Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İlk gebeliğimde oğlumdayken o kadar çok hıçkırık tutardı ki belirli saniye aralıklarında hık ediyordu resmen karnımda çok net anlıyordum🥹 aramızda bir hafta var seninle ay insallah ben de yakında tekmeleri hissederim🤲🏻
Galiba benimkiler de hickirik gibi, karnim atiyor gibi oluyor arada cunku. Onlarin ne oldugunu tekmeyi hissedince daha iyi anladim, persembe gunu bi tekme geldi once noldugnu anlamadim, sonra tekrar yapti o sirada karnima bakiyordum, gordum de. O kadar guzel bir andi ki😍
Bebişleri hissetmeye başlayanlara bir sorum vaar ❤️ bebiş hareketlerini nerede hissediyorsunuz? Ben kasık tarafımda hissediyorum, göbek deliğimden 4 parmak kadar aşağıda 🤔
Ben de buralarda hissediyorum, benimki bu aralar sag tarafta takiliyor 😂
Bebişlerini hissedenler peki her gün düzenli hissediyor musunuz? Ya ben her gün ya da düzenli hissetmiyorum. Bazen böyle pıt pıt şeklinde göbek deliğimin sağ tarafının biraz altında genellikle orda hissediyorum. Ne zaman düzenli gümbür gümbür olacak acaba ilk gebeliğimde hatırlamıyorum. Şuan 16+5 im. İlk gebeliğimde Oğlumu 17 den itibaren daha net pıt pıtlarla hissediyordum. Ve hep hıçkırık tutuyordu bariz anlıyordum çok komikti😅
Tam olarak boyle benimki de, cok guzel tanimlamissin😍 bu pitpitlamalar hergun oluyor artik, ama tekmeyi sadece bir kere hissedebildim. 20+0 iz bugun biz ve daha yeni yeni hissetmeye basladim, iki uc haftaya siddetlenir diye umuyorum 🙏

Yaa iyi demişsin ben sesimi çıkaramadım 😅 ne sözler verdim ben de kendime ama toparlanma lazım gerçekten dikkat edeceğim artık. Birlikte yaparız 🥹
Benim de iki gun oldu arkadasim geldi, nasil 2 gunde 2 kilo daha alabildim hicbir fikrim yok. Pazartesi dogum gunum, sali itabari ile duzgun beslenmeye geri donecegim. Birazcik sikalim kendimizi, doguma bir iki ay kala salip istedigimizi yeriz 😂

Benim de iki gun oldu arkadasim geldi, nasil 2 gunde 2 kilo daha alabildim hicbir fikrim yok. Pazartesi dogum gunum, sali itabari ile duzgun beslenmeye geri donecegim. Birazcik sikalim kendimizi, doguma bir iki ay kala salip istedigimizi yeriz 😂
Ya yemek yiyorum doymak bilmiyorum yemek yiyorum tok olacağımı aç hissediyorum akşam bir şişlik oluyor ama gündüz hep bir şeyler yeme isteğim var yakında 100 kilo olacağız herhalde🤣🤣🤣

Evet diyorlardı yirmide artık hızla kilo alınır diye ama bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Benim de kuzenlerim vardı dün çncesinde yine misafir ağırladım ondan oldu bence😁 neyse dediğin gibi biraz dikkat ederiz.🍒😍

Kızlar size bir sorum olacak. Bana hediye bebek arabası geldi chicco Trio Love modeli. Kullanan var mı bana çok iyi geldi benim aldığıma göre. Kendi aldığımı iade edeceğim. Bir de size sorayım dedim.

Madem saçtan gidiyoruz boyatan var mı? Organik boya ile az bekletsek zararlı olur mu kızlar ?
Zararli Olmaz diyorlar, cok diplere surme ve cok solumamaya calis dedi benim doktorum. Boyaticaktim da, ama esim bi degisik oldu bu aralar, ictigim kola yudumlarini bile sayiyor😂 dogum oncesi diye anlastik simdilik ama benim moralim daha onemli, eger kendimi cok kotu hissedersem boyatmaya karar verdim

Kızlar size bir sorum olacak. Bana hediye bebek arabası geldi chicco Trio Love modeli. Kullanan var mı bana çok iyi geldi benim aldığıma göre. Kendi aldığımı iade edeceğim. Bir de size sorayım dedim.
Benim kız kardeşim chicco model vericek ama travelmi değilmi bilmiyorum ☺️ o memnundu daha sonra başka bebek arabasına geçti k

Benim kız kardeşim chicco model vericek ama travelmi değilmi bilmiyorum ☺️ o memnundu daha sonra başka bebek arabasına geçti k
Bana da bir yakınımdan gelecek canım bu. Ağır ama sağlam bir araba gibi. Hoşuma gitti belki kullanan vardır diye gene de sorayım dedim. Kardeşinin hangi model ki acaba memnun muydu

Galiba benimkiler de hickirik gibi, karnim atiyor gibi oluyor arada cunku. Onlarin ne oldugunu tekmeyi hissedince daha iyi anladim, persembe gunu bi tekme geldi once noldugnu anlamadim, sonra tekrar yapti o sirada karnima bakiyordum, gordum de. O kadar guzel bir andi ki😍

Ben de buralarda hissediyorum, benimki bu aralar sag tarafta takiliyor 😂

Tam olarak boyle benimki de, cok guzel tanimlamissin😍 bu pitpitlamalar hergun oluyor artik, ama tekmeyi sadece bir kere hissedebildim. 20+0 iz bugun biz ve daha yeni yeni hissetmeye basladim, iki uc haftaya siddetlenir diye umuyorum 🙏
Yaaaa çok güzel Allahım en kısa zamanda nasip etsin bize de🥹🤲🏻🥰

X