2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bu arada bebek bezlerinde şu an Migros’ta indirim var , molfix iki paket alana ikincisi %50 indirimli , ben yenidoğan aldım , 1 paket içinde 68 tane var , iki paket aldım 166 tl ye geldi .
Molfix nasıl bilmiyorum ben sleepy aldım 1-2 numara olarak

Yok kuzum 2 kat kıyafetle 1 ay geçmez. Ama o kıyafetleri direkt aynı ay giyecek diye düşünme. Yenidoğan kıyafetleri 1-2 kez giymede boşa çıkıyor. 1-3 ay kıyafet yenidoğana da uyuyor zaten. O yüzden onu almak daha mantıklı. Tecrübeli anneler yazsın gerçi ben ilk çocukta çok da kesin konuşmayayım

Ben hepsinden giydiriyirdum 1 aya kadar yeni doğan 1.3 ay 6 ay bile giydiği oldu çünkü cok kiloluydu oğlum

O zaman hastaneye yenidoğan kıyafetiyle birlikte bi de büyük olan takım götürmek mantıklı o zaman. 0-1 ve 1-3 olarak alınabilir. Bunu da aklıma yazdım

Ben 168 adet hem 1 hem de 2 numara sleepy aldım. 1 ve 2 almiyim diyorum başka şimdilik.
Sleepy 1-2 numara iyiymiş ama 3 ve üstünde önermiyorlar. Bayadır bez araştırıyorum. Bebek hareketlenince sızıyormuş sleepy. Bi de bedeni daha küçükmüş diğer bezlere göre. Ben 1-2 sleepy sonra molfix düşünüyorum ama biraz da bebeğin kararı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…