Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben hiç araştırmadım sonra uykularım kaçıyor :KK43: tahmin edebiliyorum ama. Sık sık ölçüyorum 2 kutu daha şu ölçme çubuklarından sipariş verdim eczaneye, günde 10 kere ölçerim artık fkgk stres etkiliyormuş ama bak burada da vardı ya ismini unuttum affetsin eşiyle sıkıntı yaşayınca tavan yapmıştı şekeri. Yine kontrol altında tut ama çok da kendini sıkmamaya çalış o da yükseltiyodur.
O çubukları doktor yazıyor bu arada ben 3 kutu yazdırıyorum 3 hafta gidiyor. normalde bir kutu 150 tl civarı yazdırınca 3ü 200e geliyor.

Ben çok yedim bu aya gelene kadar gece 12 lerde künefeler pizzalar götürdüm belki ondan yüksek çıktı bu kadar benim ama şuanda bişey yiyemedigim için normal seyrinde gidiyo şekerim eğer normal şekerli beslenmenden sonra 150 falan cıkıyosa minimum işte bu normal insanlarda daha düşük cıkıyo gene de dikkat et 😣 geçen önüme salak bi doktor çıktı bi hastasından bahsetmiş tabi açık açık yazmıycam detayları ama o gün şekerle ilgili onu okuduktan sonra yemin ederim bütün gün acıkmadım psikolojik 😞 dikkat etmek lazım canım koca gün aç geziyorum ağlayasım geliyo açlıktan ama en azından düşük olduğunu biliyorum öyle rahatlatıyorum kendimi of of off ☹️🥹
kız öyle de yapma kendini bebişin de beslenmesi lazım :KK43: git bi diyetisyene kurtul bu işkenceden kdljlskdj

Kızlar peki şekeriniz yükselince belirgin bir belirti yaşıyor musunuz? Ben az çok dikkat etmeye çalışıyorum ama açıkçası etsem de etmesem de aşırı bir belirtim yok yani. Ölçüm yapmadım henüz, acaba ölçmeye başlasam mı?

kız öyle de yapma kendini bebişin de beslenmesi lazım :KK43: git bi diyetisyene kurtul bu işkenceden kdljlskdj
bacım gittim diyetisyene verdi liste ama ona uymaya enerjim yok ki her öğlen kendime yemek hazırlamak akşam hazırlamak çok zor ben evde ne varsa kendime uyarlıyorum 🤣🤣

Kızlar peki şekeriniz yükselince belirgin bir belirti yaşıyor musunuz? Ben az çok dikkat etmeye çalışıyorum ama açıkçası etsem de etmesem de aşırı bir belirtim yok yani. Ölçüm yapmadım henüz, acaba ölçmeye başlasam mı?
hiçbir belirtim yok canım sıfır. 200 ü geçince bugün bi hoş oldum sabahtan ama hemen geçti.

bacım gittim diyetisyene verdi liste ama ona uymaya enerjim yok ki her öğlen kendime yemek hazırlamak akşam hazırlamak çok zor ben evde ne varsa kendime uyarlıyorum 🤣🤣
ben her gün 2 çeşit yemek yapıyorum akşam yemeğinden sonra.biraz yorucu ama öteki türlü de iki uçu b.klu değnek. yesen şeker yemesen bebek etkileniyo :KK43:

hiçbir belirtim olmuyor. hatta yüklemede 230 çıktı o zaman bile bir belirti olmadı.

Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 LeyLA84db LeyLA84db edahandro edahandro hacışerif çikolataları var instada. çikolatası çok lezzetli diyorlar. ona bakayım dedim de o da pahalı epey ya.
ben sanırım çikolata atölyesine yaptıracağım. bunun çikolataları da lezzetliymiş.

Eklentiler

• IMG_6355.jpeg
    IMG_6355.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_6354.jpeg
    IMG_6354.jpeg
    71,1 KB · Görüntüleme: 11
Bebek ani defteri alacakmisiniz? Hic aklimda yokken ilk dogumumda hediye gelmisti bebegin ilk 1 yilina ait onemli olaylar resim yapistirma yerleri notlar oluyor ben yapmistim hala da acip acip bakar oglum 4 yasinda 😄
aile agaci dogumu bebeklik resimleri ilk yurume konusma vs gibi resimler ve notlar cok tatli, yine alacagim boyle birsey
Banada bir arkadaş hediye verdi ultrason fotolarından başlıyor ne hissettiğini yazıyorsun ay ay sonra doğduktan sonraki ayları ben yapıyorum yapıştırıp duygularımı yazıyorum

Ellerde ayaklarda yanma falan diyor ya belirtiler arasında ben de çok sık olmuyor, ama idrar yolu enfeksiyonu da varmış mesela belirtiler arasında o bende baya sık
bende hiç yanma falan olmadı . hatta bebektede bir şey yok şuan ama dikkat etmezsem allah korusun korkuyor insan . em kötüsü de dikkat etsende şekerin düşmemesi. ne yiyeceğimi şaşırdım

Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 LeyLA84db LeyLA84db edahandro edahandro hacışerif çikolataları var instada. çikolatası çok lezzetli diyorlar. ona bakayım dedim de o da pahalı epey ya.
ben sanırım çikolata atölyesine yaptıracağım. bunun çikolataları da lezzetliymiş.
Bu sabah ben de baktim ever hacserif de oyleymis. Cikolata atolyesine baktim ama detayli degil. Ne kadar acaba.

bende hiç yanma falan olmadı . hatta bebektede bir şey yok şuan ama dikkat etmezsem allah korusun korkuyor insan . em kötüsü de dikkat etsende şekerin düşmemesi. ne yiyeceğimi şaşırdım
Çok yüksek mi çıkmıştı yüklemede? Benim 182 çıkmıştı, 2. Saatte 110lara düşmüştü direk. O yüzden çok korkmamıştım ama acaba ben mi farkedemiyorum diye düşünüyorum şuan. Yemekten sonra yarım saat yürümek çok iyi olur dedi bana doktor

X