2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Molfix nasıl bilmiyorum ben sleepy aldım 1-2 numara olarak
Ben de sleepy aldım canım , ancak molfix indirimde görünce alıyım istedim , sonuçta hangi bez yarayacak bilmiyoruz , deneyeceğiz 🤔

Eklentiler

• 22F423B8-3BD8-4CA6-BC4A-10F73D932BD7.png
    22F423B8-3BD8-4CA6-BC4A-10F73D932BD7.png
    219,9 KB · Görüntüleme: 59
Ama canım 1 ay boyunca her gün hastane çıkışı giydiremeyiz ki. 1 ayda olsa illa alıcaz hastane çıkışı dışında 3 takım, bir de 6 alt 6 üst alırım diyorum en azından ama cm olarak karar veremedim
Yok kuzum 2 kat kıyafetle 1 ay geçmez. Ama o kıyafetleri direkt aynı ay giyecek diye düşünme. Yenidoğan kıyafetleri 1-2 kez giymede boşa çıkıyor. 1-3 ay kıyafet yenidoğana da uyuyor zaten. O yüzden onu almak daha mantıklı. Tecrübeli anneler yazsın gerçi ben ilk çocukta çok da kesin konuşmayayım 🤣

Yok kuzum 2 kat kıyafetle 1 ay geçmez. Ama o kıyafetleri direkt aynı ay giyecek diye düşünme. Yenidoğan kıyafetleri 1-2 kez giymede boşa çıkıyor. 1-3 ay kıyafet yenidoğana da uyuyor zaten. O yüzden onu almak daha mantıklı. Tecrübeli anneler yazsın gerçi ben ilk çocukta çok da kesin konuşmayayım 🤣
Ben hepsinden giydiriyirdum 1 aya kadar yeni doğan 1.3 ay 6 ay bile giydiği oldu çünkü cok kiloluydu oğlum

Dogdugu boy ve kiloya göre de değişiyor ama oğluma daha hastanede küçük geldi. 50 cm hastane çıkışı takım aldım, oğlum 54 cm doğdu, cekistirsek bile çare yoktu hele bı de bezle olduğunu dusunursek hiç oluru yoktu
O zaman hastaneye yenidoğan kıyafetiyle birlikte bi de büyük olan takım götürmek mantıklı o zaman. 0-1 ve 1-3 olarak alınabilir. Bunu da aklıma yazdım 👍

Ben 168 adet hem 1 hem de 2 numara sleepy aldım. 1 ve 2 almiyim diyorum başka şimdilik.
Sleepy 1-2 numara iyiymiş ama 3 ve üstünde önermiyorlar. Bayadır bez araştırıyorum. Bebek hareketlenince sızıyormuş sleepy. Bi de bedeni daha küçükmüş diğer bezlere göre. Ben 1-2 sleepy sonra molfix düşünüyorum ama biraz da bebeğin kararı 🙂

X