Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar
Son adet tarihim 15 Ağustos.
Beta-hCG değerim
14 Eylül'de 74,
16 Eylül'de 157,
18 Eylül'de 390 çıktı.
Doktorum 28 Eylül'de ultrason muayenesine çağırdı. Gebelik takip uygulaması bugün 5+0 da olduğumu söylüyor
Hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım bebeklerimizi inşallah

Burada yalnız olmadığımı bilmek o kadar iyi geliyor ki. Günlerdir düşünmekten işin iyi tarafına odaklanamadım. Allah herkese sağlıkla, kolayca hu süreci geçmesini sağlasın

Burada yalnız olmadığımı bilmek o kadar iyi geliyor ki. Günlerdir düşünmekten işin iyi tarafına odaklanamadım. Allah herkese sağlıkla, kolayca hu süreci geçmesini sağlasın
Normal bunlarin hepsi canım ya hepimiz acemiyiz. Insallah aminnn sağlıkla geçirelim bu güzel süreci de evlatlarımızı saglikla alalim kucağımıza ❤

SAT tarihimiz aynı. Ben de 5+0dayım. Bugün keseyi gördüm. Fakat inanılmaz bir şişkinlik var karnımda. Sanki 6 aylık hamile gibiyim. Karnımda yoğun bir gerilme hissi var. Karnımın büyüklüğünü görenler hamile misin diye soruyor. Sizde de böyle bir şikayet var mı? Sebebi ne olabilir?

Aynısını bugün arkadaşlarıma göstererek sordum. Acaba dedik regl tarihimizdi ya normalde hani olmadığımız için o böyle şişkinlik yapmış olabilir mi diye düşündük. Söylediğiniz gibi 4 aylık falan göbeğim var sanki

Merhaba arkadaşlar beta hcg artışım normal mi sizce
9 eylül 64
13 eylül 306
19 eylül 1118
Hafif kekelenmem oluyor ara ara. Benim durumumu yaşayan var mı

Merhaba arkadaşlar beta hcg artışım normal mi sizce
9 eylül 64
13 eylül 306
19 eylül 1118
Hafif kekelenmem oluyor ara ara. Benim durumumu yaşayan var mı
Bana normal gibi geldi canım gayet güzel artmış
Lekelenmeler yerleşme kanaması gibi bisey olabilir mi ? Haftaya insallah keseleri görünce içlerimiz rahatlar

Ben de geliceeem inşallah bugün bat günüm 3 gün önce 32 çıktı değerim yarın tekrar vericem yükseliş için, dualarınızı eksik etmeyin

Evet bende de durum aynı. Ama şişkinlikten çok göbeğim var gibi. Zaten 2 kilo aldım transfer sürecinde hepsini göbekten almışım gibi

Aynıyız

Kızlar keseyi gördük çok şükür 6+1 ölçtü doktor henüz bebek yok ama yolk sac oluşmaya başlamış dedi. 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı
Çok sevindim ,darısı kalp atisina
Bebegi görmeden doktor 6+1 olarak nasıl ölçü ki
Yani bebeği görüp boyutuna bakarak hafta tahmini yapıyorlar diye biliyorum ,yanlış mı biliyorum acaba
Amin inşallah sağlıkla kavuşalım hepimiz
Sizin adınıza da çok sevindim
Kızlar keseyi gördüğünüzde doktor kan tahlillerinize falan baktımı detaylı veya ne zaman baktı hangi degerlere baktı? benimde yarın kontrolüm var 5+2 oluyorum inşallah keseyi görürüz
İnşallah keseyi görürsünüz güzel haberler alırsınız
Doktor kan idrar tahlili istedi ama hangi degerlere baktı inanın bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…