2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Senin minnakta iğne vurunca tekme atıyor mu ben ne zaman iğne yapsam küt tekme atıyor ay çocuğa mı denk geliyor diye düşünmekten kendimi alamıyorum

Senin minnakta iğne vurunca tekme atıyor mu ben ne zaman iğne yapsam küt tekme atıyor ay çocuğa mı denk geliyor diye düşünmekten kendimi alamıyorum
Tam vurdugum anda yapmıyor aslında Genel olarak çok savuruyor tekmeleri o ayrı Korkma çocuğa gelmesi mümkün değildir . Onların yeri sağlamdır diye düşünüyorum

Kar küresi fikrini beğendim Mevlüt için
Kış bebeği olunca doğduğu mevsime de uygun oluyor. 1 yaş doğum gününü de kar konseptli yapmıştım kendi zevkime gore yaptığım ilk ve son konseptti, sonra hep Hulk, Spiderman, Ironman, kaptan Amerika konseptleri şeklinde devam etti bakalım bu sene hangi sevimli karakterin konseptini isteyecek

Ben de hiç anlamıyorum, eli mi kolu mu poposu ya da başı mi. Her dakka başka bı yerde oynuyor zaten, içerisi hala geniş anladığım kadarıyla
Sanırım yerleri geniş hala, demi bi ordan geliyor tekme bi burdan

Doktoruma da hemşiresine de sormuştum bu soruyu büyük oğlumda, imkansız ona denk gelmisi demişti

Aahahah kıyamam yaaaa kız anaları olarak biz bi tık daha şanslıyız gibi hangi prenses olacak bakalım

İyi geceler kızlar
Şöyle bir yoklayayım dedim, doğum hazırlıklarına hız kesmeden devam edenler ve yeni başlayacaklar için nacizane küçük bi hatırlatma yapmak istedim. Bebeklerimize İsrail malları kullanmamak için özen gösteriyoruz değil mi Bezler, kremler, şampuanlar, ıslak mendiller .. Pür dikkat seçelim lütfen

Geçe bile uykudan kaldıran bı öksürük krizi öyle söyleyeyim ama yatiyorum genelde akşam üzeri öksürük çoğaldığı zmn göğüs Hastanesi'ne gideceğim bakalm

Kızlar merhabalar, burnum öyle bir şişti ki anlatamam. Ödem sanırım, başlıyor artık. Aslında 1 haftadır her gören burnuna ne oldu diye soruyordu ama ben farkında değildim. Bugün bomba patladı, bir uyandım şişmiş kızarmış ve sert burun tıkanıklığı ve nefes alamama eklendi haliyle. Uyutmuyor şuan nefes alamıyorum resmen, başına gelen oldu mu? Yarın doktoruma yazacağım aslında ama önden bilgisi olan var mı? Hayır ya daha 3 5 gün önce sağlık ocağı hemşiresi arayıp ödem, vâris var mı diye sorduğunda mutlu mutlu hayırrr demiştim

Kızlar diş apsesi sıkıntısı yaşayan var mı gebelikte
İlk haftalardan beri yaşıyorum, hamileliklerimdeki en büyük imtihanim. Geçti derken başa sariyor sürekli. İlk hamileliğimde 5 dişimi kaybettim bu şekilde. Bunda da bir diş ayda iki kez apse yapıyor rutine bagladi

Augmentin kullandınız mı hiç 28 haftalığım doktor 1000lik verdi apsem var bir dişte

Augmentin kullandınız mı hiç 28 haftalığım doktor 1000lik verdi apsem var bir dişte
8 haftalıkken augmentin kullandım bir kutu gecmeyince başka dişçiye gittim, asıl largopen kullanman lazım dedi bir kutu da largopen kullandım. Bir ay önce tekrar apse yaptı direk largopen kullandım geçti ama 10 gün sonra tekrarladı, largopen kullandım yine. Yani ben baya antibiyotik kullandım bu hamiligimde. İlk hamileliğimde 2 kez kullanmıştım diş apsesinden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…