Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Cidden el değmiyor Türkiye’de fiyatlara ama bu arada bu bez olayı çok acayip diyorlar bebeğe pişik yapmayan bezi bulana kadar bi üç dört marka deniyorsunuz diyorlar kimine pişik yapan kimi çocuğa yapmıyormuş. Duydun mu bunu hiç? Sen nasılsın bu arada purplilac’cim nasıl gidiyo hamislikk💖
Gece gündüz midem yanıyor onun dışında çok iyiyim. Bebek adamım tekme atmaya başladığından beri değme keyfime oldum. Ben bez olarak Prima Premium aldım aslında Sleepy ya da Goon da düşünüyordum indirim vardı onu aldım valla. Beğenmez diye 2 ve 3'ü daha alamadım. 210 tane bir numara bezi var. Umarım beğenir. Sen nasılsın canım, senin nasıl gidiyor?

Gece gündüz midem yanıyor onun dışında çok iyiyim. Bebek adamım tekme atmaya başladığından beri değme keyfime oldum. Ben bez olarak Prima Premium aldım aslında Sleepy ya da Goon da düşünüyordum indirim vardı onu aldım valla. Beğenmez diye 2 ve 3'ü daha alamadım. 210 tane bir numara bezi var. Umarım beğenir. Sen nasılsın canım, senin nasıl gidiyor?
Ben kan sulandırıcıya başladım biliyosundur arkadasim aynen ben de hareketleri hissettiğimden beri daha az evham yapıyorum hah diyorum keyfi yerinde oynuyo bizimki 🤣 Allah neşemizi bozmasın sağlıkla kucağımız alalım bebislerimizi 💫

Merhaba kızlar 🌹 Kraft Napoli aldık bugün . Ebebekten yapıkrediye 10 taksitle aldık yarın son günmüş taksit imkanı için bilginiz olsun 😊 ziraate de 8 taksit var.
Bir de beşik kaldı . Ama karar veremedim beşiğe . Sizler ne aldınız beşik ?
İki örnek atıyorum sizce hangisi iyi ?
Elele markasinin park yataklari da cok guzel canim aklinda olsun hayirli olsun arabaniz😍

Kizlar bir şey soracagim boş nakış yapmak için hastane çıkışı almak istiyorum bildiğiniz var mi marka olarak

Kizlar bir şey soracagim boş nakış yapmak için hastane çıkışı almak istiyorum bildiğiniz var mi marka olarak
Ben bunu aldım. Geldi kumaşı yumuşaktı. Battaniyesi de var ama henüz onu almadım.

Ben bunu aldım. Geldi kumaşı yumuşaktı. Battaniyesi de var ama henüz onu almadım.
Yorumlarda görseller çok güzel nakış yapan olmuş nasıl yaptılar acaba çözemedim ☺️

Kızlar dün sabahtan akşama kadar yatak araştırdım. Ne zormuş ya yatak almak 😂 ilk başta suisleep ve wellmatt dan beğendim ancak bizim yatak ölçülerini (70x140) seçince çıkan rakam çok pahalıydı bizim için (11-12 civarı) . Daha sonra yataşta beğendim ama yorumlarda yatakta çökme yaşayanlar olduğunu görünce kafam karıştı. Sonra YouTube’da bi videoda işbir junior coco modelini gördüm. İnceledik beğendik ve onu aldık sonunda 😅 ama abartmıyorum gerçekten sabahtan akşama kadar yatak baktım 😂😂 baktığım tüm modellerin linkini ekliyorum 😅

Coco Baby - İşbir Yatak

Cottonia Doğal İçerikli Yatak|Yataş Bedding

Organica Doğal İçerikli Yatak|Yataş Bedding

Coco Baby

Wocolat Baby

Twist Yatak Modeli ve Fiyatları | Sui Sleep
Ben de kızımın park yatağına işbir junior bobo yaptırmıştım çok memnun kaldım. Tabi biraz yüksek olduğu için erken dönemde park yataktan dışarı çıkma girişimlerine başladı bu da bana deneyim oldu:) park beşiklerin yatakları boşuna ince değilmiş yani😁

Çok teşekkür ederin canim ❤

Bunu yaptircaktim ilk bebegime bu sayfadan yaptirmiştim 4 parça sete 3500 diyorlar şaka gibi el işlemesi oldugu icin 4 parça nakişlilarda da 10lu set 3500 tl onda da isimsiz model begenemedim bi türlü

Eklentiler

• Screenshot_20240823-183522_Instagram.jpg
    Screenshot_20240823-183522_Instagram.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 52
Kizlar carter's ta %20 indirim var polar uyku tulumlari kışın çok kullanişli oluyor tummy time yaoarken yerde yatarken çok çok soguklarda kurtarici oluyor ben bi kaç tane aldim ilk bebegimde de kullanmiştim

Bunu yaptircaktim ilk bebegime bu sayfadan yaptirmiştim 4 parça sete 3500 diyorlar şaka gibi el işlemesi oldugu icin 4 parça nakişlilarda da 10lu set 3500 tl onda da isimsiz model begenemedim bi türlü
Ben de çok beğendim o sayfayı ama daha indirimli bir şekilde yaptirabilirim diye düşündüm. İstediğiniz model öyle çok zor bir şey değil. Nakış bilen herkes yapabilir.

Oto koltuk ek olarak veriyor. Puset aynı zamanda. Şanslısınız bence. Ben kamera, ateş ölçer vs henüz almadım onları bile düşünüyorum gün geçtikçe ateş pahası oluyor lüzumsuz. Bebeğin poposunun uyum sağlayacağını bilsem bez bile stoklarım 2 3 4 numara da 😅
Valla ben 1/2/3 numara stokladım premium care aldım alerji olmasın lütfen minnoşum 😅
Ben de kızımın park yatağına işbir junior bobo yaptırmıştım çok memnun kaldım. Tabi biraz yüksek olduğu için erken dönemde park yataktan dışarı çıkma girişimlerine başladı bu da bana deneyim oldu:) park beşiklerin yatakları boşuna ince değilmiş yani😁
Ay çok sevindim memnun olmanıza 😍 Park yataklar çok yüksek değil mi ya nasıl çıktı oradan.
cinnabon cinnabon canım bizim cinsiyetimiz erkekmiş
Sağlıkla gelsin oğluşun canım 🩵 nasıl oldun iyi misiniz ?

X