Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Günaydın kızlar.masallah bugun dışardan da gördüm tekmeleri baya baya 🤗😍🥰
Yaaaa çok güzellll 😍😍😍😍 süper bir duygu 🤩 bende bakıyorum sürekli ama hem kilolu olduğum için hemde plesenta önde olduğu için görünmüyor kesinlikle. Hatta hamilelik çok ilerlediği zamanlarda bile çok belirgin görünmeyecekmiş 🥲

Son düzenleme:
Ben de çok beğendim o sayfayı ama daha indirimli bir şekilde yaptirabilirim diye düşündüm. İstediğiniz model öyle çok zor bir şey değil. Nakış bilen herkes yapabilir.
Komşumun akrabasi nakış hocasi o ben yaparim dedi sagolsun ona yaptircam insallah

İlk resimdeki beşik için bir çok anne yanından iyi diyorlar. Bende sizin 2. Resimdekine benzer bir şey aldım. 2. Yatağa ne zaman geçiş yaptınız ?
İkinci yatak da iki kademe var anne yanı olarak geceleri onu kullandım ilk beşiği salonda vs kullandım. Tam olarak bir yaşından sonra hep ikinci yatağı kullandım 4.5 yaşında hala kullanıyorum 😀

İlk resimdeki beşik için bir çok anne yanından iyi diyorlar. Bende sizin 2. Resimdekine benzer bir şey aldım. 2. Yatağa ne zaman geçiş yaptınız ?
Birde ilk resimdeki anne yanı olarak bnce çok derin yani çocuğu alıp koymak sıkıntı olabilir geceleri. Diğer tahta olan ikinci kademesi yatakla aynı hizada oluyor zaten o anne yanı için ideal

İkinci yatak da iki kademe var anne yanı olarak geceleri onu kullandım ilk beşiği salonda vs kullandım. Tam olarak bir yaşından sonra hep ikinci yatağı kullandım 4.5 yaşında hala kullanıyorum 😀
Sarkmadı mı hiç bizimki 1 yaşına gelmeden tutunup sallardı tırmanır yataga atardı kendini

Ben hala hissedemiyorum anlamadım gitti 🤷‍♀️🫠
Bazen bir gıdıklanma gibi bir şey oluyor ama bebek mi bilmiyorum. Aslında 20. Haftam bitti .
Bir uygulamada da gıdıklanma gibi yazıyordu ilk dimi sizin benim ilkinde hissetmem 22yi bulmuştu, şimdi 20 olacağız hala çok net hissettim diyemiyorum

Kızlar 3-4 gündür çok şiddetli kulak ağrısı yaşıyorum orta kulak iltihabı olmuş. Canım çıktı resmen. Hamileliğim hiç rahat geçmiyor hep birşeyler beni buluyor. Biri bitiyor diğeri başlıyor. Antibiyotik kullanamıyorum doktor damla verdi nasıl geçecek bilmiyorum hiç.

Ben hala hissedemiyorum anlamadım gitti 🤷‍♀️🫠
Bazen bir gıdıklanma gibi bir şey oluyor ama bebek mi bilmiyorum. Aslında 20. Haftam bitti .
Ben de hissedemiyorum, göbek bölgem de yağlanma var doktor o yüzden geç hissedebilirsin dedi🤷🏻‍♀️
Ultrasonda görüyorum fink atıyor içerde kızçem ama ben o an bile hissedemiyorum 😬

X