Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar çayla aranız nasıl 🤔 normalde günde 2 bardağı geçmiyorum ama bi kaç gündür deli gibi çay içesim geliyor 😕 yetmiyor resmen 2 bardak
Canım benim normalde de çay kahve ile aram yoktu şimdi de hiç aramıyorum günde 1 taş çatlasa 2 içerim genelde hiç içmem😅

Canım benim normalde de çay kahve ile aram yoktu şimdi de hiç aramıyorum günde 1 taş çatlasa 2 içerim genelde hiç içmem😅
Ne güzel ya 😅 ben neden böyleyim hem kahve hem çay aşığım resmen eşimde öyle resmen 1 demlik çayı ikimiz içiyorduk şimdi demir değerim zaten düşük çok içemiyorum o yüzden

Ne güzel ya 😅 ben neden böyleyim hem kahve hem çay aşığım resmen eşimde öyle resmen 1 demlik çayı ikimiz içiyorduk şimdi demir değerim zaten düşük çok içemiyorum o yüzden
Bilmiyorum ya arkadaşlarım da bana şaşırır öğretmenim mesela. Çay sevmeyen aramayan öğretmen mi olur diyorlar😅 akşamları eşimle içtiğimizde bile 2 yi geçmez 1.5 zorla 😅😅

Kızlar şimdi size aşı ile ilgili bişey danışmam gerekiyor. Bugün aşı konusu konuşulmuş grupta,doktora gittim gitmişken de sordum aşıyı. Doktorum sağlık ocağında vurulan tetanoz aşısı yerine bana üçlü bir aşı söyledi, içinde tetanoz difteri vs olan,adacel diye bunu vurulmanı önereceğim dedi 30.haftada. Sizlere böyle bir aşıdan bahsetti mi hiç? Yada çevrenizde daha önce bunu vurulan oldu mu? Sizler neler yaptınız aşı konusunda,tetanoz vuruldunuz mu?
Simdi arastirdim, bana da burada bu uclu asi yapilacak. Hamile kalmadan iki uc ay once elimi cok derin kesmistim, bir doz olmustum, doktoruma bunu soyledim o zaman bir doz bundan olursun bebege bagisiklik bunda amac, cok onemli dedi. Sadece galiba ben 30. Haftaya dogru olucam asiyi.

Mecbur biraktilar. Çogu sektör işcilerine aşıyı mecbur birakti. Mecburen yaptirdik. Insallah kotu bir etkisini yaşamayiz😑
Kötü bir durum yaşayacağımızı düşünmüyorum açıkcası, her ilacın yan etkisi olduğu gibi bu aşıların da var tabii. Burda rahatsız edici olan ilaca dair hiç bilgi yokken mecbur bırakılmak 🤷🏼‍♀️

X