Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben demir almadan önce ya limonlu su ile yutuyorum. Ya öncesinde mandalina yiyip onunla yutuyorum. Emilimini arttırıyormuş

Canım, ben de uzun zamandır kahvaltıda sucuk salam vs yemediğimden sadece peynir yumurta zeytin yiyorum. Süt ürünleri dışında kahvaltıda yiyecek birşey bulamıyorum doyurucu olan. Ben de farkettim hemoglobin değerlerim düşmüş ve aldığım demir ilaçları sanırım yerleşmiyor vücudumda. Etkisi olması gerekenden az olabilir. Ben bir kere C vitamini eşliğinde alınması gerekiyor diye okumuştum ama ne kadar doğru bilmem, seni de yanlış yönlendirmek istemiyorum. Doktorunla görüş istersen. Bazı testler var hangi ilaçların etkili / etkisiz olduğunu gösteriyor belki ondan ister doktorun.

Kızlar benim kullandığım demir ilacının içinde c vitamini var. Ekstra c vitamini ile tüketmeme gerek kalmıyor. Direk Emilimini arttırıyormuş c vitamini ilacın içinde yer aldığı için.

Son düzenleme:
Kızlar tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım transferden sonra doktor hünde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vermişti 12. Haftadan sonra bıraktıracaktı ama kanamam başlayınca devam ettirdi aynı şekilde kanama bitene kadar kullan dedi 25 gündür kanama devam ediyor dün gittiğim kadın doğum doktoru günde 5 fitilin 3 günde bir iğnenin fazla olduğunu belkide kanamanın bu yüzden devam ettiğini söyledi progestanı günde üçe iğneyi haftada bire düşürdü hangi doktorun tedavisi doğru

Kızlar tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım transferden sonra doktor hünde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vermişti 12. Haftadan sonra bıraktıracaktı ama kanamam başlayınca devam ettirdi aynı şekilde kanama bitene kadar kullan dedi 25 gündür kanama devam ediyor dün gittiğim kadın doğum doktoru günde 5 fitilin 3 günde bir iğnenin fazla olduğunu belkide kanamanın bu yüzden devam ettiğini söyledi progestanı günde üçe iğneyi haftada bire düşürdü hangi doktorun tedavisi doğru
Bendeede 6 haftadan beri kanama lekelenme oluyo 6 fitil haftada iki progestan kalçadan iğne cumartesi kontrol var bakalım ne dicek

Canım, ben de uzun zamandır kahvaltıda sucuk salam vs yemediğimden sadece peynir yumurta zeytin yiyorum. Süt ürünleri dışında kahvaltıda yiyecek birşey bulamıyorum doyurucu olan. Ben de farkettim hemoglobin değerlerim düşmüş ve aldığım demir ilaçları sanırım yerleşmiyor vücudumda. Etkisi olması gerekenden az olabilir. Ben bir kere C vitamini eşliğinde alınması gerekiyor diye okumuştum ama ne kadar doğru bilmem, seni de yanlış yönlendirmek istemiyorum. Doktorunla görüş istersen. Bazı testler var hangi ilaçların etkili / etkisiz olduğunu gösteriyor belki ondan ister doktorun.
Dediğin gibi süt ürünleryle birlikte tüketmeyin derken bir saat sonra yaptığım kahvaltıdan bahsediyorsa sıkıntı var demektir. Peynirsiz dediğin gibi kahvaltı benim için çok zor O zaman ya ilacın saatini değiştireyim ya da birlikte tüketmeyin derken aynı anda tüketmeyin demek istiyorsa zaten sorun olmaz

Düz model nasıl oluyor acaba
Böyle aldırıyorum. Diğerleri sanırım yıkarken bi an da elinle basıyormuşsun yanlışlıkla her yer su oluyor dediler o yüzden kocam da baya sakardır jdjxk dedim hiç riske girmiyim

Eklentiler

• IMG_1500.jpeg
    IMG_1500.jpeg
    55,7 KB · Görüntüleme: 6
İnan dozlar ile ilgili hiç bı fikrim yok doktor ne derse onu uyguluyoruz
İşte
İnan dozlar ile ilgili hiç bı fikrim yok doktor ne derse onu uyguluyoruz
Dediğin gibi ama öyle bir süreçki yaptığımız herşey den korkuyoruz ne doğru bilmiyoruz tek hata daha kötü sonuçlara neden olur diye her şeye şüpheyle bakıyorum

X