2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Raporluuum zaten ve 5 gündür hiç kalkmadan yatıyorum. Normalde cuma gittim doktora fitil verdi sonra cumartesi pazar hiç ağrım olmadı dün yeniden başladı. Ama bu 5 günde hiç ekstra bir şey yapmadım hep yattım .çok canım sıkıldı

Benim kesintisiz geçmeyen bir ağrı. Çok şiddetli değil ama sürekli olduğu için kötü hissettiriyor. Sanki açık bir yara var ve onu tırmalıyormuşsum gibi bir ağrı ve doktorumda zaten normal değil bu ağrı dedi

Aklıma böbrek taşı geliyor siz bahsettikçe idrar tahlilinde bir sorun çıkmamıştı değil mi sizde. Herkesin hamilelik süreci o kadar farklı oluyor ki kimisi hiç hissetmeden hopluyor zıplıyor iş yapıyor hiç ağrısı olmuyor kimiside yerinden kalkamıyor rahatsız hissediyor. Yeniden kanama alanı vs olmadıysa inşallah bir sıkıntı olmaz ya siz kalbinizi ferah tutun bence bir hafta içinde tamamen geçecek sizin ağrılarınız. Geçmişte hiç karın ameliyatı olmuş muydunuz yada kist sorununuz olmuş muydu bazen karın içinde yapışıklıklar oluyor bundan kaynaklı da ağrı oluyormuş. Benim rahmim ters mesela doktor diyoki ağrın bu sebeple oluyor bu tarz birşey de olabilir

Merhabalar sizin kac haftalik cikti ultrasonda? Ben 6+1 olarak gittim 5+6 olarak goruldu. Bana vajinal olarak bakti.
Merhaba benim son adet tarihim 10 nisan ben de 6+1 im sanıyordum ancak bugün gittim 5+6 dedi. Tp bebek trabsferim 1 mayısta oldu belki onuüzdendir bilemiyorum kese ve sac göründü haftaya tekrar cagırdı bebeği görürüz umarım haftaya dedi.
Sizde bebek göründü mü

Daha önce kum döktüm ama öyle olsa idrar tahlilinde çıkardı. Ultrasonda gözüken hiçbir şey yok kanama alanı vardı o da gözükmedi bu sefer ama inanın dayanılmayacak bir ağrı şiddetli değil ama sürekli cız cız sızlıyor bebeğin olduğu yer

İnşallah azalarak kaybolur tüm ağrınız

Hiçbir sebep bulamadı ağrı için. Belki embriyo sağlıksız olduğu için vücut atmaya çalışıyordur dedi. Biz ilaçlarla tutmaya çalışıyoruz dedi
Sağlıksızsa eğer bir şekilde kendini atar veya kalbi durue zorla tutunmaz yani siz meraklanmayın içinizi ferah tutun Allah şifa versin inşallah

Hayır acile gittim gece ultrasonla baktı kanama Alanı da gözükmüyor dedi sızlama şiddetli şekilde devam ediyor neden böyle bilmiyorum
Merhaba, Geçmiş olsun canınızı sıkmayın iyi düşünün. dinlenin bol bol. acın güzel filmler izleyin. Sağlıklı beslenin. Bende de bahsettiğinize benzer bir acı oluyor geçiyor ara ara. Sanki içeride tırnakları olan bir rahmimi çiziyor gibi. Sonra geçiyor. Bende yarın dr a gideceğim. Bakalım ne diyecek. Benimde aklıma enfeksiyon gelmişti. Yüzmeye gitmiştim çünkü. umarım öyle bir şey yoktur.

Gaz sancısı gibi de değil işte. Dua edin sağlıkla alayım bebeğimi kucağıma
Bu dönemdeki ağrı zaten normal biliyorsunuzdur. Regl ağrısı gibi ve o şiddete kadar çıkabiliyor, rahim büyüyor ve bir sürü şey oluyor orada ağrı çok normal. Gaz sancısı ile ilgili şöyle bir şey var, bu dönemde gaz sancısı bende değişti. Ben de başka ağrı sanıyorum ama wcye gidince anlıyorum ki gaz sancısı ama hayatımda böyle bi gaz ağrısı görmemiştim.

İnşallah öyledir dua edin benin için

Enfeksiyon çıkmadı ben de ama umarım öyle bir şeydir dua edin bizim için

eğer ilk gebelikse rahim büyürken o yırtılma hissi oluyor ilk gebeliğimde oldu 2. de çok hissetmedim açıkcası... hatta son aylara doğru pubis kemiği bacaklar ikiye ayrılmış gibi ağrı yapıyor rahim büyüdükçe..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…