Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ama bu değere çıkana kadar kese hiç görünmedi mi ?
Kese görünürse zaten dış gebelik değildir

Benim oğlum iki hafta önden gidiyordu ve kiloluydu. Şeker çıkmamıştı. Doktor bana çok şekerli şeyler tüketiyor musun demişti.

Kızlar benimki de kesin kızsa Ahsen düşünüyordum nasıl sizce aslında oğluma hanileykende kız olursa Ahsen ismi güzel demiştik . Bu hamileliğimde de hiç araştırmadım zaten

Yaa bu hep benim de aklımdaydı siz konuyu acmissiniz bende demir ve d vitamin damla kullaniyorhm herkes OMEGA falan kullanıyor acaba bende eksiklik olurmu falan diyodum ne doktora sordum balık pek yiyemiyorum OMEGA falan kullanmalıyım dedim onlar çokta etkili olmuyor ceviz yiyebilirsin bol bol dedi ama istersen alabilirsin dedi ben almadim

Kızlar bu arada beşik alanlar park besikmi yoksa beyaz ahşap besikmi tercih etti beyaz ahşap beşik düşünüyordum sonra park yatakmi alsam dedim fikrimiz dgisti

Ben magnezyum ve pregnacare Plus kullanıyorum. Pregnacare içinde balık yağı da var ekstra

Canım bende şuan omega 3 takviyeli multivitamin kullanıyorum pregnom max ismi beni gayet enerjik ve zinde hissettiriyor ekstra başka takviye almıyorum 1 Ay daha bunu kullanıcam sonra doktorum degistircekmis

Bu hamileliğimde en garip asermem yemeğin yanına taze acı biber yemem. Yiyorum sonra midem ağzıma yaniyor su saatler . Allah'ım akıl fikir versin bana yememem lazım yiyorum yinede

Ben microbon k magnezyum, innate pronatal omega 3 içeren multivitamin kullanıyorum

Benim doktorum iki hamileliğimde de bana multivitamin vermedi. Özellikle omega3 desteği istediğimde ceviz ye balık ye boşver vitamini demişti. Gebeliğin son haftalarında magnezyum kullandırmıştı. Suan da sadece d vit kullanıyorum. Benim fikrim her zaman kendi doktoruma tabi olmak çünkü her birimiz hamile de olsak hepimiz farklı birer vakayız ve hepimize iyi/kötü gelen şeyler de farklı olabilir.

Bu gün kontrole gidecektim salıya kaldı kanama alanı yok bir kez kanama oldu bilmiyorum ki bırak demedi 3ten 2ye indik
Canım bende kullanmaya devam ediyorum günde 3 tane. Kanamam lekelenmem yok 3 haftadır ama doktor 8. Aya kadar devam edeceksin dedi dozu da henüz düşürmedi. Uyku yapıyor sadece bende o da hamilelikten kaynaklı da olabilir bilmiyorum. Fitil olarak kullanmıyorum akıntım az baya yani biraz kuruyum o sebeple doktor tahriş enfeksiyon vs olmasın diye ağızdan al diyor

Canım iki doktora sordum bu konuyu, ikiside önerdi. Devletteki doktor iki günde bir içsen yeterli dedi, özeldeki doktorum her gün bir tane içebilirsin diyor. Bebeğin gelişimini olumlu etkiliyormuş. Kız kardeşim başka bir şehirde yaşıyor geçen yıl doğum yaptı, doktoru vermemiş kullanmamıştı, son ayına yakın tayin durumları oldu gittikleri şehirdeki doktor muayene edince sen vitamin kullanmıyor musun bebek küçük kalmış gelişimi geri. O doktorun önerisiyle başladı doğuma kadar kullandı bebek öyle gelişti biraz. Ayrıca kilo yaptığını asla düşünmüyorum ben 21. Haftadayım hala hiç kilo almadım sadece karnım büyüdü.

Bu hamileliğimde en garip asermem yemeğin yanına taze acı biber yemem. Yiyorum sonra midem ağzıma yaniyor su saatler . Allah'ım akıl fikir versin bana yememem lazım yiyorum yinede
Ay bennn o kadar guzel gidiyor ki turşu acı biber hayatımda yemedigim kadar, kız mı bebiş

Kızlar benimki de kesin kızsa Ahsen düşünüyordum nasıl sizce aslında oğluma hanileykende kız olursa Ahsen ismi güzel demiştik . Bu hamileliğimde de hiç araştırmadım zaten
Güzel bi isim bence bizim cevremizde ahsen asel hira bu ara cok fazla bizde lina düşünüyoruz

Güzel bi isim bence bizim cevremizde ahsen asel hira bu ara cok fazla bizde lina düşünüyoruz
Lina da çok güzel benim çevremde hiç yok ahsen asel var alya. Çok farklı bi isim olsun istemem ama çevremde de olmasın tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…