Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ayy ne simartmasi bildiğin bu adamlar öküz oluyor.bende konuşmuyorum dünden beri.sinir oluyorum eşime.ogluma hamileyken böyle değildi.benden daha çok heyecanliydi.herseyi yapardi.simdi bu hamilelikte çoğu şeyi umursamıyor bile.ne hamileliğimi ne bebeğin kontrollerini.

Oğlumda 37de ayrıldım ama o sıralar bide pandemi vardı uzaktan eğitim vs derken.bu hamilelikte daha çabuk kilo alimim oldu dagildim resmen.duruma göre bakcm.

Aman idarecilik daha zor.resmen düz memur gibi .8 -5.en azından ben eşimden öyle biliyorum.esimde bı sene vekaleten yapmıştı milli egitim dayatmisti.mdr yrd eksiği vardi vs.illallah etmiştik ya. Allah kolaylık versin hocam sana.🫡🫣
Biz kalabalığız canım Allahtan esneklik sağlıyor 3 idareci kadın arkadaşız 1 erkek var bir işim olsa gelme dedikleri de oldu derste tuvalete çıkmak bir de 3 ay sonra bırakmak da zor ben de daha önce pansiyon müdür yardımcısı idim çok zordu ama şu an o kadar zor değil Anadolu Lisesi

Hamilelikte çok sık olabiliyormuş.Ne kadar dikkat edersek edelim bazen olacağı varsa oluyor😄İnşallah en kısa sürede geçer🌺🌺
İnşallah 🤲
Bende de yoyko park yatak var arkadaş verdi sagolsun. Bayagi ise yariyomus zaten uzun bi sure bzm yatak odasinda onda yatacak dimi tecrübeli anneler? :KK66:
Baya işe yarıyor . Yatak odamizda duruyor oğlum arada yatıyor 3 buçuk yaşında.bazen bnm yanımda yatıyor.
Büyük ihtimalle antibiyotik verirler canım.
İlaç kullanmaktan nefret ediyorum hele o antibiyotikler ama ağrısı da kötü.
Kızlar çok şükür çıktım, çok şükür bir sıkıntı yok dedi. Buda benim güzel kızım ❤️Eki Görüntüle 3475384
Ayy maşallah cnm.hey dostum slm ben iyim der gibi 🥰devlette mi yaptırdın cnm?
Canım ilk idrar yolu enfeksiyonu olduğumda doktorum monurol diye toz bi ilaç vermişti tek kullanımlık. Bir sonrakinde tahlile bakmadan direk antibiyotikli tek doz iğne yaptı. Ozamandan beri bi şikayetim olmadı çok şükür. Bol su iç evet banada öyle demişti.
Zaten yediğim içtiğim çıkıyor bari içeyim de üstten değil alttan çıksın 🤣🤣🤣tşk ederim cnm.
Bende de çıkmıştı geçmiş olsun ❤️‍🩹 bana tel kullanımlık ilaç verdi ve 3 litre su kesin iç dikkat et dedi . Sonra ağrılarım azaldı bir ay oldu yarın ben de vericem idrar tahlili .
Ama ben idrar kültürü de verdim eğer bakteri çıkarsa antibiyotik e başlıcaz demişti şükür ki çıkmadı bakteri .
Sağol cnm.bende önceki tahlilde negatifmis şimdi bakteri 1 cikmis

En son 3 gün önce 76.5 kilo idim bugün 78.2 çıktım. Doktor da işte benim dogumum için ilaç hazırlığı gerekiyor vs dedi ki 90 kg'ya göre ayarlarız. Epey üzüldüm ya. Çok hızlı kilo alıyorum çok yemiyor olmama rağmen. Bebek adam 610 gram. O da bugün 22+3'teyim, bebek de büyük haftasına göre, benim bu hızlı kilo artışım umarım ondandır.

