2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Şimdi başka ilde 2 yeri aradım. Biri 400 dedi diğeri yarın arayın daha net bilgi verirler dedi.
Çok iyi fiyat vermişler , Ankara liv hastanesi bana 3200 TL dedi kontrole de oraya gidiyorum perinololoji doçenti Harun Egemen Tolunay , Ankara’da bayındır da bir doktor var o da 1750 TL dedi . Ama liv de egemen hoca kendi doktorum olduğu için sanırım ona gideceğim .benim tarama riskli gelince perinotoloji doktoru ile devam ettim .

Ben batmandayım canım oraya gidemem bu sıcaklarda burada bile olmayabilirim belki Siirte giderim kayınvalidemlere o yüzden orayı da aradım bilgi aldım. Haftasonu diye çalışan çok olmayınca net bilgi alamadım. Yarın oradan doktorların adını falan alıp araştıracağım belki orada giderim

Risk varsa en iyisini ve en iyi teknolojiyi bulup gitmeye çalış sen canım, benim çok şükür şimdilik her şey yolunda. Sen de sağlıkla ilerlersin inşallah

Livde doğum ücreti ne kadar orası baya yüksek ücretli bir hastane diye kalmış aklımda. Bencede kendi doktorun perinatologsa başkasına gitme onun görmesi en doğrusu olur

Kızlar 0-1 aylık kıyafetleri kaç cm aldınız? E-bebek ve hm e baktım bugün 50 cm. Küçük mü gelir bilemedim .
Canım 0-1 pek almayın diyorlar baya küçük oluyor hastane çıkışı 2 takım yeter bence. Onun dışında 1-3 ve 3-6 ağırlıklı almayı düşünüyorum. Bi de doğum kilosunu öngöremiyoruz. Kıyafet konusu benim kafamda da karışık ama çevremden duyduğum 0-1 alınanlar hep boşa gidiyormuş

Baskent hastanesınde nihal şahın uysal ıcın de bılgı alın ıstersenız, benım doktorum, doğumm paketım oldugu ıcın fıyat nedir hıc bılmıyorum, sehır dısından gelen cok hastası var detaylı ıcın

Ama canım 1 ay boyunca her gün hastane çıkışı giydiremeyiz ki. 1 ayda olsa illa alıcaz hastane çıkışı dışında 3 takım, bir de 6 alt 6 üst alırım diyorum en azından ama cm olarak karar veremedim

Benimkiler hep 51 cm doğdular 55 yada 58 ideal bence yeni doğan için gerçi kaç cm var bilmiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…