2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynı tarz ağrıyı dün gece ben de yaşadım karın boşluğum ve kasıklarım çok ağrıdı beraberinde de pembe lekelenmem oldu acile gitmedim leke kesilince ama bu akşam iş çıkışı doktora gideceğim siz ne yaptınız

Bugün doktor randevum var kızlar çok heyacanlıyım 6+5 olduk inşallah kalp atışı duyulur bugün hem heyecanlıyım hem korkuyorum inşallah herşey yolunda gider
İnşallah güzel haberler alırsınız, kalp atışı Allahın izniyle duyulur epey büyümüşsünüz

Kızlar ara kanama dedikleri şey nasık oluyor acBa lütfen ile ler bana yazsın lütfen.Yumurtlama üzerinden 5 6 gün geçti 2 gün çok azar azar kanama oldu.Bu adetten mi sayılır

Benim lekelenme olmadı çok şükür acile gittim ben de doktor baktı bir şey yok dedi idrarda enfeksiyon olabilir dedi o da yokmuş. Neden ağrıyor bilmiyorum doktor sana ne diyecek bakalım bana haber ver. Bana doktorum olabilir arada böyle dedi ama neden oluyor böyle çok sinir bozucu korkutucu bir ağrı

Bence sizinki gaz olabilir o zaman hiç öyle bir şey demedi mi. Bugün 3 gibi gidecdğim inşallah iyi şeyler duyarım. Kalp atışını dinlemiş miydiniz siz, ben cumartesi gidicektim kalp atışı için

Bence sizinki gaz olabilir o zaman hiç öyle bir şey demedi mi. Bugün 3 gibi gidecdğim inşallah iyi şeyler duyarım. Kalp atışını dinlemiş miydiniz siz, ben cumartesi gidicektim kalp atışı için
Gaz gibi de değil sadece sızlama böyle kanayan açık yara gibi bi acı ağrı var. Dayanamıyorum yine gidicem ben de kendi doktoruma ne diyecek bakalım evet ben 7+2yim şuan. 6+3de kalbini duydum

Kızlar günaydın. Beta hcg baktırmıştım sağlık ocağında bugün çıktı 400 küsür dedi doktor. Kaç haftalık oluyor sizce? Battan 4 gün geçti.

Gaz gibi de değil sadece sızlama böyle kanayan açık yara gibi bi acı ağrı var. Dayanamıyorum yine gidicem ben de kendi doktoruma ne diyecek bakalım evet ben 7+2yim şuan. 6+3de kalbini duydum
Anladım, inşallah ciddi bi şey çıkmaz leke filan yokmuş zaten. Kum döküyor olamazsınız değil mi. Kalp atışını da duymuşsunuz yoluna giricektir inşallah durumunuz

Anladım, inşallah ciddi bi şey çıkmaz leke filan yokmuş zaten. Kum döküyor olamazsınız değil mi. Kalp atışını da duymuşsunuz yoluna giricektir inşallah durumunuz
Hiçbir sebep bulamadı ağrı için. Belki embriyo sağlıksız olduğu için vücut atmaya çalışıyordur dedi. Biz ilaçlarla tutmaya çalışıyoruz dedi

Hiçbir sebep bulamadı ağrı için. Belki embriyo sağlıksız olduğu için vücut atmaya çalışıyordur dedi. Biz ilaçlarla tutmaya çalışıyoruz dedi
Bence sizin sadece biraz dinlenmeye ihtiyacınız var illa kötü bişeye yormaya gerek yok. Belki bu süreci bir iki hafta istirahat ederek geçirseniz daha kolay olacak rapor alın bence çalışıyorsanız dinlenmek eminim iyi gelecektir. Kötü bişey olacağı ihtimalini düşünmeyin bile

Birde benimde sağ tarafta ağrım oluyordu doktora sordum vajinal bakmak istemedi hiç kurcalama ağrıyı eğer aşırı şiddetli bir sancı değilse sürecin bir parçası olarak düşün dinlen geçer baktın saatlerce geçmeyen aşırı şiddetli bir ağrın var ancak o zaman araştırırız nedenini dedi

Merhabalar sizin kac haftalik cikti ultrasonda? Ben 6+1 olarak gittim 5+6 olarak goruldu. Bana vajinal olarak bakti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…