Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Hastane çıkışı tulumu aldım ben arkadaşlar baya araştırdım instagram özel heryerden
Söyle bi sayfa buldum instada gördüğünüz tüm modeller neredeyse burda var atıyorum 450 adet model var kıza erkeğede uygun bazı modellerde nakış isteyene nakışta yapıyolar fiyatları daha uygun diğer yerlere göre bi incelersiniz
HASTANE ÇIKIŞ SETLERİ - Hobidik Baby'de
Ben bunu aldım bu siteden 600 tldi fiyatı

Birde instada bi çok sayfa özel işleme yapan bi sayfada bi tulum beğenmiştim fiyatı 900 tl
Tresnyolda gezinirken işlemesiz hallerini buldum bu tulumların ben sade modelini daha çok beğendim onunda linkini koyacağım işlemeli isteyenler alttaki fotodan instagram hesaplarına bakabilirrr
İşlemesiz Minytrendy Kız Bebek YenidoÄan Fistolu Åapka Ve Ãçgen Yaka Balon Kol Tulum Mevlüt Takım Hastane ÃıkıÅı Fiyatı, Yorumları - Trendyol 550 tl

İşlemeli Diğer iki sayfa biri 900 biri 1000 tldi

Nakış tercihinize göre seçebilirsiniz instagram hesabı veya attığım siteden nakışsız modeller bu nakış firmalarıda hazır tulum alıp işliyolar tulum kaliteleri hepsinin aynı duruyo ben araştırken her modeli trendyolda gördüm sade bi şekilde
tulumlar elime ulaşsın kumaş kalitelerinide değerlendireceğim

Eklentiler

• IMG_1696.png
    IMG_1696.png
    349,8 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_1702.png
    IMG_1702.png
    403,9 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_1699.png
    IMG_1699.png
    248,3 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_1696.png
    IMG_1696.png
    349,8 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1699.png
    IMG_1699.png
    248,3 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1702.png
    IMG_1702.png
    403,9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_1703.png
    IMG_1703.png
    445,8 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1704.png
    IMG_1704.png
    535,1 KB · Görüntüleme: 36
Hastane çıkışı tulumu aldım ben arkadaşlar baya araştırdım instagram özel heryerden
Söyle bi sayfa buldum instada gördüğünüz tüm modeller neredeyse burda var atıyorum 450 adet model var kıza erkeğede uygun bazı modellerde nakış isteyene nakışta yapıyolar fiyatları daha uygun diğer yerlere göre bi incelersiniz
HASTANE ÇIKIŞ SETLERİ - Hobidik Baby'de
Ben bunu aldım bu siteden 600 tldi fiyatı

Birde instada bi çok sayfa özel işleme yapan bi sayfada bi tulum beğenmiştim fiyatı 900 tl
Tresnyolda gezinirken işlemesiz hallerini buldum bu tulumların ben sade modelini daha çok beğendim onunda linkini koyacağım işlemeli isteyenler alttaki fotodan instagram hesaplarına bakabilirrr
İşlemesiz Minytrendy Kız Bebek YenidoÄan Fistolu Åapka Ve Ãçgen Yaka Balon Kol Tulum Mevlüt Takım Hastane ÃıkıÅı Fiyatı, Yorumları - Trendyol 550 tl

İşlemeli Diğer iki sayfa biri 900 biri 1000 tldi

Nakış tercihinize göre seçebilirsiniz instagram hesabı veya attığım siteden nakışsız modeller bu nakış firmalarıda hazır tulum alıp işliyolar tulum kaliteleri hepsinin aynı duruyo ben araştırken her modeli trendyolda gördüm sade bi şekilde
tulumlar elime ulaşsın kumaş kalitelerinide değerlendireceğim
Bunların hepsi çok güzel bayıldım bebeginiz güle güle giysin

