Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

amiin inş herkesin kuzusu sağlıkla gelsin
dr p.tesi içinde hcg istedi artış güzelse neden istedi emin olamadım
Bilmem garanti olsun bi kaç kan ver diye söylemiş olabilir benimki istemedi 16 sında 32 çıktı bugün de 220 haftaya keseyi görmeye çağırdı kan için şu an ihtiyacım yok keseyi falan göremezsek verirsin dedi doktorun muhtemelen önlem amaçlı kimyasal mı dış mi emin olmak istemiş ama sen içini ferah tut onlarla sadece prosedür

seviyorum o tarz rahat doktorları ne gebesini strese sokuyor ne durumu zorlaştırıyor. ben de buldum bi dr ayın başında gideceğim inş

Benim mesela bazen yumurtalıklarım mı kasıklarım mı işte sağ tarafım bazen sol tarafım ağrıyor özellikle sadece sağ veya sol da ağrı yok ikisi de sırayla ağrıyor gibi sizde de öyle mi

Bende de biraz var ben de 4+1 im bir de sanırım ayakta fazla kalıyorum bu ara. Kasık ağrısı olan var mı kızlar ?
benim de hem bel ağrım hem kasık ağrım var dr normal olduğunu söyledi eğer geçmezse ileri ki zamanlarda bel ağrısı için magnezyum takviyesi kullanabiliriz dedi

benim de hem bel ağrım hem kasık ağrım var dr normal olduğunu söyledi eğer geçmezse ileri ki zamanlarda bel ağrısı için magnezyum takviyesi kullanabiliriz dedi
Aslında çok normal kasık ağrısı çünkü bebek kendine yer açıyor organları sıkıştırıyor demişti doktor daha önceki hamileliğimde. Zamanla geçiyor ama anlamadığım sabit yer değil de her iki tarafta sanki sırayla ağrıyor

Bende bugün gittim canım 5 haftalık olmuş kese görüktü kesenin boyutu 6.12 mm çıktı, sizin kaç acaba?
Gözünüz aydiin
Darısı bebek ve kalp atisina
Benim en son yeni gittigimde 5+3 denildiginde (bebeği gördüğü zaman yani )kese boyutunu demedi sanırım
Ama geçen haftaki gittiğimde bebeği göremediği zaman kese için 8 milim demişti

Arkadaşlar merhaba, çok şükür bende bebek bekliyorum. 5+5 hamileyim hepimiz sağlıkla kolaylıkla bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah
Amiin inşallah,gözünüz aydin Benim de 5+5 bugün,aynıyız
Bel ağrısı olan var mı? Ağrı yüzünden ayakta fazla duramıyorum.
Ayakta durunca aşırı ağrıyordu ama şuan azaldı yavaştan o ağrılar
Benim mesela bazen yumurtalıklarım mı kasıklarım mı işte sağ tarafım bazen sol tarafım ağrıyor özellikle sadece sağ veya sol da ağrı yok ikisi de sırayla ağrıyor gibi sizde de öyle mi
Evet bende de yine ayakta durunca ,iş yapinca kasiklarima ağrı giriyor evde bikac iş yapıp yorulduktan sonra ,bel ve kasık sancisi, birinin ağrısı digerine vuruyor gibiydi ,bi tık azaldı sanki ya da çok yormuyorum kendimi
Benimde bulantı cok yok ama yemek kokusu duyunca birden tok hissediyorum içim almıyor yemek
Ama çok açım aslında ,öyle değişik ,kilo verdim muhtemelen var mi böyle olan?

seviyorum o tarz rahat doktorları ne gebesini strese sokuyor ne durumu zorlaştırıyor. ben de buldum bi dr ayın başında gideceğim inş
Evet o konuda doktorumdan çok memnunum 3 yıldır istiyorum gebelik 2 kimyasal bir düşük var klomen bile başlamadı bana yaşın çok genç değerlerin iyi tek yapman stres yapmamak demişti bana gerçekten de rahat olduğum ay gerçekleşti gebeliğim şükür doktoruna gidince bize de bilgi ver haberdar et, hepimiz güzel haberler alalım

Anladım canım ozman iyi gibi, haftaya da kalp atışlarını sağlıklı şekilde duyarız inşallah sizin enson sat nezamandı?

Ya Rabbım gönlünüze göre versin ins hayırlısıyla mis kokulu küçük bir prenses nasip etsin Rabbım. Benimde 2 kizim var. Bende saglikli sihhatli bir oğlum olmasını istiyorum. Rabbimin hazinesi geniş biz isteyelim neden olmasın 5 53_Elif_53 ay alıntı yapmayı unuttum. Etiketleyeyim bari bu arada kaç yasindasin

Bende aynı duygular içindeyim ve sağlıklı bir kız istiyorum 2 oğlum var kız duygusunuda tatmak istiyorum
Benim de tam tersi 2 tane kızım var. Bu erkek olursa bizde onu tatmış oluruz artık degilsede nasip 3 tane kızımız olur. Sağlıklı olsunlarda tabi insanın gönlü farklı cinsiyeti de tatmak istiyor gerçekten

AA sizindemi 3. Bebek hadi sağlıkla gelsin ins. Sizde benim gibisiniz benim hep hayalimdi kızlarım, ogullarim, gelinlerim, damatlarim kalabalık bir aile. Rabbım dünyalar güzeli 2 kız nasip etti, ins hayırlı sağlıklı oğullarımızda olur.

Bu arada bizim ilk sayfadaki liste güncellenmedi hiç. Birinin ilgilenmesi aldım sanırım. Nasıl olacak fikri olan var mı?

İnşallah canım Allah herkese gonlundekini nasip etsin insallah. Bizim bebiş supriz oldu rabbim neylerse güzel eyler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…