Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bana bu hediye geldi ama çok hantal bişey tavsiye etmem kapaması falan aşırı zor toplu taşımaya uygun değil ama ben zaten pek kullanmayı planlamıyorum almayacaktım kendim o yüzden önemli değil
Ben kullandım bunu oğlumda aslında rahat ya kapaması biraz uğraştırıcı ama çok ağır değl kullanrsınz yine ihtiyaç oldukça.

Arkadaşlar mrb.yaşadığım bır tecrubeyı aktarmak istedım,kımseyı korkutmak vs degıl Tabıkı nıyetım.Daha dıkkatlı olunması ıcın yazıyorum bazı durumlarda.ben hamılelıgımın basından berı ara ara kanamalar yaşıyorum ve ultrasonda sıkıntı gorunmedıgı ıcın bunun artık kronık bır sorun olduğunu düşünmeye başlamıştım.gecen gun ısyerınde WC gıttıgımde çamaşırımda daha yoğun bır kanama gordum ve ıdrarımda ufak pıhtılaş seklınde kanama oldu.apar topar doktorumun klınıgıne gıttıgımde rahmımın boydan boya acılmıs oldugunu gördük yaklaşık 1 cm e yakın açılma vardı ve çok acıl bır sekılde rahmım dikildi genel anesteziyle.tamamen yatak ıstırahatı ve hıc hareket etmeden doğuma kadar surecı atlatmam gerektıgını soyledı doktorum.heyet raporu verdı zaten. Rahım ağzı yetmezlıgı denen durum varmıs bende ve açılmayı hıc hıssetmedım.zaten bu tarz hastalarda hıssetmeden açılma oluyormus.doktorunuza muayeneye gıttıgınızde bu durumu degerlendırmesını ısteyın bence.umarım hıcbırınız yaşamazsınız benım yasadıklarımı.herkese sağlıklı bır süreç dılıyorum
Çok geçmiş olsun inşallah sağsağlim alırsınız kucağnıza. Rabbim kolaylık versin sürekli yatmak psikolojik olarak etkiler belki ama sonu güzel olsun

Kızlar iki tane alt değiştirme bakım örtüsü aldım

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-12-07-49-39-213_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-10-12-07-49-39-213_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_2024-10-12-07-49-25-173_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-10-12-07-49-25-173_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    35,8 KB · Görüntüleme: 13
Kızlaaarrr herkese günaydınn 🥰 sanırım ben artık prensesin hareketlerimi hissediyorum ve çok mutluyum.. Ben kayma, kanat çırpma ya da ne bileyim baloncuk patlaması diye bir şey bekliyordum ama sonra farkettim ki göbeğimin alt kısmında minik minik içerden dokunuşlar oluyor. Zaten şu an bebek göbek deliğinin hemen altında, uzun zamandır vardı ama ben onları bağırsak hareketleri sanıyordum. Yarın tam 19 haftalık olacağız inşallah, 20. Haftada da detaylı ultrasona gireceğiz. Hepimizin mutlu mesut süreçleri olsun inşallah 🥰🥰🥰

Benim penisilin alerjim oldugu icin her ilac ya da asi oncesi- sonrasi cok temkinli yaklasiyoruz biz, yarim saat hastanede bekliyoruz her seferinde. Bu asi sonrasi sadece kolumda agri olmus 1-2 gun, baska hicbir yan etki yok💕
Bundan vuruldun mu sen canım? Ben vurulacak diye anladım. Tetanoz oldum demişsin elini kestiğin için. Erken değil mi bu üçlü aşı için. Bana 30.haftada dedi çünkü. Bu arada benimde bazı antibiyotiklere alerjim var maalesef. Hangi aşı sana yan etki yapmadı tam olarak anlayamadım karışıklık oldu biraz msjinda🤗

Ya iyi bulmuşsun bizim burada neredeyse talan edilmişti😁

Ya inşallah memnun kalırız uzun vadede ilk intibası iyi bende 🥰

Aynı şekilde burada hiçbir şey kalmamıştı diyeceğim sana da bu saatte iyi bulmuşsun😅
3-5 parça kalmıştı jsgd
Benim 3. Gebelik ilk defa olunca bi tedirgin oldum gittik bugün gelişimi güzel ilerliyo yan bağlar geriliyordur ağrılar ondandır bide plesanta önde dedi yukarı cıkarsa bir sıkıntı yaşamaya çıkmazsa sıkntı dedi takip edelim dedi haftaya geri çağırdı
benim de aşağıda dedi ama çıkmış mıdır acaba bilemedim. karnımın şişliği yukarı çıktı bu hafta. Onunla mı ilgili acaba. Geçen pazar göre kardeşim dün akşam gördü oha abla nolmuş karnın çıkmış bi anda dedi sdkjfh

Kraft Kenya travel sistem alıcam ben, Kasım'da indirim olur belki diye bekliyorum 😏

Ben daha hiç araştırmadım canım 😕 inşallah geç kalmam ama bişeyler almak için bekliyorum ben 🤔

Bana bu hediye geldi ama çok hantal bişey tavsiye etmem kapaması falan aşırı zor toplu taşımaya uygun değil ama ben zaten pek kullanmayı planlamıyorum almayacaktım kendim o yüzden önemli değil
bana da kuzenim alıcakmış o yüzden çok pahalı bişey bakamam gerçi kendim de alsam pahalı bişi bakamam dfjds

Kızlar çayla aranız nasıl 🤔 normalde günde 2 bardağı geçmiyorum ama bi kaç gündür deli gibi çay içesim geliyor 😕 yetmiyor resmen 2 bardak
benim çay asla aklıma bile gelmez ama ben kahve bağımlısıydım sdöfj doktorum kısıtlamadı ama ben gün de 1 türk kahvesi en fazla 2 içiyorum. Evdeysem 1 americano ya da lungo içiyorum

X