2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Haftalık lıste gıbo deıl de, tuyolar verdı, ogunlerle ılgılı, yemek cesıtlerı, proteın cesıtlerı bana bıraktı, ara ogunlerı nasıl yapacagımı anlattı, dıkkat edıcez bundan sonra meyve porsıyonlarına, 20.haftaya kadar kılo almayalım dedı, her cuma tartılıp mesaj atıcam kendısıne, aklına takılan bısey olursa mutlaka yaz dedı

Canım hem kollu hem kolsuz hem yarım ben hepsindende 3 tane alıyorum çünkü zaten dgaz oldugundan ısıyı istediğin gibi ayarliyirsun ve ben tabi kendi tercihim bebeklerimi çok sıcağa alistirmiyirum yani sıkı sıkı giydirmiyirum

Merhaba , bende tüp bebek ilk deneme ilk gebeleğim 4 haftalık yrni keseyi gördüm . Sürekli uzanmaya çalışıyorum dinlenmeye çalışıyorum içimde hem sevinç hem korku var. Hafif sağ kasıkta baskı yanma gibi bir ağrı oluyor doktorum çok normal dedi birazda bel ağrım oluyor. Sizde yaşadınız mı ya da yaşıyor musunuz ? Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı basip etsin evlatlarımızı inşallah

Kızlar Benim TSH 1 ay önce 1 in altındaydı bugün tekrar kan alındı.4.83 çıkmış ya moralim bozuldu, sanırım ilaca başlamam gerekecek

Kızlar merhaba bişey sormak istiyorum 1 numara bebek bezi ortalama kaç ay gider ve ne kadar olmalı bi de marka öneriniz var mı
Bence gitse gitse 1 ay gider, doğum kilosuna da bağlı tabi ama ortalama 3 desek ancak ama yenidoğan çok sık kaka yapıyor o yüzden günde 6-7 bez gider, yanlışım varsa düseltin deneyimli anneler ben prima pure almıştım ilk bezlerini ama sonra premium care e geçiş yaptım. Hiç pişik yaşamadık ama her bebek başka.
Eviniz nasıl oluyor? Bizim merkezi sistem sıcaktan bayılıyoruz kışın. O yüzden normal kolsuz zıbın alırım üstüne de uzun kollu ince giydiririm diyorum. Vala deneyimliyim ama yazın ortasıydı ilk doğumum, daha yenidoğanken bile boş zıbınla yatırdık, kolsuz elbise filan giydirdik çok komikti
0-3 aya çok yüklenmemek lazım bence, 3-6 ay daha çok gider. Bir de patikli altlar biraz sıkıntı, patiksizler daha uzun kullanılıyor

Kızlar merhaba bişey sormak istiyorum 1 numara bebek bezi ortalama kaç ay gider ve ne kadar olmalı bi de marka öneriniz var mı
Bebekten bebeğe değişir beslenmesine de bağlı İlk bebegim günde 7.8 bezide bulurdu 1 numara çok gitti ama öbürleri öyle degildi

Aynen patiksizler boy sıkıntısı olmuyor bende sevmiyorum patikli altları

Kızlar Benim TSH 1 ay önce 1 in altındaydı bugün tekrar kan alındı.4.83 çıkmış ya moralim bozuldu, sanırım ilaca başlamam gerekecek
Geçmiş olsun, ilaçla hemen kontrol altına alınır merak etme, 1 ay gibi kısa sürede de bebeği etkilemez TSH için rahat olsun, sık sık tsh baktirmakta fayda var, iyi ki vermişsin tahlil. Benim de gidip vermem lazım ASM de

Gerçekten iyi ki gidip vermişim bugün 9.hafta da baktırdığımda herşey normaldi, kadın doğumcular da dahiliyeye ya da endokrine yönlendiriyor şimdi bir dahiliye uzmanına sordum ilaç için cevap bekliyorum, zaten ben önceki düşük olan gebeliğimde eutryx 25 kullanıyordum olmadı tekrar kullanacağım

Ben de haftaya baktirmayi düşünüyordum annem troid hastası zaten genetik alt yapı var, bende de nodul var boğazımda o yüzden hep baktırmam lazım

Bozulmasın canım benim ilk 2.52 çıktı sonra 2.77 çıkmıştı hemen ilaca başladık 0.25 kullanıyorum 0.77 ye düşmüştü en son. Hala da devam ediyorum ilaca kontrollü gitmek en iyisi. Fark etmen çok çok güzel olmuş

Benim önce 2.5 sınırındaydi doktor ilaca baslamayalım takip edelim dedi, sonra tekrardan ölçtürdüm 1 in altına düşmüştü kaldı öyle şimdi yine yükselmiş bende 25 lik kullanacagim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…