En son 3 gün önce 76.5 kilo idim bugün 78.2 çıktım. Doktor da işte benim dogumum için ilaç hazırlığı gerekiyor vs dedi ki 90 kg'ya göre ayarlarız. Epey üzüldüm ya. Çok hızlı kilo alıyorum çok yemiyor olmama rağmen. Bebek adam 610 gram. O da bugün 22+3'teyim, bebek de büyük haftasına göre, benim bu hızlı kilo artışım umarım ondandır.
Ben de 76.5 olmuşum ya 🙄 71 ile başlamıştık, çok aldım gibi geliyor
Böyle giderse balon gibi olacağım🙄 boy da 1.60 kısayım yani🙄

merhaba kızlar biraz önce kanamam oldu ve doktora geldik kendi doktorum nöbetçi olmadığı için başka bir yere geldim plasenta aşağıda dedi çok korktum , biraz kasılmaların var deyip progestrron iğne vurgu magnezyum serum taktı takip edeceğiz dedi lütfen dua edin 😞
Geçmiş olsun.insallah bsy olmaz.kac haftalıksiniz?

merhaba kızlar biraz önce kanamam oldu ve doktora geldik kendi doktorum nöbetçi olmadığı için başka bir yere geldim plasenta aşağıda dedi çok korktum , biraz kasılmaların var deyip progestrron iğne vurgu magnezyum serum taktı takip edeceğiz dedi lütfen dua edin 😞
Rabbim sizi de bebeğinizi de korusun, korkmayın lütfen birşey olmayacaktır Allahın izniyle 🤲

Ok
Kizlar tatilden beri sağ boşlukta ara ara ağrı oluyordu ayakta durunca oluyor diye aldırış etmedim.dun akşamdan beri de sağ kasığımda ağrı olmaya başladı sanki sağ tarafımda karnım yırtılmis gibi acı olmaya başladı ..saglik ocağında kontrolüm vardı gittiğimde dr a söyledim idrar tahlili istedi.az önce ebe aradı idrar yollarında enfeksiyon varmis kadın dogumcuya görün dedi. bulunduğum ilcedeki Dr um yok 1 aydır .yarın şehir Hastanesi'ndeki Dr a gitcem.grupta bı kaç kişi de enfeksiyon vardı sanki antibiyotik mi veriyor
Meraba canm bende 22 haftanın içindeyim hamileliğimin başından beri idrar yolunda yoğun enfeksiyon var benim de sağ alt karnım ağrıyordu perinatoloji ye gittiğimde o Dr baktı enfeksiyon un riskli olduğunu erken doğum yapabileceğimi syledi 3, 4 aydır ilaç kullandm ama geçmedi yarın enfeksiyon hastalıklarına sıra aldım gidicem inşallah geçmiştir... Bu sürede fitil, krem kullandm bide suprax diye bi ilaç ama antibiyotik değil sanırım oda

Günaydın 🌸 kızlar Amazon’da prima premium care bezlerde indirim var. Örnek olarak 1 numarayı ekran görüntüsü aldım 186lı aylık paket alınca tanesi 4,83 e geliyor . Bi bakın isterseniz.

IMG_9094.png

Mrb.suan durumunuz nasıl.

Ayy devlette de renkli olabiliyor demkki
Bana nie vermediler ya.😔
Şuan aktif bir kanama yok kahverengi akıntı şeklinde tuvalete gittiğimde geliyor doktor 8 saatte bir progestaron içmemiş söyledi şuan için çok korkulacak bir durum yok dedi ama insanın içi içini yiyor tabi pazartesi detaylı ult. Var bakalım ne diyecekler teşekkür ederim sorduğunuz için 🌸

Şuan aktif bir kanama yok kahverengi akıntı şeklinde tuvalete gittiğimde geliyor doktor 8 saatte bir progestaron içmemiş söyledi şuan için çok korkulacak bir durum yok dedi ama insanın içi içini yiyor tabi pazartesi detaylı ult. Var bakalım ne diyecekler teşekkür ederim sorduğunuz için 🌸
İnşallah iyi sonuçlar alırsınız.iliski fln olduysa belki ondan kaynaklı da olabilir.

X