Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Cinsiyet için de parti değil ama eşimle aramızda gender reveal yapmak istiyorum ya beyaz tişört giyip gözlerimizi kapayıp boyayla ya da beyaz bir kek yaptırıp içine pembe veya mavi kremayla. Doktordan rica edicem zarfa yazıp koyar mısınız diye. Arkadaşıma veririm o pastayı halleder. Kendi aramızda yaparız. Hem hatıra kalmış olur.
Ben de pasta yaptırmayı düşünüyordum eşimle başbaşa öğreniriz diyordum ama eşim ben dayanamam hemen öğrenmek istiyorum dedi. 😁 doktora kağıda yazdırıp doktor çıkışında yine başbaşa dümdüz öğreneceğiz sanırım. Ama yine de hatıra kalması için video çekeceğim.

Hımm fiyat biraz yüksekmiş liv hospital de de görev yapıyor diye biliyorum ama ordaki fiyatı da mı aynıymış baktınız mı
Bakmadım ama Liv de pahalı bı hastane normalde yaklaşık rakamlardir diye düşünüyorum. Ya daha önce ki gebeliğimin takibini de klinikte yaptırmıştık. Hastaneden daha iyi oluyor bence. Bide klinikte normalde 3 haftada bir kontrole çağırıyor. Bı muayene ücreti veriyosun bı vermiyorsun. Süreye takilmayip kontrol sayıyor. Böyle olunca da dengeleniyo bence

X