Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Selamınaleyküm Şubat anneleri nasıl gidiyor :) Bebeğinizin ismi belli olan var mı. Erkek bebek annesi olarak isim konusunda henüz net bişey oluşmadı 🙈 Erkek bebeğe isim daha zor gibi
merhabalar, bizde 20. Haftalık olduk, bugüne kadar hiç bir sıkıntı yaşatmadı bana. Ben erkek bebek bekliyorum isim olarak Gökmen olarak belirledik.

Ben Gebze Medikal Park'ta 4000 TL'ye çektirdim. Türkiye'de yaşamıyorum normalde. Devlet hastaneleri yapmıyor mu bunu? Ben vaktim olmadığı için özelden randevu almıştım. Yapmıyorsa yuh.
Yapıyorlar ama randevu bulmak baya zor canım.. 4.000 gene uygunmus.. periontolog mu baktı?

Selamınaleyküm Şubat anneleri nasıl gidiyor :) Bebeğinizin ismi belli olan var mı. Erkek bebek annesi olarak isim konusunda henüz net bişey oluşmadı 🙈 Erkek bebeğe isim daha zor gibi
Evet kesinlikle size katılıyorum bizde hala karar veremedik erkeğe isim bulmak gerçekten daha zor 🙂↔️ kız olsa hazırdı isimi 🫠😁
Offf evet kızlar yaaa. Herkes isim soruyor. Kaan ve Kerem’e kadar eledik, onlar da tam %100 içime sinmiyor ama en sıcak gelenler onlar en azından. Kaan bebek ismi olarak tatlı ama büyüyünce Kerem bir erkek ismi olarak daha yakışıklı,cool ve idealmiş gibi geliyor 😂

Kızlar şu sıralar gaz sancısı olan var mı? Ben sabahtan beri gaz sancısı çekiyorum ciddi şekilde. Kabızlık durumum yok ama ne yapmalıyım basından geçen varsa yardımcı olabilir misiniz?
Ben her gün 1 tane activya probiyotik yiyorum canım böylelikle bağırsaklarkm çalışıyor gaz olayı bende de çok çünkü

Ya bende ondan endişeleniyorum yarın bi gidicem inşallah
Ben kilo alımını bilmem ama ayak şişmesi biliyorsunuz ki buraya daha önce de yazmıştım bende de erken zamanlarda baslamıstı doktorum yaptıgı tekiklerde benim içimi rahatlattı ama bende işe yarayan şey şu oldu "dizlerime kadar soğuk suya ayaklarımı koyuyorum yarım saat 45 dk sonra suyun içinde ayağa kalkıyorum ve eşim dizimizin tam arkasında bulununan lenflere yuvarlak şekilde masaj yapıyor sonra sudan çıkıyorum bilekten dize doğru masaj yapıyor bu bende baya baya ise yarıyor düzenli yapmak önemli ve yukarıda tutmak gerekiyor soluma yatıyorum ben her hamile gibi bende dikkat ediyorum buna ama dinlenirken mutlaka iki yastık koyuyorum ayaklarımın altına gece yatarken yastıgı bire indiriyorum umarım işinize yarar ama doktorunuza gidin ve mutlaka şüphelendiği şeyler konusunda tetkik isteyin

Offf evet kızlar yaaa. Herkes isim soruyor. Kaan ve Kerem’e kadar eledik, onlar da tam %100 içime sinmiyor ama en sıcak gelenler onlar en azından. Kaan bebek ismi olarak tatlı ama büyüyünce Kerem bir erkek ismi olarak daha yakışıklı,cool ve idealmiş gibi geliyor 😂
Kerem çok yakın aradaşımın oğlunun adı
Kaan da yeğenimin adı şuan 3 aylık 😍 nur topu
Bence ikisi de çok güzel isimler.
Kaan da bence büyünce gayet karizmatik bir isim
Kaan Urgancıoğlu mesela çok hoş adam 🤣

Ben de sordum buraya fiyat siz söyleyince, 1000 lira çok uygun geldi. Alıp denesem mi acaba başlangıçta kararsız kaldım. Böyle toplu derslerde de genel çalışma yapılır herhalde, sırt ağrılarıma iyi gelir mi acaba 😕 Siz kaydoldunuz mu?
Valla ben de kararsızdım ama 1 aylık alıp denemeye karar verdim beğenirsem 3 ay daha uzatırım sonra da çatır çatır doğururum inşallah 😅

İkisi de güzel isimler ama görüşünüze bende katılıyorum zaten bu yüzden kararsız kalıyoruz en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz için 😂
Bir de hep daha iyisini bulabilirim iç güdüsü var ondan sanırım 🥲

https://amzn.eu/d/iWeHJb4

Bundan sipariş verdik kardeşim de oğluna almış çok sevmiş bebekler baya seviyormuş eğleniyormuş 😍

Eklentiler

• IMG_3159.jpeg
    IMG_3159.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 1
Kerem çok yakın aradaşımın oğlunun adı
Kaan da yeğenimin adı şuan 3 aylık 😍 nur topu
Bence ikisi de çok güzel isimler.
Kaan da bence büyünce gayet karizmatik bir isim
Kaan Urgancıoğlu mesela çok hoş adam 🤣
Kaan Yıldırım da hoş onun gibi, seksi geliyor bana 🫣😂 Ay bilmiyorum çok kararsızım
Valla ben de kararsızdım ama 1 aylık alıp denemeye karar verdim beğenirsem 3 ay daha uzatırım sonra da çatır çatır doğururum inşallah 😅
Ya uzun zamandır yüz yogası da yapmak istiyordum o daha çok cezbetti beni 😂
İkisi de güzel isimler ama görüşünüze bende katılıyorum zaten bu yüzden kararsız kalıyoruz en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz için 😂
Bir de hep daha iyisini bulabilirim iç güdüsü var ondan sanırım 🥲
Bu seçeneklerden daha iyisini bulabileceğimi düşünmüyorum, bakmadığım bebek hediyelik eşyacı, ışıklı isim panosu, nakışlı nevresim sayfası, hastane organizasyoncusu kalmadı instagramda. Bütün bebek isimlerini gözden geçirdim😂

https://amzn.eu/d/iWeHJb4

Bundan sipariş verdik kardeşim de oğluna almış çok sevmiş bebekler baya seviyormuş eğleniyormuş 😍
Bu benim de listemde. Kasımda indirime girer diye bekliyorum.
Bu arada kızlar kardeşim iş için Amazon’un bir deposuna girmiş, deli gibi bebek bezi stoklamışlardı dedi. Güzel indirim gelecekmiş büyük ihtimalle. Almayı düşünmüyorum ben ama şimdiden fiyat takibi yapıyorum alacaklarım için. Önce bindirip sonra indirmesinler, gerçek indirimlerle alalım

X