Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Şeker yuklemesine karşı olan doktorlar da gördüm youtubede o konuda ne düşünüyorsunuz☺️
Ben şeker yüklemesi yaptirdim ilk bebegimde bende korkuyordum cunku herkes kötülüyordu ama diyetisyenim bana dedi ki 2 dilim baklava ile ayni kaloride içecek doktorum yaptirmami önerdi cunku annem seker hastasi ve benimde insulin direnci gecmişim var doktoruma çok güveniyorum adam hacettepe ingilizce tıpı 1.lik ile bitirmiş londradan 1.likle dönmüş koskoca prof. Ben zamaninda cok doktor magduru olup 3 bebek kaybettim o yüzden ona güvenim sonsuz 🙏

Doktorların her dediğini koşulsuz yapacak biri olarak ben de şeker yüklemesi konusunda korkutuldum. Tokluk şekeri ölçtüreceğim sağlık ocağına 5 gün sabah üst üste gidip. Ailemde ya da bende şeker geçmişi yok. Öyle bir semptomum da yok. Eğer tokluk sekerimde bir sorun çıkarsa ona göre beslenirim olur biter diye düşündüm. Kendimi böyle korkunca cahil gibi hissediyorum ama yapacak bir şey yok, korkutuldum bir kere.
Bende ilk gebeliğimde şeker vardı bunda da başlıyor ama şeker yüklemesi yaptırmadım çocuğa neden glikoz yükleyeyim ki bi anda eve bi cihaz alıp açlık tokluk şekerlerimi kontrol ediyorum ona göre besleniyorum ama çok zor şeker hiç birinizde çıkmaz inşallah

Bende ilk gebeliğimde şeker vardı bunda da başlıyor ama şeker yüklemesi yaptırmadım çocuğa neden glikoz yükleyeyim ki bi anda eve bi cihaz alıp açlık tokluk şekerlerimi kontrol ediyorum ona göre besleniyorum ama çok zor şeker hiç birinizde çıkmaz inşallah
Canım ölçüm dışında nasıl belirtileri oluyor şekerin ?

Eklentiler

• 1000037788.jpg
    1000037788.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 39
Bugün ayrıntılı ultrasonu olan bir kaç kişi vardı galiba , hepinizden güzel haberler bekliyoruz 🌸🐣
17:30 da benim ki canım, midem bulanıyor şimdiden heyecandan🤭 eşimin işin dolayısıyla en geç saate aldık, o saate kadar beklemek zor olacak bana 😬
İnşaAllah hepimizinki güzel geçer🤲

Merhaba kızlar ben bu gruba ilk kez yazıyorum bebek arabası almak istiyorum yardımcı olur musunuz ilk çocuğuma hamileyim bebek arabasında kararsız kaldım ilk doğduğundan itibaren kullanabileceğim bir araba almak istiyorum hiç bir fikrim yok 😅

Merhaba kızlar ben bu gruba ilk kez yazıyorum bebek arabası almak istiyorum yardımcı olur musunuz ilk çocuğuma hamileyim bebek arabasında kararsız kaldım ilk doğduğundan itibaren kullanabileceğim bir araba almak istiyorum hiç bir fikrim yok 😅
Merhaba canım , grupta Kraft napoli alan arkadaşlarımız oldu. Chicco one4ever , bagi neo , Kraft Kenya bunlara bakabilirsin. Bütçen biraz daha yüksekse , Doona , cybex eazy s twist , inglesina gibi markalara bakabilirsin.

X