Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Hissetme durumu biraz da yediklerimizle alakalı sanirim ya da bende oyle oluyor. Ben de 18de hissetmeye başladım ama sürekli değil tabi gunde en fazla 3 kere. Ve şunu gözlemledim ne zaman tatlı birseyler veya enerji veren şeyler yesem o zaman çok hızlı ve daha sert oluyo hareketleri. İncir tahin findik ceviz kahve özellikle bunlari tükenince bam bam yapıyor 😅

Kızlar sıfır cybex eezy s twist puset adaptörü satıyorum isteyen yazabilir🐰

Eklentiler

• IMG_1588.jpeg
    IMG_1588.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_1587.jpeg
    IMG_1587.jpeg
    104,1 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_1586.jpeg
    IMG_1586.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_1585.jpeg
    IMG_1585.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar 3-4 gündür çok şiddetli kulak ağrısı yaşıyorum orta kulak iltihabı olmuş. Canım çıktı resmen. Hamileliğim hiç rahat geçmiyor hep birşeyler beni buluyor. Biri bitiyor diğeri başlıyor. Antibiyotik kullanamıyorum doktor damla verdi nasıl geçecek bilmiyorum hiç.
Yıllar önce kulaklarım çok agrirdi kışın özellikle bir yakınım memeden anne sütü sıktır dedi öğün bugundur kulağımda ağrı yok😂

Yaaaa çok güzellll 😍😍😍😍 süper bir duygu 🤩 bende bakıyorum sürekli ama hem kilolu olduğum için hemde plesenta önde olduğu için görünmüyor kesinlikle. Hatta hamilelik çok ilerlediği zamanlarda bile çok belirgin görünmeyecekmiş 🥲
Evet cnm çok güzel maşallah belli belli vurduğunu gördüm bugün.onceleri kasıklarımda gidiklanma şeklindeydi ama bugün tişörtümden bile gördüm kizcemi maşallah 💙 🥰😍❤️
Günaydın kislarrr evet artık gittikçe hareketleniyor kar bizimkide bugün halay çekiyordu sabah galiba 😂
Hahaha valla neler yapcaklar daha neler.🥰🤗
Benimki her gece 4'te uyanık ve bazen tekmesi beni uyandırıyor. Acaba doğunca da böyle mi olacak diye meraklardayım
Evet evet tam da öyle oluyorlar.bnn oğlan karnimda öyleydi doğdu yine aynı gece gündüz uyumaz kucakta gezerdik🥰🤗
Yaaa genelde anne karnında nasılsa doğunca da öyle oluyorlar , sen onu tembihle uyusun 😂
Aynen kuzum öyle oluyorlar.🤗
Ben hala hissedemiyorum anlamadım gitti 🤷‍♀️🫠
Bazen bir gıdıklanma gibi bir şey oluyor ama bebek mi bilmiyorum. Aslında 20. Haftam bitti .
Bnm de bugün bitti 21olduk .kasıklarımda gidiklanma tarzında oluyordu.ama bugün net ve net gördüm.21hafta oluşunu kizcem içerde kutluyordu sanırım 🤣🤣
Kulaktan ateşölçer aldım Braun'dan, aranızda kullanan var mı? Ya da ateş ölçer için ne düşünüyorsunuz?
Oğlum Mart'ta havale tarzı bsy olmuştu.bende kulaktan aldım en doğru sonucu gösteren kulaktanmis .memnunuz biz.ama markası değişikti .👍

Nakış bende yapiyodum ama bu çok değişik geldii valla keşke yapabilseydik☺️
Elişi hiç benlik iş degil ilk oglumda battaniye ördüm ay bitirdiğime şükür ettim🤣
Kulaktan ateşölçer aldım Braun'dan, aranızda kullanan var mı? Ya da ateş ölçer için ne düşünüyorsunuz?
Ben kullaniyorum canim hastanede doktorumuzda ondan kullaniyor
Evet ahşap beşik,ama suan kullandigimiz park yatak cok derin ondan bile çıkıyordu
Bordo bereli mübarek 🤣

Plesentan nerede biliyor musun ? Doktor diyor ya anterior falan. Ya da ön arka yan ?
Plesante için bir şey demedi doktor . Sadece bir kere 16. Haftada plasenta önde o yüzden rahat göremiyorum demişti bu cümlesini hatırlıyorum.
Doktora perşembe günü ben hissedemiyorum dedim bir haftaya hissedersin dedi

X