Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Şu an ne kadar vergi alıyorlar onu biliyor musunuz peki?
Bebeğim için beğendiğim şeyler olmuştu
Mantıklı bir fiyata geliyorsa ona göre sipariş vereceğim de

Bende senin gibi ilk hamileliğim bilemedim ne alacağımı bagi nanofold 3 tercih ettim güzel tavsiye ederim umarım bebiş doğduğunda da memnun kalırım

Kızlar selam, geçen hafta detaylı ultrason muayenesi vardı çok şükür sıkıntı yoktu fakat bağırsakta hafif parlaklık gördü doktor. Tüp bebeklerde plesentada hafif kanamalar olabiliyormuş ve bebek bu kanı yuttuğunda bu tarz görüntüler olabiliyormuş, doktor hiç önemsemedi fetal dna da yaptırdığım için sıkıntı yok dedi ama az da olsa kafama taktım. Benzer geribildirimi alan var mı acaba?

Şu an ne kadar vergi alıyorlar onu biliyor musunuz peki?
Bebeğim için beğendiğim şeyler olmuştu
Mantıklı bir fiyata geliyorsa ona göre sipariş vereceğim de
Ya yanlış bilmiyorsam 30 Euro’ya kadar %30 sonrasında %60 lara kadar çıkıyor ama tam da emin değilim

Kızlar biz detayliya girdik ciktikk çok şükür güzel geçti ama plesentada sanırım 3 damar olması gerekirken 2 varmış önemli biseymi çok anlayamadım
Çok şükür canım bu damar olayını daha önce hiç duymamıştım bence bi sorun yoktur , olsa doktor söylerdi zaten diye düşünüyorum
Canım biz pempe kalp alalım kızımız oluyor çok şükür öğrendik
Ben tahmin etmiştim sağlıkla gelsin prenses

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…