2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim arkadaşım hep sleepy kullandı kullanıyor memnunum dediği için öyle almıştım aslında

Ben de ılk 3 numara prima aldım, 3 numaradan ıtıbaren karısık olarak sleepy kullanıcam, 4 numarayı da sleepy aldım, ınsallah gecısımız sorunsuzca olur
Prima alacaktım ben de ama Burda bebek alışınca başka bez İstemiyor diye okuyunca vazgeçmiştim

Prima alacaktım ben de ama Burda bebek alışınca başka bez İstemiyor diye okuyunca vazgeçmiştim
Olabılır, herkes kendı tecrubesını paylasıyo, benım arkadasım gectı, hatta sımdı ıkıncıye hamıle, dırek sleepyden baslıcak, o da prıma harıc dıger marka bezlerden korkmaya basladıgı ıcın, aynı ben gıbı, ılk prıma almıs, ama memnundu yanı durumdan

Benım arkadasım gectı, cok da memnun, ama dedıgım gıbı gecıste karısık kullandı, hıc de pısık olmadı dıyor
Quantum fiziği gibi şu bez konusu hiç içinden çıkamıyorum prima riskine giremiyorum çünkü ne kadar stok da yapılsa illaki doğduktan sonra da bez alınacak. Seneye ben primayı düşünemiyorum

Quantum fiziği gibi şu bez konusu hiç içinden çıkamıyorum prima riskine giremiyorum çünkü ne kadar stok da yapılsa illaki doğduktan sonra da bez alınacak. Seneye ben primayı düşünemiyorum
Altından borsadan daha cok kazandırıyor, prıma alıp seneye satsak, deli kar var
Valla ılk 3 numara ıste benım de kullanıcagım, zaten uzun sure 4 numara kullanılıyomus gecen cekmıstım instgramda bunu

Eklentiler

• Screenshot_20230805_010429_com.instagram.android.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 44
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…