Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Merhaba kızlar herkes iyidir umarım kızım 1.sınıfa başladı onun hazırlıkları derken giremedim salı günü detaylım çarşamba tetenozum var. 1 haftadır özellikle hareketlerini çok fazla belirgin hissediyorum ama genelde hep kasıkta ya da bi tık üstünde tekme gibi.

Çok şükür canım bu damar olayını daha önce hiç duymamıştım bence bi sorun yoktur , olsa doktor söylerdi zaten diye düşünüyorum

Ben tahmin etmiştim sağlıkla gelsin prenses
Biraz korktum nedense şuan internetten araştırma yapınca.doktorsa gelişim geriliği olabilir dedi protein ye bol bol dedi

Çok güzelmiş nerde yapiliyor acaba

Yanında başka bir bulgu olmadığı için sorun olmaz dedi ama protein ye bol bol dedi
Kırmızı et,yumurta kuru yemiş (fındık ceviz kabak çekirdeği vs) tüketmeye çalış cnm. Aslında o proteini bütün Dr lar söylüyor. Karbonhidrat tüketme protein bazlı beslen die.bana oğlumda Dr um demişti sonra şeker çıkar onla uğraşmak zorunda kalırsın die.demk bu dediği şey için de protein iyi geliyor

Biraz korktum nedense şuan internetten araştırma yapınca.doktorsa gelişim geriliği olabilir dedi protein ye bol bol dedi
Bakma internete , doktoruna güven. Et ağırlıklı beslen. Çiğ badem , kaju , kabak çekirdeği , ceviz ye. Avokado , kaşar ye. Beslensin minik kuş
Biz de detaylıdan şimdi çıktık kızlar, çok şükür herşey yolunda
Çok şükür canım , gözünüz aydın

Bugün ikinci perinatolog görüşü almak için İbrahim Kalelioğlu’na gittim.Kendisi amniyosentez yapmaya gerek olmadığını ve burun kemiğinin bu haftada normal sayılacak bir ölçüde olduğunu söylediSadece böbrek genişlemesi için takip edeceğiz.İçim çok rahatladı

Süper haber

Bebekte böbrek büyümesi mi var dediler bizde de böbrek büyümesi ve kalpte parlaklık var dedi zamanla geçebilirmiş emin olmak adına amniyosentez veya fetal dna önerdi bizde fetal dna sonuçlarını bekliyoruz

Bebekte böbrek büyümesi mi var dediler bizde de böbrek büyümesi ve kalpte parlaklık var dedi zamanla geçebilirmiş emin olmak adına amniyosentez veya fetal dna önerdi bizde fetal dna sonuçlarını bekliyoruz
Evet canım erkek bebek benimkisi.Erkek bebeklerde çok sık göründüğünü söyledi 10 üzeri çıkarsa doğum sonrası operasyon gerekebilir dedi.Ama genelde kendiliğinden geçiyormuş.Ben fetal dna yaptırmıştım sonucum temiz gelmişti.İnşallah sizin de sonucunuz güzel gelirParlaklık olayını forumda çok gördüm o da çoğunlukla geçiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…