Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Biz oğlumda yoyko anne yani almıştık.
Sağol, bakacağım ona da canım😊
Kizlar tatilden beri sağ boşlukta ara ara ağrı oluyordu ayakta durunca oluyor diye aldırış etmedim.dun akşamdan beri de sağ kasığımda ağrı olmaya başladı sanki sağ tarafımda karnım yırtılmis gibi acı olmaya başladı ..saglik ocağında kontrolüm vardı gittiğimde dr a söyledim idrar tahlili istedi.az önce ebe aradı idrar yollarında enfeksiyon varmis kadın dogumcuya görün dedi. bulunduğum ilcedeki Dr um yok 1 aydır .yarın şehir Hastanesi'ndeki Dr a gitcem.grupta bı kaç kişi de enfeksiyon vardı sanki antibiyotik mi veriyor Dr
Bana fitil verdi 2 hafta önce işe yaramadı, dün de başka bir fitil verdi
Antibiyotik pek vermiyor, sanırım yoğunluğuna göre veriyorlar

Kizlar tatilden beri sağ boşlukta ara ara ağrı oluyordu ayakta durunca oluyor diye aldırış etmedim.dun akşamdan beri de sağ kasığımda ağrı olmaya başladı sanki sağ tarafımda karnım yırtılmis gibi acı olmaya başladı ..saglik ocağında kontrolüm vardı gittiğimde dr a söyledim idrar tahlili istedi.az önce ebe aradı idrar yollarında enfeksiyon varmis kadın dogumcuya görün dedi. bulunduğum ilcedeki Dr um yok 1 aydır .yarın şehir Hastanesi'ndeki Dr a gitcem.grupta bı kaç kişi de enfeksiyon vardı sanki antibiyotik mi veriyor Dr
Enfeksiyon degerine göre hap veya tek kullanimlik toz verir canim
Detaylı ultrason için sıra bekliyorum sabah 08' den bu yana çatlamak üzereyim sıkıntıdan 😡
Neden o kadar saat bekledin ki randevusuz olsan bile bu kadar bekletilmez yani 😬

Kizlar selam nasilsiniz benimde dünden beri ensemden doğru bir baş agrim var geçip geri geliyor halsizim neden acaba doktorum da şehir disinda asm ye gidip kan sulandirici yazdiracagim insallah doktor bi bakar

Bende devletten alacaktım randevu ama gittiğim özel hastanede 3 bine yapıyorlarmış ayrıntılı ultrason. Değmez dedim devlete gitmeme. 17 sinde saat 5 de randevumuz heyecanla bekliyorum 🐣

Evet canım erkek bebek benimkisi.Erkek bebeklerde çok sık göründüğünü söyledi 10 üzeri çıkarsa doğum sonrası operasyon gerekebilir dedi.Ama genelde kendiliğinden geçiyormuş.Ben fetal dna yaptırmıştım sonucum temiz gelmişti.İnşallah sizin de sonucunuz güzel gelir🙏🏻🙏🏻Parlaklık olayını forumda çok gördüm o da çoğunlukla geçiyormuş
İnşallah benimkisi de erkek ben daha önce 2li tarama yaptırmıştır oda temiz çıkmıştı İnşallah buda temiz çıkar içim rahatladı biraz

İnşallah benimkisi de erkek ben daha önce 2li tarama yaptırmıştır oda temiz çıkmıştı İnşallah buda temiz çıkar içim rahatladı biraz
İnşallah güzel şeyler düşünün🌺🌺Parlaklık böbrek genişlemesi kistler çok sık görülürmüş çoğu zaman da kendiliğinden geçermiş.Takipli doktorunuz zaten her kontrolde bakar.

Büyük ihtimalle antibiyotik verirler canım.

Kizlar selam nasilsiniz benimde dünden beri ensemden doğru bir baş agrim var geçip geri geliyor halsizim neden acaba doktorum da şehir disinda asm ye gidip kan sulandirici yazdiracagim insallah doktor bi bakar
Tansiyonunuzu olcuyormusunuz düzenli. Ensede ağrı tansiyon belirtisidir genelikle

Kızlar çok şükür çıktım, çok şükür bir sıkıntı yok dedi. Buda benim güzel kızım ❤️
IMG_20240905_174817.jpg

Canım ilk idrar yolu enfeksiyonu olduğumda doktorum monurol diye toz bi ilaç vermişti tek kullanımlık. Bir sonrakinde tahlile bakmadan direk antibiyotikli tek doz iğne yaptı. Ozamandan beri bi şikayetim olmadı çok şükür. Bol su iç evet banada öyle demişti.

Bende de çıkmıştı geçmiş olsun ❤️‍🩹 bana tel kullanımlık ilaç verdi ve 3 litre su kesin iç dikkat et dedi . Sonra ağrılarım azaldı bir ay oldu yarın ben de vericem idrar tahlili .
Ama ben idrar kültürü de verdim eğer bakteri çıkarsa antibiyotik e başlıcaz demişti şükür ki çıkmadı bakteri .

X