yurtdısından ailemiz ve arkadaşlarımız Bu tarih geldiği için biraz erken yaptım ben ama iyi ki erken yapmışım ilerki aylarda zor olurdu heralde
çok güzel görünüyor🌸 erken yaptığınız iyi olmuş sizin için🥹

Ay çok güzel olmuşsunuz maşaAllah, sağlıklı gelsin kızınız🥰

Hamilelik çok yakışmış. Kızlar annelerinin güzelliklerini alır derler ama sizde hiç öyle olmamış sanki🙃Sağlıkla gelsin güzel kızınız inşallah.

Maşallah arkadaşım size , anne kız muhteşem görünüyorsunuz 🧿🧿🩷
Neler yaptınız babyshower da ? Nasıl geçti , biraz detaylandır bize fikir olsun herkese 😅😅

Çok güzel gorunuyorsun canimm ☺️
Hamilelik çok yakışmış. Kızlar annelerinin güzelliklerini alır derler ama sizde hiç öyle olmamış sanki🙃Sağlıkla gelsin güzel kızınız inşallah.
Çok güzel gorunuyorsun canimm ☺️
Maşallah arkadaşım size , anne kız muhteşem görünüyorsunuz 🧿🧿🩷
Neler yaptınız babyshower da ? Nasıl geçti , biraz detaylandır bize fikir olsun herkese 😅😅
Çok teşekkür ederim kızlar biz kahvaltı planladık baby shower ım için
Misafirlerimize bi kese çanta alıp içine çeşitli tokalar kalem anahtarlık ve bileklik koydum
Baby shower anı kartı hazırladım matbada bastırdım ve misafirlerimin kızıma mektup yazmasını istedim sonra cevapları okuduk hep beraber ve kartları ilerde kızıma okumak için sakladım tavsiye ederim çok güzel bi anı oluyor mektup
Hediyeler için Baby shower için bi alışveriş listesi yaptım hepsiburadadan ve trendyoldan
Bazı davetlilerimiz ve yakınlarımız bi ihtiyaca göre hediye almak istedikleri için çok mantıklı oldu ve gereksiz veya çakışan hediye pek olmadı (kendileri bi listen var mı diye sordular)
Listeyi attıktan sonra aldığı ürünü listeden sildim çünkü (eğer aileniz ve sevdikleriniz ihtiyaca göre hediye almak isterse çok mantıklı bi yol oluyo) ama sormayanlarda gönüllerine göre almış oldu hepsi değerli bizim için
Bu etkinliği yapmak istiyorsanız son aylara bırakmamanızı tavsiye ederim normalde çok enerjik olmama rağmen ve herkesin baya yardımcı olmasına rağmen çok yoruluyo insan
En geç 7. Ay anne açısından iyi olur diye düşünüyorum🌸💖

Eklentiler

• IMG_1648.jpeg
    IMG_1648.jpeg
    169 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_1275.jpeg
    IMG_1275.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_1276.jpeg
    IMG_1276.jpeg
    102,8 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bugün Hepsiburada da indirimler başlıyor , takip ettiğiniz güzel indirimler olursa mutlaka bizlerle de paylaşın 🤩🐣
Karşıma çıkan indirimleri atayım
Sallanan müzikli elektrikli elektriksiz çalışan ana kucağı

Prima 2 numara baya inmiş

Maxicosi ana kucağı

Alakasız bi link daha vereyim çok güzel duvar aksesuarları var kzıımın odasına düşündüm bunu ama mağazayı inceleyin gerçekten çok farklı şeyler var
DesingbabyM Beyaz 2li Montessori Bebek ve Ãocuk odası Kitaplık duvar rafı, oda aksesuarı (mat beyaz/60 ve 45 cm) Fiyatı, Yorumları - Trendyol
bide şu rafı begendım

X