2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar hediyelik yaptirmayi dusunuyormusunuz ne yaptirmayi dusunuyorsunuz ben kararsiz kaldim kolonya mantikli geliyor ama bilemedim
benim çok yakın bir tanıdığım hediye olarak yapıp grtirmiş buzdolabı magneti.
Bana en kullanışlı magnet gibi geliyor ya herkes buzdolabına yapıştırıyor en azından diperleri orda burda çekmece de geziyor

Ah ah nette neler yazıyor neler ben okumuyorum artık hiç cnm, doktoruna sormak en iyisi zaten
Aynen benim de oncekinde 25 haftalıktı sağ kaburga altı ağrımaya başladı. Ama beni yerimden oynatıyor agrı. Surekli orayı tutuyorum elimle falan. Cumartesi oluyor bu. Netten bakım dedim. Aman Allah'ım neler çıktı. Karaciğerle ilgili bisey yazıyordu . tek tedavi yöntemi hafta ne olursa olsun gebeliğin sonlandırılması diyordu😱. Pazartesiyi zor ettim. Nasıl üzgünüm. Bı gittim ki bebeğin poposu ordaymış😊.

benim çok yakın bir tanıdığım hediye olarak yapıp grtirmiş buzdolabı magneti.
Bana en kullanışlı magnet gibi geliyor ya herkes buzdolabına yapıştırıyor en azından diperleri orda burda çekmece de geziyor
Evet evet magnet iyi oluyor. Ben gelenlerin miadı dolunca okulda etkinlik için kullanıyorum. Resimli kartlarımın arkasına yapıstirıp tahtaya tutturuyorum. Çok işe yarıyor.😊

Kızlar 27. Haftadayim ve ara ara rahim kasilmalarim var.Birde bebegin hareketlerini surekli gobek deligimin daha altinda hissediyorum hatta bugun bildigin rahim.ustu tekmelendi gibi geldi.bu beni korkutmaya basladi cocuk asagida deyimi varmis sanirim ama bu erken degil mi.
Bence yerine çok takılma. Ben de bazen kasıklarımda hissediyorum tekmeleri. Hatta o zaman düz yatıyorum sanki kolunu bacağını sıkıştirıyormuşum gibi hissediyorum😊. Akşama bakmışım göbek deliğinin ustûnden vuruyor. Seninki de öyle bişeydir buyük ihtimal. Ama tam göbek deliğinin orda çok acıtiyor daha hassas ya orası.

Enfeksiyon sonrası hareketlenme inanılmaz oluyor, benim de iki üç gün durgundu sonra içimde coştu, bı iki gün sonra normale dönmüştü. Büyük olasılıkla kan zorlanmadan dolayı makattan gelmiştir, rahim ağzı ile ilgili kanamalarda kan miktarını bilmiyorum ama sancı eşlik eder diye biliyorum. Nişan dedikleri şey gelince doğum başlar çünkü
Fazla baskı olunca kılcal damarlardan da oluyormuş. Benimki öyle olmuştu. Bir iki damla kan geldi. Ben eyvah dedim nişan geldi. Rahim agzında da yumuşama ve kısalma var dediler. Ama üzerinden 4 hafta geçti elhamdülillah. Hala beraberiz😊.

Günaydınlar ,umarım herkes çok iyidir 😍

Pazar kahvaltısında genzime simitin susami kaçtı . Çok da dikkatliyimdir aslında ama yoğun bir öksürük krizi tuttu. Uzandım direkt oksurmekten midem bulaninca ayağa kalktım tekrar ve kasılma ,kramp neymiş onu öğrenmiş oldum maalesef 😔 Erken doğum sancısı olabilir diye daha da panik oldum . 5 dk içinde geçti ama yaşadığım korku bana ders oldu. Salı günü kontrolüm var . Umarım bu durum rahim ağzı kisalmasina sebep olmaz. Doktorum kabız olma ,öksürme demişti .