Kızlar ben de bugün detaylı yaptırdım. Bebeğin amniyon sıvısı fazlaymış. Takip edilmeliymişim, çok moralim bozuldu. Bebeğin organlarında sorun yok dedi belki sende şeker vardır, %50 sebepsiz de olabilir dedi. Hareketlerini de pek hissedemiyorum dedim, 21+6 dasın kilolu da değilsin hissetmeliydin, zaten çok hareketli değil dedi, muayenenin sonlarına doğru hareketi arttı dedi. Bir subseröz myomum vardı 8,5 cm olmuş bir de rahmin içinde 4,5 cm’lik varmış onu da öğrendim. Fetal dna iyi gelmişti. Yaşım ve çok uğraşmış olmam sebebiyle sıvı almayalım şimdilik dedi(amniyosentezi kastetti sanırım) Çıktık ağladım ağladım perinatolog olmayan kendi doktorumu aradım o da bunları önemsemememi bebeğin organlarında sorun olmadığını söyledi. Detaylıya gittiğime bin pişman oldum özetle. Kendi doktorum gerekmiyor demişti eşim evham yaptı bir gösterelim diye. Şimdi bu yeni bilgilerle ne yapacağımı bilmiyorum
Suyun fazla olması şekerden olabilir şekerinizi takip edip dikkat ederseniz normale döner bence bunun için kendinizi üzmeyin bende de şeker vardı ilk gebelikte bunda da yavaş yavaş yükseliyor bende ona göre beslenmeye çalışıyorum. Bebeğin sağlığıyla ilgili bi sıkıntı olmaması çok güzel bence beslenmeyle düzelebilecek şeyleri takmayın

Kızlar ben de bugün detaylı yaptırdım. Bebeğin amniyon sıvısı fazlaymış. Takip edilmeliymişim, çok moralim bozuldu. Bebeğin organlarında sorun yok dedi belki sende şeker vardır, %50 sebepsiz de olabilir dedi. Hareketlerini de pek hissedemiyorum dedim, 21+6 dasın kilolu da değilsin hissetmeliydin, zaten çok hareketli değil dedi, muayenenin sonlarına doğru hareketi arttı dedi. Bir subseröz myomum vardı 8,5 cm olmuş bir de rahmin içinde 4,5 cm’lik varmış onu da öğrendim. Fetal dna iyi gelmişti. Yaşım ve çok uğraşmış olmam sebebiyle sıvı almayalım şimdilik dedi(amniyosentezi kastetti sanırım) Çıktık ağladım ağladım perinatolog olmayan kendi doktorumu aradım o da bunları önemsemememi bebeğin organlarında sorun olmadığını söyledi. Detaylıya gittiğime bin pişman oldum özetle. Kendi doktorum gerekmiyor demişti eşim evham yaptı bir gösterelim diye. Şimdi bu yeni bilgilerle ne yapacağımı bilmiyorum
Banada kordonda 3 damar olması gerekirken 2 tane var dedi canım buda gelişim geriliği yapabilirmis bende ilk başta organlarında bişey yok diye pek üzülmedim ama amniyosentez vs düşünmüyorum .organlarında sorun yok çok şükür buda güzel bişey aslında bende bugün topladık biraz kendimi kendi doktoruma da daniscan ben daha danisamadim .ama perinataloglar kendilerini garantiye almak için her riski söylüyor sanırım bana çok güzel şeyler söyledi raparoa herşeye takip yazmış bunu görünce biraz moralimiz bozuldu açıkçası.ama kendi doktorunu dinle bence

15 gün sonra kontrole gideceğim o zamana kadar yaptır dedi, benim doktor hastanede çalışmıyor klinikte o yüzden burdan bir doktora gidip verdiği tahlilleri ve şeker yüklenmesini haftaya yaptıracağım canım
Şuanda 20+2 yim haftaya da 21+ olur
Ben şuan 21.haftadayim doktoruma henüz gidemedigim için soramadım kaçıncı haftaya kadar yapılır acaba

Ben şuan 21.haftadayim doktoruma henüz gidemedigim için soramadım kaçıncı haftaya kadar yapılır acaba
Bilmiyorum ki canım, haftasını sormadım
2 hafta sonrasına kontrole gelirken bunları yaptır gel dedi, zaten problemim var çıkıyor şekerim
Google a baktım 24-28. Haftalar diyor ama dediğim gibi benim sıkıntım var belki o yüzden şimdi yaptırıyordur

