Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Dün acilde verdiğim kan hala e nabizda görünmüyor ya bı skintimi var acaba sitede

Betam 1287 çıktıktan 5 gün sonra gittim kese gözüktü bebek gözükmedi

Beta çıktıktan 11 gün sonra , yani kese gozuktukten 1 hafta sonra da bebek göründü

5+3 denildi

Sizlerin nasıl ?
Bende bugün gittim canım 5 haftalık olmuş kese görüktü kesenin boyutu 6.12 mm çıktı, sizin kaç acaba?

Bende gördüm canım 5 haftalık olmuş sizin kese kaç mm di acaba?

Bende bugün gittim canım 5 haftalık olmuş kese görüktü kesenin boyutu 6.12 mm çıktı, sizin kaç acaba?
Tebrikleeer gözünüz aydın insallah bizde görürüz kalp atışını duymak icin ne zaman çağırdı sizi ? Bende yarina randevu aldim bakalim kesemiz görünecek mi inşallah görür doktor

Tebrikleeer gözünüz aydın insallah bizde görürüz kalp atışını duymak icin ne zaman çağırdı sizi ? Bende yarina randevu aldim bakalim kesemiz görünecek mi inşallah görür doktor
Bugün gittiğimiz doktor 2 hafta sonra gel dedi kalp atışı için başka bir doktor tanıdığımız da haftaya cuma gel dedi Bi gidecez bakalım sizinde hemen görünür inşallah 6 haftalık iken kalp atışını duyan varmı ki

6+3 te duydum kalp atışını. Umarım herkes bir an önce sağlıkla duyar minik kalp atışlarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…