Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Arkadaşlar 19+6 dayım. Bugün rahimde bıçak saplanması gibi ani bir sancı girip çıkıyor. Öğleden beri devam ediyor. Duş aldım belki rahim kaslarını rahatlatır ağrı geçer diye ama devam ediyor. Daha önce bi defa daha böyle olmuştu doktor normal büyüdüğü için oluyor demişti. Yine öyledir dimi geçmeyince endişelendim biraz. Kanama lekelenme yok, bebekte hareketli hissediyorum.

Kanama ve geçmeyen agri yoksa sorun yok diyo doktorum benim de zaman zaman oluyo bazen 2 gün boyunca ara ara giriyo en son yine sordum normal dedi endişelenmeyin

Detaylı ultrason haftaya çarşamba olacak nasipse canım hepimiz için tüm iyi dileklerimi ve dualarımı gönderiyorum

Ay çok sevindim memnun olmanıza Park yataklar çok yüksek değil mi ya nasıl çıktı oradan.

Sağlıkla gelsin oğluşun canım nasıl oldun iyi misiniz ?
Park yatak yüksek evet ama içinde ince yatak olursa. Bnm aldığım isbir junior bobo 15 cm yükseklikteydi. 1 yaşından sonra park yatak tehlikeli olmaya başladı. Bnm kızım biraz hareketli ve yaramaz onun da etkisi oldu tabi

Bende Elele’nin park yatağını alacağım almonte modelini 70X120, benim canavar oğlumu bu paklar anca mağazada gördüm bayağı büyüktü, yeni bebişe de abisinin ahşap beşiğini kullanacağım

En alt katı kullanmadınız mı? Bende 1 yaşında oğlum için almayı düşünüyorum

Benim subseröz myomum 7,5 cm bana bile bir şey olmaz bebek yastık gibi yaslanıyor rahmin içinde değil dediler. Ben bir de 9 tane myom aldırmıştım 10 yıl önce. 2 cm hiç önemli değil

En alt katı kullanmadınız mı? Bende 1 yaşında oğlum için almayı düşünüyorum
Zaten hep en alt katı kullandım. Ben de kızım 6 aylıkken almıştım. Benm hatam park beşiklere özel ince yataklardan almak yerine içine yüksek normal bizim kullandıklarımız gibi yatak yaptırmak oldu. Öyle olunca 15 ay civarı ayağını yukarı atıp çıkma çabalarına girişti. Bir de benm kızım biraz erken başladı bazı şeylere ve yaramaz

Tam benim oğlandan beklenen hareketler o zaman bende ince yatak alayım, teşekkür ediyorum

2020 Mart doğumlu oğlum, o zman bu iki yatağı almıştık. İlkini baya dönüp tutunup kalkana kadar kullandık ikinci yatağı hala kullanıyor bebek gelmeye yakın oğluma oda yapılacak yatak falan alınacak yeni bebek de bunları kullanacak. Ben bu modellerden memnun kalmistim. Markaları yok yaşadığımız şehirde bebek magazasindan kendi ürünleriydi

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-31-07-51-40-075_com.google.android.apps.photos.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 53
  • Screenshot_2024-08-31-07-51-21-874_com.google.android.apps.photos.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 56
İlk resimdeki beşik için bir çok anne yanından iyi diyorlar. Bende sizin 2. Resimdekine benzer bir şey aldım. 2. Yatağa ne zaman geçiş yaptınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…