2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Basiniz sagolsun. Rabbım bu bebeginizi sağlıkla zamanında kavuşmayı nasip etsin.
20 haftalık değildi zaten. 20nci haftalardan bi sey dediler ama ben o anın şoku ile ve duygusallığı ile net algilayamadim. Bebisin sonraki akıbeti ile hiç bilgim yok. Doktor sezeryan sonrasi hep olumlu konuşmuştu. Hatta sorular soracaktım ama hasta mahremiyeti vs devreye girer diye ses edemedim.

Aaa kıme gıttınız ben de yavuz emre hocaya yaptırdım tüp bebegı
Oyy Rabbım bağışlasın sizlere bende murat sönmezer e gittim. Bi arkadaşım gebelik elde edince direk ona gittik. Taze transfer ilk denemede elhamdülillah tutundu bebisimiz şehir dışından olunca ve bu alanda da çok hekim oldugundan tavsiye üzeri gittim fakat çok çok memnun kaldım.

Hayırlı olsun kızın sağlıkla gelsin, diyetisyen haftalık liste yaptı mı. Ben de haftaya üç aylık şeker ortalamasi, insülin direnci bir de teoidlerime baktirip diyetisyene başlamayı düşünüyorum

3 günde 5-6 kez sağım yetiyor muydu, benim da sütüm çok azdı ben günlük 5-6 poşet buzluğa atıyordum, az olunca çabuk acikiyordu sanırım ben yokken sık sık veriyordu annem
Ben 7 aylık başladım işe, bide programım çok güzeldi 2 gün uykusundan önce ettiği veriyordu annem,ek gıdayı güzel yiyodu benim paşa, aslında az çıkardı sütüm 60 ml falan bazen hafta sonu sagdiklarimla birlestirirdi

Sen ek gıda ile başlamışsın öyle olunca anne sütü ihtiyacı azalıyor, ben 60 günlükken başladım ücretsiz izne ayrilmamistim. Haftada 15 saat derse hiriyordum pazartesi ve salı sadece carsamba da 1 dersim ölüyordu. Haftanın iki günü çalıştım ama çalıştığım günler full olduğu için baya sağım yapıp bırakıyordum

2 aylık baya anne sütü ihtiyacı oluyor, benimde 15 saatti ama 5 7 4 du derslerimin saatleri, uyutup gidiyordum 2 gün zaten emziriyodum, zor olmuştur 2 aylık bırakmak

Kızlar merhaba bişey sormak istiyorum 1 numara bebek bezi ortalama kaç ay gider ve ne kadar olmalı bi de marka öneriniz var mı

2 aylık baya anne sütü ihtiyacı oluyor, benimde 15 saatti ama 5 7 4 du derslerimin saatleri, uyutup gidiyordum 2 gün zaten emziriyodum, zor olmuştur 2 aylık bırakmak
Evet zor oldu baya, sabahtan öğlene kadardı bizim okul ama yine de bana zor geliyordu ayrılmak. Sonra ücretsiz izne ayrıldım ama marttan hazirana kadar gitmiştim okula

Evet zor oldu baya, sabahtan öğlene kadardı bizim okul ama yine de bana zor geliyordu ayrılmak. Sonra ücretsiz izne ayrıldım ama marttan hazirana kadar gitmiştim okula
Bende aldım ücretsiz izin 1 ay bi ay da rapor aldım, şansıma yaz tatile yakın oldu, bu miniğim de yaz tatiline 3 ay kala bitecek iznim, raporla idare ettiğim kadar ederim

Bende aldım ücretsiz izin 1 ay bi ay da rapor aldım, şansıma yaz tatile yakın oldu, bu miniğim de yaz tatiline 3 ay kala bitecek iznim, raporla idare ettiğim kadar ederim
Ben rapor almamıştım oğlumda ama bunda almayı düşünüyorum alabildigim kadar. Psikiyatriden mı alınıyor. Rapor hakkim bitince de yaz tatiline kadar bir iki ay ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum

Ben rapor almamıştım oğlumda ama bunda almayı düşünüyorum alabildigim kadar. Psikiyatriden mı alınıyor. Rapor hakkim bitince de yaz tatiline kadar bir iki ay ücretsiz izne ayrılmayı düşünüyorum
Çalışan anne olmak ne zor Allah hepimizin yardımcısı olsun bende doğum iznim bittikten sonra ücretsiz izin alacağım muhtemelen

Yok normal rapor aldım ben kadın doğum doktorum verdi, bulamadık heyet raporu

Deneyimli ve tatlı anneler size danışmam gereken bir konu var şimdi bebişler ocak ayında doğacak kısmetse bizim nasıl alışveriş yapmamız lazım. Mesela zıbınlar uzun kollu mu olsun, sıfır kol mu olsun. Kaçar tane alalım yeni doğan, 0-3 ay, 3-6 ay hem takım olarak hem zıbın olarak ne kadar almam lazım ne almam lazım hiç bilmiyorum. Fikirlerinize ihtiyacım var özellikle de deneyimli annelerimizden

Çok sukur, gercekten cok ıyı o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…