2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
32+0 ama ultrason kağıdında 33+0 yazıyor. gerçekten o kadar kıstım ki karbonhidratı. sadece bazen şekerli bişiler istiyor canım dondurma, reçel falan yedim maalesef. şimdi bakalım daha da dikkat edicem inş dediğin gibi olur normale döner. Çoook teşekkür ederim.

Şu an nasılsınız

1 haftalık bı irilikse çok endişe edecek bişey yoktur bence, doktorun suyundan dolayı şüphe etmiş olabilir. Şeker yukselemesi yaptırmış mıydın sen

1 haftalık bı irilikse çok endişe edecek bişey yoktur bence, doktorun suyundan dolayı şüphe etmiş olabilir. Şeker yukselemesi yaptırmış mıydın sen
Hayır normal kan testinden bişiye baktı, ihtiyaç duymadı. şimdi de suyu biraz fazla suyun gelirse erken doğum olmasın, diyete başlayalım falan dedi. Şeker, karbonhidrat tamamen yasak. (daha önceki haftalarda azalt demişti), bir de multivitamine ara verelim dedi.

Doktorun her ihtimali düşünmüş bence, bu iyi bişey, sen şekerini ölçerek devam et, ama benim düştüğüm hataya dusme, kullandığın cihazın doğru ölçüm yapıp yapmadigindan emin ol. Aklıma gelmicek şey başıma geldi benim, şimdi şeker aleti kullanan olursa uyarmak geliyor içimden

İşte stres yapmasam keşke, korktum bir an erken doğum olayından. Yarından itibaren ölçcem, kendi cihazımla bakarım arada kurumun sağlığından ölçerim bakalım hayırlısı artık.
geçen bir arkadaş demişti son trimester daha mı stresli diye evet bence de öyle

Kızlar idrarda bakteri 0-2 olması gerekirken 82 çıktı. Aranızda yüksek çıkan oldu mu? Antibiyotik tedavisi uygulandı mı size? Benim randevum dahiliyeye cuma günü. O zamana kadar ilerler mi tırstım biraz. çünkü dizimde protez var ve protezin en sinsi düşmanı idrar yolu enfeksiyonu ve diş iltihabı.

Evet ben de öyle düşünüyorum. Son trimestr daha zormuş. Yine de biraz sakin ol. İnşallah zamanında ve sağlıklı gelecektir.

Hiçbir bilgim yok açıkçası , çok geçmiş olsun

Kızlar şimdi hastanedeyim açılma filan yok kanama alani da yok ama nst'de biraz sancı çıktığı için yatış verdiler bugün gozlemleyecekler bakalım. Aşırı tadım kaçtı ya cidden
Haklısın canım moralin bozuluyor ama çok strese sokma kendini. Bebeğin vakitli gelecek hiç merak etme. İlaçlarını verirler şimdi zaten açılma da yokmuş hiç bişey olmaz

Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin ❤ kanama için bişey dedi mi doktor. Bu ara hepimizde kanamalar oluyor sanki

Hepimiz birer aralık annesi adayıyız aslında. Minik sağlıkla gelsin de gerisi önemli değil. O zamana kadar da kilo alır. Bence zaten 31+4 e göre çok zayıf değil bence benimki de 29+3 usg de bir hafta önden gidiyor 1480 gram. Sağlıkla gelsinler.

Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin ❤ kanama için bişey dedi mi doktor. Bu ara hepimizde kanamalar oluyor sanki
Yok o gün baya korktuk ama mesajlastik doktorla bebek hareketi iyiyse sancın yoksa pazartesi gel demişti bugünde hem ultrason ile hemde vajinal muayne etti her şey yolunda sukurler olsun, idrar tahlili temiz nst temiz birşey bulamayınca olur böyle dedi

Benim de öyle oldu geçenlerde korktum. Doktor bana da bebeğin hareketlerine dikkat etmemi söyledi. İnşallah zamanında gelecekler

Kızlar öksürüğümden dolayı göğüse gittim bugün. Bronşitim varmış. İki tane solunumla alınan ilaç verdi. Bir de antibiyotik verdi. Tahlilimde crp normal çıktı ama sedimantasyon biraz yüksek. Hafif de olsa enfeksiyon varmış kanımda. Doktor çok kararsız kaldı ama sonra antibiyotik içmemin daha iyi olacağını söyledi. Cefaks diye bi antibiyotik verdi. Kullanan oldu mu aranızda S Sariucurtma sen bilirsin belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…