Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar soyle bir sey ogrendim fetal dna cinsiyet sonuclari bize gelmiyomus, doktora gidiyomus. Bize gelende yuksek risk, dusuk risk gibi seyler yaziyormus sadece. Tr’de boyleymis uygulama.. sanirim?

Bizim gruptan fetal dna veren kimler var acaba benim dışımda ? İlk biz öğrenicez sanırım cinsiyetleri…
Bu hafta ben de vereceğim. Perşembe de doktor randevum var doktorum ense kalınlığına vs bakmak istedi yine de. Geçtiğimiz hafta ultrasonda bir tahmini olduğunu söyledi ama bize söylemedi 🙈 belki bu sefer netleşir ve söyler diye umut ediyorum.😊

Ben göğüs pompası Momcozy S12 pro almayı düşünüyorum hem kablosuz ve çok iyi yorumlar gördüm yurtdışında da çok meşhur.
Doğum da normal istiyorum inşallah Amerika konusunda da baya netleştim gibi yakında vize işlemlerini başlatırız bir aksilik olmazsa.

Cinsiyet için de parti değil ama eşimle aramızda gender reveal yapmak istiyorum ya beyaz tişört giyip gözlerimizi kapayıp boyayla ya da beyaz bir kek yaptırıp içine pembe veya mavi kremayla. Doktordan rica edicem zarfa yazıp koyar mısınız diye. Arkadaşıma veririm o pastayı halleder. Kendi aramızda yaparız. Hem hatıra kalmış olur.

X