2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
aslında ilk sana devredecektim en çok mesaj senin ama senin rızanı almadan devretmekte istemedim.

çok geçmiş olsun bu arada onu da daha fazla üzmeyelim
Eğer sizde uygun görürseniz konuyu ben alayım ama yapabilirsem yapamazsam söylerim

Kizlar konuyu devralmak isteyen var mi? Tabloya yeni gelenleri ve cinsiyetleri ekleyebilecek?
Lutfen okuyup gecmeyiniz
Merhaba canım, tablo konusunda yardımcı olabilirim ama sürekli aktif olamıyorum çalışıyorum yoğun oluyorum. Senle beraber yürütebilirsek ben yardımcı olurum sana. Ama dediğim gibi sürekli aktif değilim.
Bak demiştim sana iyi haber alacaksın diye, bir kere içmenle düşmez merak etme. Sen dinlen progestanını kullan diğer doktorun dediklerini unut

Kızlar ben ikili test için Zeynep Kamil e gittim. Çok ilgilendiler bebeğin sırtı dönüktü. 3 defa git dolaş merdiven çık WC ye git vs diye çıkarttılar beni her seferinde de 10-15 dk uğraştılar ölçüleri net alabilmek için.
Sonuçlar 10 gün sonra çıkacakmış. Kan tahlilimi de verdim. Tabi cinsiyet söylemediler. 10 gün sonraya hem Zeynep kamilden test sonucu için gemde özelden kendi doktorumdan randevu aldım. 10 gün sonra netleşir inşallah herşey

Ben 25lik kullanıyorum 0.77 çıktı en son. Doktora keseyim mi ilacı dedim yok aynı şekilde devam hamilelik sonuna kadar dedi
Teşekkür ederim canım çok sağol ben o zaman 50 ile devam edeyim öyle içim daha rahat edecek kadın doğum doktoruma güveniyorum

Aynı şekilde bende hep önden arkaya temizlerim onunla alakası oldugunu sanmıyorum çünkü hijyene aşırı dikkat eden biriyim elimi yıkamadan tuvalete bile girmem mikrop kaparım diye ama bir şekilde bulaştı nasıl olduysa. Bugün yine idrar verdim bakteri 58den 11e düşmüş bol su içtim lökositte 10dan 7 ye düşmüş. Monural verdi tek kullanımlık bol bol su iç başka bişeye gerek yok dedi. Belki bol su ile monurale bile gerek kalmazdı biraz daha su içip tahlil versem

Bide forumlarda su hafta erkek dediler 20 küsürüncü haftada kız dediler yada tam tersi vs görüyorum birşeye hazırlanıp sasirmakta zordur kendi kendime acaba dedim
Valla bana da erkek dendi ama hiç havaya girmedim burada okuduğum şeylerden dolayı, değişeceğini düşünmüyorum 7 kere rüya gördük bütün belirtilerim de erkek ama ne olur ne olmaz bırakmıyorum kimse bir şey alsın kız da olsa aynı şekilde davranırdım değişebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…