2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Dünyanın halini düşününce gerçekten karamsarlaşıyor insan. Umarım bebeklerimizin geleceği güzel olur. Ama kendini yıpratma. Anneliğin tadını çıkar çünkü zamanı geri alamayacağız. Geleceğin nasıl olacağından da asla emin olamayız o yüzden çok düşünmemeye çalış

Kabızlığı anladım da ömsürmek de mi etkiliyormuş

Ya bende o kolunu bacağını sıkıştırıyor hissi oluyor tam sagda veya solda oluyor tekmeleri

Kızlar bebek şampuanı ne kullanacaksınız?
Ben kendime Dalin veya unibaby kullanıyorum hala . Bebek için de adını hatırlayamıyorum ama oncekinde oğlum yenidoğan egzeması olunca doktorun önerdiği bir marka vardı. Geçen eczanede gordüm hemen tanıdım ama adını hatırlamıyorum. Ondan alırım sanırım. Ama hemen almam. Doğmaya yakın veya doğduktan sonra alırım. Hemen yikamicaz nasılsa.

Doktorum öyle demişti . Oksurunce de kasılma oldu açıkçası daha önce böyle birşey yasamamistim . Umarım birşey olmamıştır
Ben de kan sulandırıcı iğne kullanınca anında tepki veriyor. Heralde o zamna da kasılıyor. Ama ben kasılmaları anlayamıyorum.

Ben de kan sulandırıcı iğne kullanınca anında tepki veriyor. Heralde o zamna da kasılıyor. Ama ben kasılmaları anlayamıyorum.
Kasılma dedigim şey bu şekilde ilk kez oluyor . Sağ kasigima kramp girer şekilde ağrılı ,acılı birseydi sabah yasadigim . Ondan önce hiç böyle birşey yasamamistim .
İğne vurduğun zaman karnının biraz sertleşmesi 1 dk içinde düzelmesi çok normal şeyler . Doktor öyle söylemişti . Bende günlük kan sulandırıcı vuruyorum .

Bende almışken hepsini alayım diyorum karar veremedim ama

Kızlar 30 . Haftaya giriyorum yarın ve artık hareketleri kol bacak omuza baya sanki netce hissediliyor ordan oraya donerken karnim yamuluyor kizzzz baya büyüdüler ayyy
Benim üçüncü hamileliğim gerci birincide net hissedemeden kaybettim, ama hala anlamıyorum neresinden hareket ediyor

Benim üçüncü hamileliğim gerci birincide net hissedemeden kaybettim, ama hala anlamıyorum neresinden hareket ediyor
Ben de hiç anlamıyorum, eli mi kolu mu poposu ya da başı mi. Her dakka başka bı yerde oynuyor zaten, içerisi hala geniş anladığım kadarıyla
Kızlar 30 . Haftaya giriyorum yarın ve artık hareketleri kol bacak omuza baya sanki netce hissediliyor ordan oraya donerken karnim yamuluyor kizzzz baya büyüdüler ayyy
Neresi olduğunu ben de anlamıyorum ya ama karnım yamulup duruyor çok güzel bi duygu

Kizlar hediyelik yaptirmayi dusunuyormusunuz ne yaptirmayi dusunuyorsunuz ben kararsiz kaldim kolonya mantikli geliyor ama bilemedim
Bende bal kabağı konseptli saksılar var onlara kaktüs koymayı düşünüyorum ama bunu eve gelenler için değil hastaneye gelenler için yaptırmayı düşünüyorum sadece 30 tane falan 40 mevlüdüne karar vermedim daha

Kar küresi fikrini beğendim Mevlüt için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…