Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kız sen en azından gece kalkıp meyve yiyormuşsun. Ben dün gece 4 anam kalktım eşimin halası 250 gram bütün Antep fıstıklı çikolata getirmiş pastaneden almış söylemesi ayıptır. Onu bir yedim gözüm dönmüş gibi kendimi kaybettim ama nasıl yiyorum sabah eşim benle dalga geçiyor dün doktor sana şekerine dikkat et demedi diyor doktoru bilmem napıyım derken ağzımdan çikolata akıyordu 😂 açken bana bulaşma diye bağırdım arkasından. 😂😂😂
Ya işte bide insan o an kaybediyor kendini dimi 🤣🤣

Benim doktorum ferhan sönmez özel muayenehanesi var jimerle ve pembe maviyle çalışıyor. Doğum zamanı bebeklerin durumuna göre hastaneye karar vericez pembe mavinin yeni doğanı jimere göre daha iyi dedi. Bu arada medicanada doğum paketi var mı
Medicananın kendi bünyesinde var diye biliyorum ama benim özel sağlık sigortamda doğum teminatım var karar verirken hastanenin kendi yenidoğan yoğun bakımı olmasına dikkat edin ben hamile kalmadan önce doktor arayısına girdiğimde ilk kriterim buydu çalostıgı hastanelerde yenidoğan yoğun bakımı olması ve sonrasın da eşimin doğumda yanımda olması fptografcıya izin vermeleri vs vs diye başka tercihlerimde vardı bunların tamamını karşılayan hastane medicana hastanesiydi tabi önce doktor arastırması yaptım içime en sinen doktor medicanadaydı orası da tüm isteklerime cevap veriyordu o yüzden bebek düşünmeye basladıgımız ilk anda doktorımuza başvurduk zorlu bir süreçti hala öyle ama çok memnunum

Kızlar selam 20. Haftaya girdim ve de henüz kızımı hissedemedim Normal biliyorum ama hevesle bekliyorum işte 😀 Bakalım ne zaman hissedicem
Bende de hala tık yok bide iki taneler bari birini hissetseydim diyorum kendi kendime sadece arada bir bi kas şey itmesi gibi bişey oluyor oda bebekler mi bilemedim 😄

Bende de hala tık yok bide iki taneler bari birini hissetseydim diyorum kendi kendime sadece arada bir bi kas şey itmesi gibi bişey oluyor oda bebekler mi bilemedim 😄
24. Haftamdayım dün gece uyandırdı kalkıp tuvalete gitmek zorunda kaldım😂😂 adeta anne kalk işe canımı sıkma dedi. Sonrasında zor uykuya daldım hareketlerinden. Bazen öyle vuruyor ki kolu bacağı dışarı fırlayacak gibi hissediyorum 🥲

Merhaba güzel anneler 💜
19 haftalık ikizlere hamileyim.Allah nasip ederse kızlarımı bekliyorum🥰
Normalde 06.03.2025 doğum tarihi ama bu tarihi göremeyeceğimizi söyledi🥹
Benim gibi ikiz bekleyen anneler var mı?Hareketlerini ne zaman hissettiniz?
Ben 20+1 hala tık yok ultrason da kıpır kıpırlar ama bende his 0

24. Haftamdayım dün gece uyandırdı kalkıp tuvalete gitmek zorunda kaldım😂😂 adeta anne kalk işe canımı sıkma dedi. Sonrasında zor uykuya daldım hareketlerinden. Bazen öyle vuruyor ki kolu bacağı dışarı fırlayacak gibi hissediyorum 🥲
Yaaa ne güzeeeel hissetmek için can atıyorum bende 😅

Yok canım sadece suyu sınırda dikkat et dedi. aslında ben tüp mideliyim bana şeker yüklemesi ilk gebelikte yapılamamıştı bakalım bunda yapsınlar da ne ne değil anlaşılsın. 7 Kasıma şeker yüklemesi yazmış plana.
İnşallah şeker çıkmaz csnım güzel haberler alırsın tüm bebişler sağlıkla gelsinler

X