Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Sevgili anneler benim genetik test sonucum geldi. Yüksek risk saptanmıştır yazıyor. Altında da anomalilerin isimleri var. Başka da bir şey anlamadık. Her şey yolunda mı içim rahatlamıyor bir türlü. Yüksek risk yok demek hiç risk yok mu demek? Genoks'ta yaptırdık testi.
Saptanmamıştır yazacaktın sanırım. Anomalilerin yanında da negatif falan yazıyorsa tmmdır sıkıntı yok demek😀 fetal dna sonucu mu bu bu arada?

Canım Anneler,

Ben Listemizde bugün yine güncellemeler yaptım ancak atladığım, eksik kalan ya da yeni güncelleme gelen varsa lütfen bana özelden mesaj atsın.
Özelden gelen mesajlarla güncelleme yapmam hem daha kolay oluyor hem de gözümden bir şey kaçmıyor.

Biz bu hafta eşimle cinsiyeti bilmeden çok kustuğum için kesin kızdır gözüyle bakıp isim düşünmeye başladık.
Şimdilik Buse'ye yakınız :)
Mis kokulu kıvırcık saçlı bir kız bebek hayal ediyorum.
Bizim de şu an özellikle oğlumun trrcihi Buse önde ihtimallerde

Özge
Eda ece
Buse
Buse hazal gibi alternatifler

Hadi hayırlı olsun fetal dna zaten herrr seye bakılan bir test yani bebek sapasaglam demekki😀😀
İnşallah 🙏 Her şey yolunda olsun ve öyle kalsın 🙏 Bebeklerimiz mutlulukla büyüsün 🌼
Yarın doktorla konuşacağım. Randevu verebilirse sonucun detayıyla birlikte cinsiyeti de öğreneceğiz bakalım.

X