2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
sali gunu 14.haftaya girmis olacagiz insallah.Acaba sacimi organik bir boya ile boyasam mi ?asiri fazla beyazim var ve psikolojimi bozuyor.bir cok yabanci kaynagi arastirdim sac derisi cok az bir kismini emiyormus boyadaki kimyasali ve bebege neredeyse hic ulasmiyormus bile ama yine de insan korkuyor boyayan veya boyamayi dusunen var mi?

Yaaa icim bi hos oldu ya seneye haziranda baya da buyumus olurlar ne guzel gezilir bebiskolarla yaaa

Evet benim de ilk önceliğim hafif olmasıydı. 8.6 kg.
Oğlumda kullandigim casual bebek arabası 7 kiloydu, travel sistemler içinde en hafifiydi, ama o bile ağır geliyordu bana, aç kapa kaldır bagaja yükle indir, baya mesakatliydi. Arkadaşıma verdim, geri almayı bile dusunmuyorum bu bebekte direk konforumu düşüncem:)

Evet bunun da ham hali 7 kg. Travel sistem de daha hafifini bulmak mümkün değil zaten. Yenidoğandan itibaren tek araba kullanmak için travel tercih ettim. İki ayrı araba alarak daha hafif tercih edilebilir tabi

Kizlar ya 3 4 saattir karnimda bi agri var uzaniyorum olmuyor oturuyorum olmuyor
Degisik bi agri anlamadim gitti
Rahim falan mi genisliyor acaba
Daha once yasamadigim icin bilemedim
Bugün benim de ağrım oldu.Normalde sağ tarafimda arada batma olurdu bu seferki farklıydı ortada ve sol tarafa doğru olunca korktum.Biraz araştırdım da özellikle adet zamanına denk geliyorsa ağrı olurmuş.Hesapladım adet zamanım değil.Bir de rahim kaslarının esnemesinden dolayı ağrı olması normalmiş.

Ağrı bazen benimde oluyor aşırı şiddetli ve dinlenmeye rağmen saatlerce geçmeyen bir ağrı değilse normalmiş rahim genişlediği için oluyormuş ağrımız. Yinede gittikçe artan ağrı varsa onda doktora görünmek gerekiyor tabiki

Doktorum da dinlenince geçiyorsa sıkıntı yok demişti. Şu an ağrı geçti çok şükür.Yarın da doktor randevum var. Her şey yolundadır inşallah.

Bide kizlar cogunlukla ishal gibiyim ben
Doktora danismam gerekir mi bu durumu acaba
Cok meyve vs tuketiyorum bide asiri terliyorum buna bagladim ama kabiz olmuyorum mesela
Sorulmasi gerek mi acaba

Bende geceleri 2 tane içiyorum hâlâ açıkçası bırakmaya korkuyorum bu hafta daha iyiyim ama .Bana doktorum istersen doğuma kadar kullan birşey olmaz demişti.Bır süre daha kullanabilirsin bence canım

Cok meyve vs tuketiyorum bide asiri terliyorum buna bagladim ama kabiz olmuyorum mesela
Sorulmasi gerek mi acaba
Çok meyve tükettiğinden oluyordur canım ama bol bol su iç ki dengelensin . Benimde ishal değil ama maşallah iyi çıkıyorum tuvalete

canım ben maxi-cosi leona 2 aldım. Mağazada en beğendiğim araba bu oldu. Sürüşü çok rahat. Bugüne özel hepsiburada da çok özel indirime girmiş. Değerlendirip aldım.
Bende Maxi cosi lara2 alacağım sanırım puseti de ikinci el temiz alırım diye düşünüyorum o konuda kararsızım hem belli bir yaşa kadar oto koltuğu olarak kullanırım.Aslinda geçen de vardı hepsiburada da indirim kartım dolu diye almadım kaldı öyle

Bende geceleri 2 tane içiyorum hâlâ açıkçası bırakmaya korkuyorum bu hafta daha iyiyim ama .Bana doktorum istersen doğuma kadar kullan birşey olmaz demişti.Bır süre daha kullanabilirsin bence canım
ebe kuzenim doğurmak üzere 15 günü kaldı, hâlâ kullanıyor kızlar, kullan dedi bana da. O yüzden kullanacağım. Herkese fikir olsun bu sayede canım

Chicco gody plus alacağım ben de, pusette ablam da var hiç kullanmadı ondan alacağım işim bitince geri vereceğim

Chicco gody plus alacağım ben de, pusette ablam da var hiç kullanmadı ondan alacağım işim bitince geri vereceğim
O açıdan çok iyi olmuş canım zaten puset çok kullanılmıyor diyorlar, aslında Chicco benimde aklımda.birde bu pusetleri bebek arabasına takmak için aparatı varmış o bile ayrı pahalı

O açıdan çok iyi olmuş canım zaten puset çok kullanılmıyor diyorlar, aslında Chicco benimde aklımda.birde bu pusetleri bebek arabasına takmak için aparatı varmış o bile ayrı pahalı
Hiç duymadım o aparatları, yanlarında çıkıntı var emniyet kemerini geçirmek için. Biz öyle kullanmıştık. Koltuğa monte edilenler isofix li Bebek koltukları

Sorulmasi gerek mi acaba
Sulardan da olabilir canım.Ben meyveleri ve çiğ tüketeceğim sebzeleri arıtıcı suyundan geçiriyorum.Bizim burada şebeke suyu ishal ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…