Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Merhaba Hangi şehirdesiniz acaba Ankara mı
Benim gebeliğim çok zor geçiyor fmf hastasıyım her hafta işe başlar başlamaz 2.gün atak başlıyor rapor hakkım bitti üstelik tüp bebekle zor elde ettiğim bir gebelik oldu ama anlayışli doktora denk gelemedim Gerçekten ihtiyacım olduğunu görüyorlar ama heyet deyince buz gibi bakıyorlar Ankara'da. Kendi takipli olduğum kadın doğumcum bile benle ilgili değil hastalığın diyor ama her atakta bebeğim riske giriyor.
Merhaba, fmf ilacını kullanıyor musunuz ?

Geçmiş olsun. Ben de kullanıyorum insülin merak etmeyin kolay bişey. Devlet hastanelerinde de öğretiyorlar. Diyabet hemşiresi vardı bana o öğretmişti. Ayrıca odası vardı hastanede. Aile hekimliklerinde de yardımcı olurlar. İnternetten videoda izleyebilirsiniz
hastane bize uzak olduğu için sağlık ocağından rica edeceğim . iğne fobim var aşırıııı ilk başlarda zorlanırım ama alışırım herhalde . teşekkür ederim :)

Sıkma canını kuzum herşey bebiş için 🥹 benim de bazen böyle çıkıyor ama kaçamak yapınca fazla yersem çıkıyor sabahları hiç ekmeksiz ediyorum artık kahvaltıları ot gibi yaşıyorum ama napim 🥹
sorma ya dün hastane falan derken akşam yemeği saatim kaçtı . bi kase yoğurt yedim sadece . tek artısı kilo almamak sanırım :)

Eczanede de sana anlatırlar zaten ama perocuk da bu işin üstadı shsjjs Geçmiş olsun canım muhtemelen daha iyi hissedeceksin yükselmediğinde şekerin ? Yeniden mi yükleme yapıldı nasıl karar verildi ?
10 günlük takip yaptım . aslında çok bi yükselme yok ama açlık şekerim yüksek çıkıyor o yüzden gece vurulacağım . o muhtelemen toklukları da düşürecek dedi haftaya tekrar kontrol edecek . umarım bu düşük doz yeterli olur . sıkı beslenmem gerekiyor yükselmesin diye :) zaten tahlillerime baktı bozulmaya başlamış vücutta dedi neye bakıp dedi bilmiyorum . çok bi yükselme olmadığı içinde henüz bebişkoyu etkilemedi

X