Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

şimdi şehir hastaneleri özellerden güzel ve temiz tüm ekipmanları yeni

Bi zat ablam yaşadı. 2li testin ne demek olduğunu bilmiyor bundan 12 Yıl önce tahlili çok kötü cıktı yaşı genç olmasına rağmen hamilelik zehir oldu çok şükür sağlıklı doğdu. Aldırmayı düşünen kişiler için kesinliği yüksek bir test. Bazı kişilerde eğer olumsuz birşey varsa psikolojik olarak kendilerini hazırlamak için tercih ediyor. Ben tercih etmiyorum şahsen. Doktor zorla ense kalınlığına bakıyor bana kalsa onada baktırmam. Bana söylememesi şartıyla bakmasına müsade edediyorum.
Kesinlikle katılıyorum
Hastane hem temiz hemde doktorum çok iyi
Soru sormaya cekinmiyorum yani

Evet aldırmayı düşünmeyenler için testler bence de moral bozmaktan başka bisey degil
Hani anne karnında eksik gelişen şeyi için tedavisi olur neyse
Ama bilmem biseyi değiştirmeyecekse zor

Ozeldeki doktor kalp atışı durdu dedi devletteki kontrolde de evet atışı bende göremedim ama ilk atışını gören ben değildim o yüzden acele karar vermek istemiyorum dedi bekletti benim aklımı karıştıran beta tamam çok bir yukselis olmamış ama yükselmeside normal gelmedi bana anlamadim
Canım her tahlil yüzde yüz aynı çıkmaz aynı gün verdiğin değerler bile azıcık oynar. Ben hcg takibi yaparken doktor tüm tahlilleri tekrar yaptırmıştı yanlışlıkla, hepsi yine farklı çıkmıştı 2 günde. Seninde kese bozulmaya başlamamış o yüzden değerin düşmeye başlamamış demekki.
Içine sinmezse birde sağlık kabininde tekrar takip et 2 gün gerçekten bir artış varmı diye.

Ben lansinohun çift göğüs pompasını almıştım önceki hamileliklerde ama mamajo nasıl hiç bilmiyorum kullanan varsa yorumlasın arkadaşlar

Çok su içiyorum canım öyle böyle değil, yanıyorum zaten vücut ısım çok arttı.
Gaviscon kullanmıştım ben 2-3 kez,hamileler de kullanabiliyor diye dediler
Ama doktora sorunca ilk 3 ay ilaç kullanmanızı çok tavsiye etmem ,dayanabildiginiz kadar dayanın dedi
Öyle olunca çok zorda kalmadıkça içmiyorum 🤷🏻‍♀️

Yok canım kontrolumde bebeği de gördük kese içinde kap atışı durdu demişti doktor
Anladım canım , benim bir arkadaşımda kalp atışı yok deyip kürtajla alacaklardı 3 farklı doktora gitti Gülhane asgari hastanede bi doktor çok az kalp atışı duyuyorum ben bekleyelim dedi ve bebeği sağlıkla doğdu, inşallah iyi haberler alırsın sende 🤲🏻

X