Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    134
İsim konusu açıldı madem ben de görüşlerinizi almak isterim 😇
Venüs
Nehir
Dolunay
Masal
Melodi
Irmak

Kulağınıza hangisi daha hoş geliyor
Nehirler inanılmaz hareketli ve kuralsız oluyorlar, hiç tavsiye etmem 😂 kulağa çok hoş geliyor tabi ayrı. Irmak da sert bir isim bence, Melodi ve Venüs çok klas isimler özellikle Venüs :)

😅Güzel fikirmis defne ismi çok güzel bence huyları nasıl acaba
Ablamın kızının adı Defne çok zeki başarılı bir kız 🌸
İsim konusu açıldı madem ben de görüşlerinizi almak isterim 😇
Venüs
Nehir
Dolunay
Masal
Melodi
Irmak

Kulağınıza hangisi daha hoş geliyor
Ay ben kesinlikle Masal koyardım 😍 zaten kızımız olsaydı masal koyacaktık öyle planlamıştık 🩷

Kızlar suan hangi takviyeleri kullanıyorsunuz benim doktorum 19+0 ım suan sadece demir ve d vit kullanmamı istedi ne bileyim multivitamin omega 3 kullanmamı istemiyor kilo alırsın diyor kendimi yeterli beslenemiyor gibi hissediyorum bazı arkadaslarımız gebeliğin basından beri multivitamin omega3 kullanıyor acaba doktor mu degiştirsem ki kafam karıstı iyice sizler suan ne kullanıyorsunuz ?

konunuz populerde diye yazıyorum kizlar kusuruma bakmayin
Sat 1 ağustos
27 ağsts 15
29 ağsts 30
31 ağsts 66
2 eylül 121
4 eylül 203
6 eylül 342
2 dr a gittim ikiside sağlısız gebelik dış gebelik yada geç oluşan gebelik diyolar yarın 48 saatte tekrar kan tahlili vericem eğer beklenenden düşük gelirse değer kürtaj olucam pazartesi günü varmı bu durumu yaşayan 10 gündür çok sıkıntıdayım bana bı akıl verin

Kızlar suan hangi takviyeleri kullanıyorsunuz benim doktorum 19+0 ım suan sadece demir ve d vit kullanmamı istedi ne bileyim multivitamin omega 3 kullanmamı istemiyor kilo alırsın diyor kendimi yeterli beslenemiyor gibi hissediyorum bazı arkadaslarımız gebeliğin basından beri multivitamin omega3 kullanıyor acaba doktor mu degiştirsem ki kafam karıstı iyice sizler suan ne kullanıyorsunuz ?
Ben şuan d vitamini , demir ve magnezyum kullanıyorum.
Regenesis diye bir multivitamin vermişti bir kutu bitirdim bıraktım. Güzel beslenirsen bırakabilirsin dedi. Ben teklif ettim bırakmayı . Bana gün içinde o kadar vitamin ilaç fazla geldi rahatsız etti o yüzden bıraktım

Sat 1 ağustos
27 ağsts 15
29 ağsts 30
31 ağsts 66
2 eylül 121
4 eylül 203
6 eylül 342
2 dr a gittim ikiside sağlısız gebelik dış gebelik yada geç oluşan gebelik diyolar yarın 48 saatte tekrar kan tahlili vericem eğer beklenenden düşük gelirse değer kürtaj olucam pazartesi günü varmı bu durumu yaşayan 10 gündür çok sıkıntıdayım bana bı akıl verin
Anlam veremedim ama son ölçüme kadar çok güzel artmış aslında 🤷‍♀️

Anlam veremedim ama son ölçüme kadar çok güzel artmış aslında 🤷‍♀️
evet artış iyiydi ama sonda biraz azalma gösterdi genede Dr pazartesiye kadar bekleyelim dedi yarın işte 48 saatte bir daha kan vericem beklenenden düşük çıkarsa kürtaj sonra dış gebelikse iğne olucam galiba kafam çok karıştı kusura bakmayın burda boyle yazdım

19+3 Hiç bir takviye kullanmıyorum canım doktorum gerek yok dedi 4 yıl önce oğlumda demir d vitamini magnezyum falan kullanmistim. Bunda gerek görmedi bı buçuk ay sonra şeker yüklemesi yapılacak tahlil verilecek bakalim

Sat 1 ağustos
27 ağsts 15
29 ağsts 30
31 ağsts 66
2 eylül 121
4 eylül 203
6 eylül 342
Kürtaj için erken değil mi. Bebeği bile göremezsin ki daha erken kese var mi

Kürtaj için erken değil mi. Bebeği bile göremezsin ki daha erken kese var mi
yani değer istenilen şekilde ilerlemedigi için kürtaj diyolar dış gebelik vs işe geç kalmadan müdahalede bulunmak için kese görünmedi evet ama yarınki değerde bu şekil artış gösterirse gene beklenir ama dün 342 yarında 450 çıkarsa sıkıntılı dicekler o yüzden yarınki sonuca göre hareket edilcek

Ben demir, iki kapsül omega 3 ve Decavit kullanıyorum. Decavit hamile vitamini olarak geçiyor. Benim doktorum gebelikte omega 3 takviyesi alan bebeklerin zeka ve bilişsel alanda önde olduğunu söylüyor, bilimsel olarak da araştırmalar bu şekilde. Bir önceki doktorum da Omega 3 vermişti, kilo alma etkisi yok ki ben 2 kapsül içiyorum ve 6 aylık hamileyim 4 kilo aldım mesela 🤷‍♀️ doktorunuza güveniyorsanız sorgulamak bize düşmez tabi ama ben takviyeleri önemsiyorum açıkçası, çok iyi beslenemiyoruz çünkü. Bazı anneler de çekiniyor takviyelerden, tamamen kişisel bir karar.

X