2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bı de çocuğun boyu en fazla 54-55 cm olur, 56 cm kıyafet uyar diye de düşünmeyin, bez bağlanınca bı de kışın iki kat giydirince yenidoganlar 56 cm bile olsa küçük gelebilir. Kışın genelde tek kat giydirmemistim ben oğlumu Aralık dogumlu

Onlar alt üst ayrı olduğu için sıkıntı olmuyor tulumlardan bahsetmiyirum
Takım olunca cm problemi olmuyor mu? O zaman 50 cm alabilirim? E-bebekte bunu çekmiştim bugün 50 cm

Eklentiler

• 12554DB3-0111-411D-BD22-29146B491687.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 53
Canım ben cixvilden aldım oğluma erkekler daha çok uzamalarina rağmen baya giydi
Dogdugu boy ve kiloya göre de değişiyor ama oğluma daha hastanede küçük geldi. 50 cm hastane çıkışı takım aldım, oğlum 54 cm doğdu, cekistirsek bile çare yoktu hele bı de bezle olduğunu dusunursek hiç oluru yoktu

Evet 54 doğarsa olmaz o yüzden 56 tam olur dedim ama işte bazıları kısa doğuyor anne karnındaki olcumlerde% 100dogru olmuyr

Eki Görüntüle 3282945
Bak böyle oğlumun 01 yazıyor cm yazmıyor
Hastane çıkışı olarak almıştım ben, 5 li set şeklinde bı kaç takım. Bı de ayrıca yeni doğan ayrı patikli alt, üst zıbın filan da almıştım, bı de ebebekten çıtçıtlı body almıştım bir sürü. Ama yenidoğan ya da 0-1 ay yazan hiç biseyi giydiremedim ben. Son aylara doğru bebeğin doğum kilosu ve boyu belli oluyor az çok gerçi ama doktorun hesapladigindan biraz daha uzun ve biraz daha zayıf doğmuştu benim oğlum. Bunda hiç riske atmicam direk bir beden büyük alicam hastane çıkışı almıyorum o yüzden 1-3 ay alt üst takımlara bakıyorum genelde. Altına da uzun kollu çıtçıtlı badi

Bakın mesela bu 50 cm yazıyor 2 kere anca giydirmisimdir

Eki Görüntüle 3282956
Bakın mesela bu 50 cm yazıyor 2 kere anca giydirmisimdir
Tulumlar daha da çabuk küçük kalıyor. Hele kış bebeği olunca tulumun altına bı atlet zıbın bı de patikli alt giydireyim desen çocuk baston yutmuş gibi dimdik kalıyor ama tulumların da ayrı bi sevimliligi var

Aynn canm cok tatlı oluyorlar ama kısa ömürlü

Livde doğum ücreti ne kadar orası baya yüksek ücretli bir hastane diye kalmış aklımda. Bencede kendi doktorun perinatologsa başkasına gitme onun görmes
Livde doğum ücreti ne kadar orası baya yüksek ücretli bir hastane diye kalmış aklımda. Bencede kendi doktorun perinatologsa başkasına gitme onun görmesi en doğrusu olur
İki hafta önce gittiğimde 22 bln civarı demişlerdi , ancak zam gelecekti , Aralık ayında ya da yeni yılda ne olur bilmiyorum
Ama dediğiniz gibi kendi perinotolog doktorum ile devam etsem daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…