Aynen benim de oncekinde 25 haftalıktı sağ kaburga altı ağrımaya başladı. Ama beni yerimden oynatıyor agrı. Surekli orayı tutuyorum elimle falan. Cumartesi oluyor bu. Netten bakım dedim. Aman Allah'ım neler çıktı. Karaciğerle ilgili bisey yazıyordu . tek tedavi yöntemi hafta ne olursa olsun gebeliğin sonlandırılması diyordu😱. Pazartesiyi zor ettim. Nasıl üzgünüm. Bı gittim ki bebeğin poposu ordaymış😊.
Aynen öyle cnm ben büyük oğlumda öyleydim doğuma kadar dokuz doğurdum resmen, onun öncesinde 18 haftalık kızımı kaybetmiştim o çok etkilemişti beni, hep kaybetme korkusu vardı içimde

Yozgattan selamlar :KK48: :KK36:

Eklentiler

• 20231105_115424.jpg
    20231105_115424.jpg
    92,1 KB · Görüntüleme: 30
Günaydınlar ,umarım herkes çok iyidir 😍

Pazar kahvaltısında genzime simitin susami kaçtı . Çok da dikkatliyimdir aslında ama yoğun bir öksürük krizi tuttu. Uzandım direkt oksurmekten midem bulaninca ayağa kalktım tekrar ve kasılma ,kramp neymiş onu öğrenmiş oldum maalesef 😔 Erken doğum sancısı olabilir diye daha da panik oldum . 5 dk içinde geçti ama yaşadığım korku bana ders oldu. Salı günü kontrolüm var . Umarım bu durum rahim ağzı kisalmasina sebep olmaz. Doktorum kabız olma ,öksürme demişti .
Ben öksürüğü 3 4 gündür yaşıyorum yarın göğüs hastalıkları na gidicem bebeğim şükr iyi şuan ama krizlerce oksuruyorum doktorumu aradım öksürmemen gerek fln demedi 🥴 kötü mü yansiyor bu durum şimdi korktum açıkçası doğal ne varsa yapıyorum ama gecmio

Enfeksiyon sonrası hareketlenme inanılmaz oluyor, benim de iki üç gün durgundu sonra içimde coştu, bı iki gün sonra normale dönmüştü. Büyük olasılıkla kan zorlanmadan dolayı makattan gelmiştir, rahim ağzı ile ilgili kanamalarda kan miktarını bilmiyorum ama sancı eşlik eder diye biliyorum. Nişan dedikleri şey gelince doğum başlar çünkü
Geçmiş olsun canım muhtemelen hemoroid o bendede kan boşaldı resmen 1 defa ama sildigimde afedersiniz arkadan geldiği barizdi dışkı sonrası kanama olmuş peceteye makattan kan bulaştı defalarca silmemde, seninde öyledir ins endişe etme
Ay umarım haklısınızdır kızlar. Kendimden şüpheye düştüm acaba o anki panikle karıştırdım mı diye. Kendi doktorum ne diyecek bakalım. Ben mümkün olduğunca yatmaya çalışıyorum tabi

Ben öksürüğü 3 4 gündür yaşıyorum yarın göğüs hastalıkları na gidicem bebeğim şükr iyi şuan ama krizlerce oksuruyorum doktorumu aradım öksürmemen gerek fln demedi 🥴 kötü mü yansiyor bu durum şimdi korktum açıkçası doğal ne varsa yapıyorum ama gecmio
Benim rahim agzimda kisalma gorulmustu bir anda . 5 gün sonra tekrar gittiğimizde toparlamisti ama yine de dikkat et kabız olma ,öksürük olmasın demişti yani tamamen benimle alakalı . Bir de sizinki normal oksuruktur yani araliklidir . Benimki çok kötüydü maalesef ve kasılmaya sebep oldu . Kasılma nasıl birseymis öğrenmiş oldum .

X