Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım her tahlil yüzde yüz aynı çıkmaz aynı gün verdiğin değerler bile azıcık oynar. Ben hcg takibi yaparken doktor tüm tahlilleri tekrar yaptırmıştı yanlışlıkla, hepsi yine farklı çıkmıştı 2 günde. Seninde kese bozulmaya başlamamış o yüzden değerin düşmeye başlamamış demekki.
Içine sinmezse birde sağlık kabininde tekrar takip et 2 gün gerçekten bir artış varmı diye.
Olabilir canım bende kesenin bozulmamasindan kaynaklı olacagini düşündüm bakalım yarın belli olacak teşekkür ederim cevabın için 💓

Kizlar size bişey sorucam.6+2 de ve 7+1 de gittiğimde doktorlar kalp atışı belirli belirsiz demişlerdi. Perşembe günü gidip net ogrenicem inşallah.Sorum şu ki bende 3-4 gündür müthiş koku hassasiyeti ve mide bulantısı var resmen lokmalar ağzımda büyüyor.Hamilelik belirtilerimin artması ve devam etmesi bebisimin sağlıklı oldugunu veya büyüdüğünü veya bana tutundugunu gösterir mi :) sormak istedimmm

Ayy kızlar benim miğdem çok yanıyo ya ne yapsam çare olmadı , çözüm önerisi olan var mı?
Baharatlı veya midenize dokunacağından emin olduğunuz şeylerden sonra çok su tüketmeyin min. 1 saat gibi mesela. Midenin içinde ki o asitik yapı suyla seyreliyor ve sindirme işlemi yavaşlıyor bu durumda mide yanması gibi durumlar daha uzun sürüyor.

Kizlar size bişey sorucam.6+2 de ve 7+1 de gittiğimde doktorlar kalp atışı belirli belirsiz demişlerdi. Perşembe günü gidip net ogrenicem inşallah.Sorum şu ki bende 3-4 gündür müthiş koku hassasiyeti ve mide bulantısı var resmen lokmalar ağzımda büyüyor.Hamilelik belirtilerimin artması ve devam etmesi bebisimin sağlıklı oldugunu veya büyüdüğünü veya bana tutundugunu gösterir mi :) sormak istedimmm
Canim bu belirtiler hamilelik hormonlari beta hcg ve progesteron cokluguyla alakali. Benim arkadasim asiri mide bulantisi yasamisti doktor cok iyi demekki bebek tutunuyo demisti. Ama hic yasamayanlarda da bebek tutunmuyo anlamina gelmiyomus tabi onu da doktoruma sordum

Canim bu belirtiler hamilelik hormonlari beta hcg ve progesteron cokluguyla alakali. Benim arkadasim asiri mide bulantisi yasamisti doktor cok iyi demekki bebek tutunuyo demisti. Ama hic yasamayanlarda da bebek tutunmuyo anlamina gelmiyomus tabi onu da doktoruma sordum
Doğrudur canim bende öyle bı size sormak istedimm

Kızlar tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım transferden sonra doktor hünde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vermişti 12. Haftadan sonra bıraktıracaktı ama kanamam başlayınca devam ettirdi aynı şekilde kanama bitene kadar kullan dedi 25 gündür kanama devam ediyor dün gittiğim kadın doğum doktoru günde 5 fitilin 3 günde bir iğnenin fazla olduğunu belkide kanamanın bu yüzden devam ettiğini söyledi progestanı günde üçe iğneyi haftada bire düşürdü hangi doktorun tedavisi doğru

Manuel mi canım elektrikli mi
Elektirikli canim
Olabilir canım bende kesenin bozulmamasindan kaynaklı olacagini düşündüm bakalım yarın belli olacak teşekkür ederim cevabın için 💓
rica ederim canim. Ins en kisa zamanda güzel haberler alacağın mutlu gunler gelir
Sizde tekliler mi var yoksa hani iki tanesi tek bir yere bagli olan mi var? Hangisini onerirsiniz
Benim tekliydi emziriyordum çalışan anneler için tabiki ikili tavsiye ediyorum
bebek emerse süt sağma makinasına gerek oluyor mu ?
Ben 9 aya kadar emme reddi yaşadım emzirmenin yanı sıra azalmasın diye hep sağdım sürece görede alınabilir. Ozellikle calismayacak bayanlar bebeğinin emip emmedigine gore sonra temin edebilir.
anladım ben makinelerin yeteri kadar vakumlamadığını mastit ve sütte azalma olduğunu duymuştum
2 yil emzirdim bebeklerimi fazlasını hep sağdım dolaba attım yolculukta dışarıda verdim yoğurt mayaladım yedirdim. Mastit oldum sağdım rahatladım. Sütüm azaldığında 2 saatte bir sağdım arttı her sağmada 1 biberon doluyordu belki makinenin markasiyla da alakalıdır
Daha cok erken tabi ama nasil bir dogum sekli dusunuyorsunuz kizlar
Benim 1. Sezeryan 2. Normal.
Bu bebiste normala engel bir durum olmazsa normal istiyorum

X