Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Ahahah ne güzel bi anı olmuş 😄 benim çekimimi yapacak olan kişi erkek böyle bir sıkkntım olmaz herhalde😏 tek bebek bir saat sürüyor iki bebek 2 saat sürer dedi ikisi arasında da 15-20 dk ara veririz dedi sen tok gel biz burada çikolatalarını hazır ediyoruz zaten falan dedi 🤗kendisiyle daha önce bi hsg çekimi yapmıstık çok canımı yakmıstı şimdi diyor gönlünü alma zamanı 😅aşırı meraklı ve heyecanlıyım cuma için zamann geçmiyor sizi ne kadar sürdü çekim
Benimki de erkek hocaydı hatta döndüm ellerine baktım😂😂😂 30 dkda bitti bizim baya her yerine baktı notlar alındı rapor hazırlandı derken çıktık. Ama çok güzel pozlar yakalıyorlar😍 size de verirler zaten iki bebişin pozlarından. Eridim böyle bakarken🥹 İnşallah sizinki de güzel ve keyifli geçer🥰

Yarın dönüyorum Tr saatiyle 15.30 uçağım. Aynen 14 Ekimde alman perinatoloji doktoru ile detaylı ultrason 7 Kasımda da kendi kadın doğum doktorum şeker yüklemesi testi yapacak.
İyi canım bir orda görün de ben de merak ettim bakalım ne diyecekler
Hamile insanın nefsiyle uğraşmayı halt sanıyor doktorlar 😢 yesin ya meyve çikolata değil ki fruktoz yazık günah ya 😣
Canım evet canımızı istiyor ama meyve şekeri maalesef hiç masum değil:KK43:
Yaa biliyorum da işte o uykudan uyanınca soğuk soğuk elma mandalina falan çok çekiyor canım 🤣🤣 ama kesicem inşallah 🤲🤣
Hadi hadi dikkat edelim ama çok takip ettiğim hamile var şeker çıkmış çoğunda hem de kahvaltılı bir kaşık mısır gevreğiyle şekeri fırlıyor biz dikkat edelim de gerisi yapacak bir şey yok. Ben her yemeğe başlamadan önce bir kaşık elma sirkesi içiyorum şekeri yavaş ve az yükseltiyor bu kanıtlanmış bir çalışma

İyi canım bir orda görün de ben de merak ettim bakalım ne diyecekler

Canım evet canımızı istiyor ama meyve şekeri maalesef hiç masum değil:KK43:

Hadi hadi dikkat edelim ama çok takip ettiğim hamile var şeker çıkmış çoğunda hem de kahvaltılı bir kaşık mısır gevreğiyle şekeri fırlıyor biz dikkat edelim de gerisi yapacak bir şey yok. Ben her yemeğe başlamadan önce bir kaşık elma sirkesi içiyorum şekeri yavaş ve az yükseltiyor bu kanıtlanmış bir çalışma
Sabah 75.6 çıktı kilom 1 kilo da ödem var mıdır 🤣o da gitse hoş olacak 🤣🤣 yalnız akşam 77 ydi ya şok geçirdim.

Benimki de erkek hocaydı hatta döndüm ellerine baktım😂😂😂 30 dkda bitti bizim baya her yerine baktı notlar alındı rapor hazırlandı derken çıktık. Ama çok güzel pozlar yakalıyorlar😍 size de verirler zaten iki bebişin pozlarından. Eridim böyle bakarken🥹 İnşallah sizinki de güzel ve keyifli geçer🥰
Eyvah eyvah korktum şimdi 😅 inşallah yaaa ilk gördüğümüz de ki o hissi çok merak ediyorum doğuma en yakın halleri sonucta sadece ebat olarak büyüyecekler bundan sonra 😍

Bu saate yemek yerken yorumunu gördüm benim gibisi de var dedim bende koşu bandı aldım hergün yürüyüşe çıkamıyorum bari evde yürüş yapmış olurum sonra da platese başlicam faydası olur tabı
Hahah afiyet olsunnnn şifa olsun inşallah yediklerin. Var var gebeliğin şanındandır gece yemek yemek 🤣🤣yengem hamileyken her gece istisnasız spagetti yapıp yerdi acılı acılı seviyodu bide. Çok şükür o kadar olmadım ama yolunda ilerliyorum. 🤣🤣🤣

Ya nasıl gidecek bu ödem bilmiyorum varmı tavsiyen. Bende kendimi 9 aylık gibi hissediyorum karnım gerim gerim geriliyor
Tavsiyem olsa kendime uygulayacağım kelin ilacı olsa misali 🥴 bol su içiyorum. Akşamları yürüyüşe çıkıyorum ama nefes nefese kalıp eve dönüyorum. Şu yogaya başlayayım dedim belki iyi gelir. Hafta içi kontrolde dr a danışacağım.

Tavsiyem olsa kendime uygulayacağım kelin ilacı olsa misali 🥴 bol su içiyorum. Akşamları yürüyüşe çıkıyorum ama nefes nefese kalıp eve dönüyorum. Şu yogaya başlayayım dedim belki iyi gelir. Hafta içi kontrolde dr a danışacağım.
Doktora danıştıktan sonra bana da yazar mısın

Doktora danıştıktan sonra bana da yazar mısın
Yazarım canım. Bu arada online yoga için araştırma yapıyordum bir sayfanın ilanı dikkatimi çekti. Fiyatı da gayet makul düşünenler baksın isterseniz
Screenshot_20241013-132908_Instagram.jpg

X