2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
gaz sancısını sürekli üstten gaz çıkararak yaşayan var mı? normalde hiç geğirmem affedersiniz ama bıktım artık su içsem gorkk diye diye mahvetti yemek sonrası ise tam kötü oluyor...

Evet ilk gebeliğim ve yırtılma hissine çok yakın doğru. Ne kadar sürmüştü sizin ve benim daha 7 haftalık bu kadar erken mi başlamıştı

evet başlar açıkcası çünkü bebek büyümeden rahim büyüyor.. rahim büyümesi doğuma kadar devam ediyor o yırtılma hissi yukarı doğru çıkıyor ay ilerledikçe.. ben bacaklarımın ikiye ayrıldığını hissetmiştim.. bel ağrılarım falan çok olmuştu..

6+4teyim kızlar çok feci bulantim oluyor kusma da bir iki kere oldu ama çok kötü oluyorum hicbisey yiyemiyorum. Bu ikinci hamileliğin, ilkinde hiç kusma bulqnti yoktu bunda çok fazla oluyor normal mi bu durum

Ya kızlar 6+2 deyim bende göğüs hassasiyeti ve azıcık arada giren kasık ağrısı dışında hiçbir şey yok böyle olması normal mi peki

Evet ilk gebeliğim ve yırtılma hissine çok yakın doğru. Ne kadar sürmüştü sizin ve benim daha 7 haftalık bu kadar erken mi başlamıştı
benim şuan pıt pıt elektrik çarpması gibi oluyor ağrım ve hızlı kalkarsam flan da batma şeklinde oluyor.. yorulunca da kasık ağrısı regl olacak gibi ama dinlenince geçiyor ... kasık ağrım bu ara arttı biraz bence rahim büyümesi benimki de... ben de daha önce dış gebelik geçirdiğim için sürekli dinliyorum kendimi ama ağrı yok çok şükür pazartesi keseyi görürüz inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…