2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Nişan yapışık koyu kıvamlı oluyormuş. Sancı hemen gelmiyormuş bazen nişandan günler sonra da doğum başlayabilirmiş

Merhaba ne iş yapıyorsun? Nasıl gidiyor? Ben rapor almayı düşünüyorum zorlanmaya başladım artık.

Onu bilmiyordum ben nişan gelince açılma başlar sanıyordum. O zaman lekelenme filan olursa temkinli olmakta fayda var
MErhaba bi niyetim var hamilelerin duasi kabul olur derler. sizde hamilesiniz dua almak istiyorum . betul niyetine hayirli. es karsima cikmasi icin dua ederseniz cok mutlu olurum

İhmal etme cnm yarın mutlaka git, önemli bisey değildir belki ama olsun yada doktoruna msj at bakalım ne dicek, bebeğinin hareketleri nasıl, ben büyük oğlumda 2 kez yaşadım 2.de doktorum hareketlerini sormuştu

Dediğin dua yazdığın kadar mı dahası var mı netten bakıp okurum ona göre. Allah acil şifalar versin. Yarına kadar okuyup yazarım sana inşallah
Bu kadar canım, necm süresi 58. Ayet “onu Allah’tan başkası geri çeviremez”. Çok teşekkür ederim şimdiden Allah razı olsun

Lekelenme devam etmemiştir diye umuyorum . Doktora gittin mi ?

Allah acil şifalar versin canim bugün bin tane de ben okurum insallah.

Ne güzel olmuş seninki

Benimki de özellikle dışarıda iken üstte. Hatta hareket edince üstten hissediliyor

Günaydın kızlar. Doktordan çıktım şimdi. İlk kez kızımın yüzünü net gördüm. Uyuyordu dr uyansın diye dürttü ama uyanmadı.1480 gram olmuş kuzum.15 gün sonra gel doğum izni için dedi ve artık iki haftada bir geleceksin nts ye gireceksin diyo. Su gelmiş gibi oldu demiştim ama rahim ağzı kapalı suyu yerinde dedi. Eğer tekrar olursa gel burda su mu değil mi testle bakalım dedi. Doğum şeklini de sezeryan veya normal doğum yapılabilir o zaman belli olur sancını bekleyeceğiz dedi. Her şey yolunda giderse normal olacak gibi. Bizlerden böyle havadisler.

Maşallah, Çok güzellll ben de şimdi randevu saatimin gelmesini bekliyorum. Çalışır raporu alıcam. Değişik bi heyecan var yaaa

Ben Trendyoldan şöyle bir kundak battaniye aldım.Düğmeleri açınca battaniye olarak da kullanılabiliyor.Yeri yumuşak sıcak tutacak bir ürün.

Eklentiler

• Screenshot_20231113_115432_Trendyol.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 49
Maşallah, Çok güzellll ben de şimdi randevu saatimin gelmesini bekliyorum. Çalışır raporu alıcam. Değişik bi heyecan var yaaa
Peki çalışır raporu alınca da analık parası alınıyor mu biliyor musun? Benim maalesef prim günüm yetmiyor ama çalışabilir alırsam ve tam yatırmasını istersem ancak yetecek gibi. Bilemedim ya part time çalışıyorum şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…