Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
benim karnım aşağıda büyüyor :KK70: o yüzden sanırım ama düzenli bir mide yanmam olmadı hiç. birde yediklerime dikkat edince hiç yaşamıyorum ama en ufak zamansız yiyeyim kötü ediyor. çok fena bir şey yanma ya uyutmaz hiç. hamileliğin olmazsa olmaz paketi :KK70:

yapacağım ya bugün çamaşır yıkamaya başlayacağım mesela :) ay çok heyecanlı resmen sezaryen olursa tahmini 50 günüm falan kaldı :)
Benim de aşağıdaydı başlarda şu an baya yukarıda yemek yerken eğilemiyorum resmen kemikleri batıyor göğüs kafesime 🤣🤣 Mide yanması çoook fena benim boğazım tahriş oldu su içerken bile yanıyordu. Gidip geliyor sürekli yediklerime de bağlı ama genelde uykumu alamadığımda felaket oluyor.
Yaa hadi hayırlısı ben de ütülemeyi düşündüm bugün gerçi akşam dışarı da çıkacağız enerjimi hangisine saklasam bilemedim 🤣🤣

Benim de aşağıdaydı başlarda şu an baya yukarıda yemek yerken eğilemiyorum resmen kemikleri batıyor göğüs kafesime 🤣🤣 Mide yanması çoook fena benim boğazım tahriş oldu su içerken bile yanıyordu. Gidip geliyor sürekli yediklerime de bağlı ama genelde uykumu alamadığımda felaket oluyor.
Yaa hadi hayırlısı ben de ütülemeyi düşündüm bugün gerçi akşam dışarı da çıkacağız enerjimi hangisine saklasam bilemedim 🤣🤣
enerjimiz o kadar tükeniyor kiii . bende günde iki farklı plan yapamıyorum ahaha yaparsam gece uyku tutmuyor çatı ve vücut ağrısından :KK70:

Hanımlaağğr diyetisyen 2.görüşmede napıyor? Yani değerlerim normal çıkıyor mesela ölçümlerime göre, ne diyecek diyetisyen daha

benim karnım aşağıda büyüyor :KK70: o yüzden sanırım ama düzenli bir mide yanmam olmadı hiç. birde yediklerime dikkat edince hiç yaşamıyorum ama en ufak zamansız yiyeyim kötü ediyor. çok fena bir şey yanma ya uyutmaz hiç. hamileliğin olmazsa olmaz paketi :KK70:

yapacağım ya bugün çamaşır yıkamaya başlayacağım mesela :) ay çok heyecanlı resmen sezaryen olursa tahmini 50 günüm falan kaldı :)
50 mi 🙈 oyle seyler dememeliyiz 🤣 offf yaklastikca bi geriliyorum 🤣🤣

Selamlar kızlar 🌸 32+0 kontrolünden çıktım. Çok şükür her şey yolunda. Oglusum yaklaşık 2 kilo 42 cm🥰 nst istedi doktor raporu ona göre vermek için. Sıkıntı çıkmadı Allah'tan. Çalışabilir aldım. Şu sertlesmelerini sordum. Hatta nstde de kontrol ettim. Bebek hareketine denk geliyor. Sancı olarak yansımadı
İçim rahatladı 😅

Selamlar kızlar 🌸 32+0 kontrolünden çıktım. Çok şükür her şey yolunda. Oglusum yaklaşık 2 kilo 42 cm🥰 nst istedi doktor raporu ona göre vermek için. Sıkıntı çıkmadı Allah'tan. Çalışabilir aldım. Şu sertlesmelerini sordum. Hatta nstde de kontrol ettim. Bebek hareketine denk geliyor. Sancı olarak yansımadı
İçim rahatladı 😅
Bebeklerin artık 2 kg civarında olduğunu duymak 🥲🧿🧿🧿

Günaydınn kızlarrr 😍benim dolaplarda sorun çıkması ve ayın sonunda inşallaah gelecek olması peki🤬🤬 nasıl yetiştiricem bilmiyorum yıkama işlerini dünden beri sinirlerim bozuldu. Birde emzirme atleti sorucaktım size nereden aldınız beni linklermisiniz😍

10 günlük takip yaptım . aslında çok bi yükselme yok ama açlık şekerim yüksek çıkıyor o yüzden gece vurulacağım . o muhtelemen toklukları da düşürecek dedi haftaya tekrar kontrol edecek . umarım bu düşük doz yeterli olur . sıkı beslenmem gerekiyor yükselmesin diye :) zaten tahlillerime baktı bozulmaya başlamış vücutta dedi neye bakıp dedi bilmiyorum . çok bi yükselme olmadığı içinde henüz bebişkoyu etkilemedi
Anladım bebiş en kısa zamanda düzene girer inşallah

Günaydınn kızlarrr 😍benim dolaplarda sorun çıkması ve ayın sonunda inşallaah gelecek olması peki🤬🤬 nasıl yetiştiricem bilmiyorum yıkama işlerini dünden beri sinirlerim bozuldu. Birde emzirme atleti sorucaktım size nereden aldınız beni linklermisiniz😍
Kuzucum yıkayıp ütüleyip hurçlara da istifleyebilirsin. Hiçbir şey olmaz hatta katlamadan yap kırışmaz da hiç. Toz tutmaz. Dolap gelmeseydi ben de öyle yapmayı düşünüyordum. Şimdi geldi ama kurulumu henüz yapılmadı inşallah bir ay da kurulmayı beklemez shshhsh
Emzirme atleti de bunu aldım kumaşı çok güzel yumuşacık ve kaliteli duruyor tavsiye edilir.

X