Bende oğlumda öyleydim bunda doktora bile gitmeye üşeniyorum hareketlerini hissetmeye başlasam daha rahat olacam doktora gitmeyecem diye korkuyorum 🙈😀
Bende geçen hafta hissetmeye başladım şükür.o yüzden daha relaxim.esim daha rahat bana göre.bugun sağlık ocağında kontrolüm vardı.sag kaşık ve sağ boşluk dünden beri ağrıyor idrar verdim.
Okulda eski alışkanlık masalara oturdum durdum sonuç popomun üstüne oturamiyorum😪😅 pörçük mu ne derler batıyor resmen. Okullar tam anlamı ile açılınca belli oldu hareketlerimi yavaslatip düşünmeden eskisi gibi davranmaya devam edersen oram buram agriyacak. Bugünde gidip sınıfı toparlamaya devam edecem sınıfa girince her şeyi unutuyorum 😅
Ah ah şu masaya oturma alışkanlıkları nasıl geçer ki🫣bnm miniklerin masaları daha küçük olunca oraya sürekli oturuyorum bende.birakmam gerek ama insan bı an unutuyor işte🤣

Benim de suyum fazlaydı ilk gebeliğimde ve şekerim de yoktu, hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece o kadar suya rağmen benim bene dönmedi makat gelişti. Myom da sıkıntı olmaz inşallah bi arkadaşım doğumla onu da aldırmışrı içinizi ferah tutun bebek sağlıklı önemli olan o 💐

şeker yüklemesinde içilen içecek aslında 2 adet baklava ile eşdeğermiş doktorum öyle demişti. Eğer şeker varsa bebekte ciddi sorun oluyor diyet yapmak gerekmiş tadı kötü evet ama bebek için değer :)

Bende senin gibi ilk hamileliğim bilemedim ne alacağımı bagi nanofold 3 tercih ettim güzel tavsiye ederim umarım bebiş doğduğunda da memnun kalırım
Teşekkürler Detaylıca bakayım olmadı uzun süre kullanacağım için iyi bir şey olsun istiyorum ve doğumdan itibaren kullanmak istiyorum puset almıcam birkaç ay sonra kullanılmıyor araba o yüzden önemli ☺️

Teşekkürler Detaylıca bakayım olmadı uzun süre kullanacağım için iyi bir şey olsun istiyorum ve doğumdan itibaren kullanmak istiyorum puset almıcam birkaç ay sonra kullanılmıyor araba o yüzden önemli ☺️
Puset almanızı tavsiye ederim arkadaşım 6 ay boyunca kullandı gittiği misafirlikte bile pusetin içinde uyudu bebek

Merhaba arkadaşlar üçlü test yapmıştım msj gelmedi ama e devlette üç lu test yazıyor sonuç 0.439 yazıyor daha doktora gidemedim sonuçtan anlayan varsa cvp larsa sevinirim zaten riskli bir gebelik geçiriyorum kanama alanım var 4cm 9 santim sanırım bu kadar üçlü testten anlayan varsa lütfen cvplayim sadece bu yazıyor başka bişey yok

Kizlar tatilden beri sağ boşlukta ara ara ağrı oluyordu ayakta durunca oluyor diye aldırış etmedim.dun akşamdan beri de sağ kasığımda ağrı olmaya başladı sanki sağ tarafımda karnım yırtılmis gibi acı olmaya başladı ..saglik ocağında kontrolüm vardı gittiğimde dr a söyledim idrar tahlili istedi.az önce ebe aradı idrar yollarında enfeksiyon varmis kadın dogumcuya görün dedi. bulunduğum ilcedeki Dr um yok 1 aydır .yarın şehir Hastanesi'ndeki Dr a gitcem.grupta bı kaç kişi de enfeksiyon vardı sanki antibiyotik mi veriyor Dr

Kizlar tatilden beri sağ boşlukta ara ara ağrı oluyordu ayakta durunca oluyor diye aldırış etmedim.dun akşamdan beri de sağ kasığımda ağrı olmaya başladı sanki sağ tarafımda karnım yırtılmis gibi acı olmaya başladı ..saglik ocağında kontrolüm vardı gittiğimde dr a söyledim idrar tahlili istedi.az önce ebe aradı idrar yollarında enfeksiyon varmis kadın dogumcuya görün dedi. bulunduğum ilcedeki Dr um yok 1 aydır .yarın şehir Hastanesi'ndeki Dr a gitcem.grupta bı kaç kişi de enfeksiyon vardı sanki antibiyotik mi veriyor Dr
Enfeksiyon değerine göre antibiyotik verir belki.Benim yüksek olduğu için doktoruma danışarak kullanmıştım.Daha azsa farklı şeyler önerir

X