2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Cefaks içmeden önce kadın dogumcuna sor mutlaka canım, ben onu hamilelikte kullanmadım ama normal zamanda bana çok ağır gelmişti o antibiyotik. Hamilelikte augmentin ya da largopen güvenli daha doğrusu amoksisilin etken maddesi olanlar güvenli

Bende daha kıyafet almadan deterjanı aldım önden biberon mama valiz için ufak hurclqr alicam fln daha çok eksik bitmez çamaşır terlik daha 2 ay var inşallah hallolur diye oteliyorum

Doktor augmentinle cefaks arasında da kararsız kaldı sesli düşündü bi ara. Sonra cefaks yazalım dedi. Bu arada gebelikte sedimantasyon zaten yüksek çıkması normalmiş. Buna bakarak da antibiyotik kullanmam mantıklı mı bilemedim şimdi kafam karıştı

Benim 10 gündür geçmeyen öksürügum var ama solunumla alınan bı ilaç veren olmadı iyi gelldimi o ilaç size banada cep yüksek biraz die augmentin verdi içtim ama öksürüğü geçirmedi hala aynıyım tekrar gidicem kadın dogumcum bol su iç oksurmen zarar vermez dedi bende öyle yapıyorum sıvı bol alıyorum limonlu ballı ne bulursam bakalm bayag uzadı

Arada böyle korkutuyorlar bizi işte. Sen güzelce dinlen şimdi çok şükür bi sıkıntı olmadı bak. İnşallah bekleyecekler günlerini

Benim diğer oğlum 2.5 hafta önden giderdi hep en başından beri. Hep şekerden şüphelenip defalarca şeker yüklemesi yaptılar ama herşey olumluydu. Sonra erken döllenme olduğunun kanaatine vardık. Usgye göre 37+4 sata göre 35+2 de normal doğumla doğdu erkenci kuşum 3000 gr olarak 1 hafta çok mühim bi önden gitme değil sen doğumuna 1 hafta daha az kalmış gibi düşünüp hazırlıklı ol sadece tedbir için.

Amin inşallah canım Bu şekilde olup sonuna kadar götürenler varmış.Dikkat et bolca dinlen bir şey olmaz Allah'ın izniyle.

Yaa işte bana da ilk kontrolde 4 gün önde demişti zaten. Şimdi sıkı bi diyet yapayım öyle gideyim 35. Hafta kontrolüne diyorum.
Maşallah sizin minnoşa hakkımızda hayırlısını nasip etsin Allah.

Geçmiş olsun bana Augmentin vermişti günde 2 mg. 30 haftalardan sonra sıkıntı olmaz demişti. Hemencecik geçsin inş.

Çok geçmiş olsun canım

benimde olmuştu canım ertesi gün apar topar doktora gittim ama bür şey çıkmamıştı
Kızlar şimdi hastanedeyim açılma filan yok kanama alani da yok ama nst'de biraz sancı çıktığı için yatış verdiler bugün gozlemleyecekler bakalım. Aşırı tadım kaçtı ya cidden
inşallah bir şey olmaz canım. Canını sıkma desekte eminim üzgünsündür ama bu haftalar itibariyle her şey bizim için artık. Umarım çabucak normale döner her şey

Sen bundan sonra çoook dikkat et canım kendine. Dediğin gibi son haftalar kaldı zaten az daha sabreder inşallah bebişler

Oksurugun sebebi bakteriyel enfeksiyon değilse antibiyotik ise yaramaz zaten. Tahlil ve boğaz kültürü almadan mi vermişti antibiyotiği. Ben augmentin largopeni diş enfeksiyonu için kullanmıştım onlar için iyi geldi evet. Öksürükte işe yarar mı bilmiyorum

Herhangi bi ilaç verilmedi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…